reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PYSZCZKU, :-) właśnie w tej Stokrocie robię zakupy.... ale dziś nie ruszam się, bo nie mam z kim Milenki zostawić, bo na taką pogodę, to jej na spacer nie zabiorę...

U gina, do którego chodziłam, to wizyta, czy z usg, czy bez, to 80,00 ostatnio brał jak byłam we wrześniu na kontroli.
 
reklama
Ptasiorek wierze że sie denerwujesz ale nie ma co ....trzeba myslec pozytywnie...nic sie juz nie zmieni ....nie chcę Cie nakręcać bo wiem że przy Milence długo sie staraliscie ale może własnie dlatego teraz pójdzie gładko :-):tak::tak::rofl2:
 
Gosiu nie mam regulowanej gondolki

Kochane jesteście :tak:

a ja siedzę w pracy ale musze pisać durny referat na jutrzejsze cwiczenia :angry:
 
pYSZCZEK ja bylam juz na tych listopadowkach ale nie chce tam pisac dopuki ten watek sie nie przeniesie na poza forum!no chyba ze trzeba jeszcze raz stworzyc ten watek??
Ptasiorek dziekuje za zyczonka!!
 
Gosia -
przyjmi i ode mnie piękne życzonka, Aby Twoja ciąza zdrowo rosła, a za 9 mieisęcy obsypiesz nas tu zdjęciami swojego maleństwa, aby Towje życie było spokojne, bez problemów i bez upadków. Żyj kolorowo i szczęśliwie
 
Anufifi, Pyszczek, Paula i wszystkie pozostałe pozdrawiam :)

Gosia - mnie najgorzej denerwuje jak spojrze na swój "pasek" z wypłaty i widze ile mi pieniędzy potracaja na składke zdrowotna, a mimo to wszedzie trzeba płacić, lekarze z kontratem NFZ mają mega kolejki....

Bershka teraz Twoim priorytetm jest ten skarb pod serduchem, dbaj o siebie, nie nadwyrężaj, jak najwięcej siedź i leż

Ptasiorek i ja Ci kibicuję szczerze
 
No własnie ....,
ale wiecie ja mam tego gina co do niego wczesniej własnie chodziłam i jakby sie w koncu udało to do niego wróce , bo oprócz tego ze mało prywatnie bierze to ja do niego normalnie naleze bo w moim rejonie ...owszem ma kolejki ale jak sie jest w ciazy to musza termin znaleźc i juz ...wiem że jest dobry u niego rodziłam chłopcow i byłam zadoowolona z opieki bardzo , a teraz jak widze ile wy ppłacicie to widze ze tez tani .....
tylko widze , że jest świetnym połoznikiem , bo jak mu mówiłam ze cos nnie tak u mnie to mówił ze za bardzo sie staram , mam nie myslec i dał luteine...a jednak problem jest.....
 
Ptasiorek rozumiem Twój stres przed testem..ja jak swój robiłam to bałam się spojrzeć na test żeby zobaczyć wynik :tak:
Wiem która Stokrotka, bo jak zawsze jadę do tej mojej koleżanki i nie wiem w którą ulicę skręcić to wiem że na pewno z Stokrotką :-D Ja u siebie tez do Stokrotki chodzę na osiedlu :tak:
Mam nadzieję że Ci się uda i że test wyjdzie pozytywny! :-)

Anufifi jak masz sprawdzonego lekarza to nie rezygnuj z niego :tak: A ile razy w ogóle w ciąży robi się usg? Bo taka normalna wizyta u mojego gina kosztuje mnie ok. 80 zł, z usg drożej, ale te 80 zł miesięcznie można ścierpieć. Jak miałam niedawno aparat ortodontyczny na zębach to za comiesięczną wizytę która trwała 5 min i polegała na regulacji aparatu płaciłam 120 zł :baffled: ale jakoś to przeżyłam. A teraz za to jaki efekt! :-D
 
reklama
Do góry