reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć dziewczynki nie nadrobie wszytkiego ale patrzyłam czy ktoś zafasolkował bo wtedy zawsze pełno gratulacji ....

widze ze jest pare dziewczyn ktore beda testować to zycze Wam pozytywnych wyników :tak:;-)

jarzebinko ciesze sie ze u Ciebie wszystko wporzadku ze z dzidzia wszystko dobrze, co do płci to wygląda mi to na dziewczynke skoro lekarz juz w tym tygodniu niewidzi pyrtusia wiec jest nadzieja;-):tak: a jak nie to bedzie kochany braciszek dla synusia:-)

pyszczek super ze z dzidzią ok, super są te wizyty co nie:-);-) ja też tylko bym dzidize ogladała ale po ostatnie wizycie mam filmik 40minutowy z usg to sobie ogladam co jakis czas;-):-D prosze o fotki bo zadna nie chce wklejac a ja bym chętnie poglądała:rofl2::rofl2::rofl2:

Bershka Ty obiecywałas zdjecia dzidzi i brzusia a tu niema ani tych ani tych:confused2: dawaj pogladac Twoje szczęscie:-) jak sie czujesz wogole?

kiki kochanie ja nastepna wizyte mam 6maja wiec dopiero wtedy dowiem sie coś wiecej....
a Ty kochana przeszłas ostatnio znowu koszmary:-( ale coreczka Ci wszystko wynagrodzi, jestem tego pewna:tak:;-)

u mnie juz coraz ciezej jak nazekałam ze niemam brzucha tak teraz to wszystko staje sie coraz ciezejsze do zrobienia, ostatnio zaczeły mnie łapac skórcze łydek nocne choć myślałam miałam nadzieje że w tej ciązy mnie to ominie a jednak nie:baffled: łykam magnafer B6 i mam nadzieje ze bedzie juz mniej tych sytuacji, co do brzusia to czasami w drzwiach zapominam ze sie juz nie mieszcze hehe poczucie przestrzeni mam jakies do tyłu:-D załozenie butów juz tez jest coraz cieższe.... ah te uroki duzego brzucha:-D:-D:-D
ale za to dzidzia juz tak super kopie i wystawia nózki już to tak fajnie można zobaczyć:-):-):-) na brzuchu :laugh2:
szukam pomału wózka i juz mam jeden na oku jeszcze cos poszukam a jak nieznajde to jutro kupie ten;
MUTSY COLLEGE PURPLE Na StElAżU 4RIDER (623227908) - Aukcje internetowe Allegro.

 
reklama
Oczywiście wszystkie dziewczyny których niewymieniłam serdecznie pozdrawiam:tak:;-)
czasami Was podczytuje :tak::-D

ps. gie-oska super ciuszki pokupiłas na allegro bardzo mi sie podobają:-)

buziaki kobietki:happy:
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)

Jak dobrze że dziś czwartek i 3 dniowy weekend przed nami :-):-):-)

Wczoraj byliśmy z Kacperkiem na kontroli u kardiologa....nadal słychać lekki szmer ale lekarz powiedziała ze to z wiekiem zanika, mamy przyjechać za rok na kontrol z wynikim ekg :tak: wolałabym zeby ten szmer już zniknął ale przynajmniej cieszę się że to nic poważnego :tak:

Już nie mogę się doczekać wtorku i usg....

Pyszczek zazdroszcze Ci że masz to już za sobą....i bardzo sie cieszę z tego powodu że u Ciebie wszystko wporządku, dzidzia zdrowo rośnie to najważniejsze :-):-):-)

Bershka mamy nadzieję że nas nie opuścisz na cały maj :-( i mimo nauki będziesz zaglądać:tak: juz teraz trzymam kciuki za Twoje zaliczenia :tak:a synkowi zycze szbkiego powrotu do zdrowia!

Patrysia super że miałaś taki miły dzień :happy:

Gracjaska trzymam kciuki za dwie kreseczki!!! :tak:

Kiki czyli dziewczynka potwierdzona przez kolejnego lekarza :tak: super :-) a Ty powiedz kochana jak się czujesz?

Agnieszka super że dzidzia rośnie i kopie :-) p.s. wózio bardzo fajny :-)

Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich!!!
Zobacz załącznik 131024
 
Ostatnia edycja:
Witam w ostatni dzień w pracy :rofl2::-)

Paula oczywiście, że Was nie opuszczę na cały tydzień :no: ;-) będę tu do Was zaglądać i kibicować przyszłym fasolkom i tym już zaciążonym :tak::tak::tak:

Agnieszka, no cóż będzie miała miła niespodziankę bo z chłopaczka zrobiła jej się córunia :tak::tak::tak::-) przepraszam Cię kochana, wszystko na wolnym nadrobię, obiecuje :zawstydzona/y::-)

Kiki brzusio mi rośnie i jest już widoczny, a u Ciebie jest już wypukły czy taki jeszcze schowany w środku :confused2::sorry:jak samopoczucie ?

Pyszczku cudowne wieści, jestem sama ciekawa czy będzie syneczek czy córeczka :confused2:;-)

Moltizerka, jak dla nas to wiadomo, że parka jest najlepsza, bez dwóch zdań :tak:nie wyobrażam sobie synka biegąjacego z lalką i bawiącego się z siostrą innymi zabawkami ;-) nie ukrywam jednak, ze chciałabym kiedyś mieć córunie ale wszystkim nie można dogodzić :rofl2::-)

Pyszczek, Paula ja mam rocznice za równy miesiąc od Waszej daty 5.czerwca ale roku 2004 :zawstydzona/y::-):szok: jak ten czas leci :eek:

Patrysiu biały śluz i podwyższona tempka to ciąża na 100% :tak: ja mam tego białego śluzu co nie miara, muszę nosić wkładki higieniczne :eek::happy:

Miłego dnia babki :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!

Pyszczek bardzo sie ciesze ze z Twoim bobaskiem wszytsko ok:-)tEZ JUZ BYM chcialabyc po poniedzialkowej wizycie bo to jednak stres czy z fasolka wszystko ok itp.

Ja jakos dzis nie mam nastroju:-(z m sie wczoraj poklucilam szkoda gadac:-(
 
dzień dobry:-)

Kiki kochana moja, ile jeszcze?!!?!? już dość się wycierpiałaś:-(starczy, co mówią lekarze?czy to będzie dalej nawracać, czy już koniec cierpień?a z księżniczka wszystko ok?
ściskam Cię słonko mocno
u mnie staranka trwają, ale co z nich wyjdzie zobaczymy, narazie tamten gin tak mi obniżył prolaktyne, że teraz mam niedobór, ale może jakiś cud;-)

Gosia ciuszki śliczne:-)i nie stresuj się, napewno będzie wszystko ok:tak:

Bershka a fotkę brzusia?:-)super,ze zdrowo rośnie:-)

Paula Kacperek był chory?, no i trzymam kciukaski za wtorek:-)

Jarzębinka echh super wypoczynek, też już bym tak chciała:-) zdróweczka kochana:-)

nie dam rady nadrobić, ale buziaki dla wszystkich i każdej z osobna:-)
 
a ja jade dzisiaj na zakupy....musze sobie jakies ciuszki kupic ....a co tam ....w spodnie to sie moje mieszcze alee brzuch mam jakis duzy ...nie wiem czy to przez to wszystko co mi tam wyrosło czy cos ale musze luźniejsze bluzki pokupic bo jakis bandzior ciązowy mam wręcz :)
 
reklama
Do góry