reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ojeeej :szok::szok::szok: współczuję Beti ....kurcze co te dzieci tak chorują :baffled::confused:

Anufifi a ile już Twój cykl trwa dni? A jeśli @ dalej nie będzie to wybierasz się do gina po kolejne leki?? Tulam mocno
 
dzisiaj 33 dzien ...choc w ostatnich miesiacach miałam dwa cykle po około 35 dni ....mam odczekac 5 dni od ostatniej tabletki...jesli nie bedzie przyjść ....dzisiaj wziełam ostatnią ....no i zobaczymy.....nie chce myslec ze nie przyjdzie :-:)-:)-(
 
Pyszczek państwo usg przewidziane jest 3 razy a prywatnie to chyba ile chcesz :tak:

ojej biedna córcia Beti :-(obie sie namęczyły w nocy! życzę dużo zdrówka niech ta jelitówka pójdzie sobie precz!!! :tak:

anufifi nie ma co narazie panikować jeszcze jest czas zeby @ przyszła, napewno przyjdzie :tak:
 
dziewczyny mam do Was prośbę, moja chrześniaczka bierze udział w konkursie na portlu pampers. Moze mogę liczyć na Wasze głosiki. Plisss :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

rosniemyrazem.pl


z góry dzięki Kochane
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny mam do Was prośbę, moja chrześniaczka bierze udział w konkursie na portlu pampers. Moze mogę liczyć na Wasze głosiki. Plisss :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:



rosniemyrazem.pl


z góry dzięki Kochane

zrobione! :tak:

Pyszczek nawet chyba nie jest wskazane zeby robić usg na każdej wizycie, ale znam lekarzy którzy robią.

Anufifi to chyba Ty się mnie pytałaś o te mięśniaki u mojej koleżanki.....a więc ona miała 2 mięśniaki i przez nie miała krwawienia do połowy ciąży :-(całą ciąże brała duphaston aż do 35 tygodnia a w 36 urodziła, ale później się wchłonęły i teraz już jest ok.
 
reklama
Do góry