reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziecko wykąpane i już słodko śpi :)
Teraz mąż okupuje łazienkę :) a w kuchni jeszcze czekają na niego naczynia do zmycia
A ja planuję o 21 wskoczyć do łózka i się grzać
Jutro pobudka (jak zwykle o 5.30) i praca
Ale weekend przed nami :)
Ja testować będę 14 marca - hehhe taki plan
 
reklama
Witajcie :-)

Nareszcie piątek

Wczoraj pogodziłam się z mężem :-) wróciłam do domku a tam posprzątane, pyszny obiadek ugotowany a potem jeszcze pyszna WZ na deser :-) wieczorem oczywiście przytulanko :-)

 
Przepraszam że tak z samego rana Wam zafundowałam takie słodkości ale nie mogłam się oprzeć :sorry2::tak::blink:

Pyszczek a Ty nie przesadzasz z tym sprzątaniem w Twoim stanie? ;-)
80 stron :szok: ja jednego zdania nie umiem złożyć :zawstydzona/y::baffled: w każdym bądź razie powodzenia!

Anufifi wiem że łatwo jest powiedzieć ale musisz być cierpliwa, @ napewno przyjdzie :tak: przytulam Cię mocno Słońce

ciekawe co tam u naszej Gosi ale napewno wszystko wporządku :tak:
Gosieńko odezwij sie koniecznie jak wrócisz od gina! Będzie dobrze :tak:

Dorotko co prawda to prawda ale piątek to namilszy dzień tygodnia :tak: wkońcu weekend przed nami :-)

a ja właśnie przed chwilką się dowiedziałam że moja najlepsza przyjaciółka jest w ciąży :-):-):-) udało im sie za pierwszym razem :tak:nie ukrywam że jestem troche zazdrosna :zawstydzona/y: ale cieszę się jej szczęściem :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Paula :-)

Widzę że na razie tylko My jesteśmy :tak: ja dopiero wstałam, a Ty to dopiero ranny ptaszek :-) Super że Twój M się tak zachował,a jeszcze taka WZka na deser...mmmmm... mojego M bratowa takie piecze i zawsze się nią objadamy :-D
No i wieczorek tym razem udany, brawo, brawo! :-D

Ciekawe co tam u Gosi ? Gosia dawaj nam tu znać jak wrócisz od gina! I suwaczek ciążowy dziś poproszę! :tak:

Fajnie że dzisiaj piątek, choć ja już tęsknię za poniedziałkiem, gdy zobaczę nasze maleństwo pierwszy raz :-);-)
 
A Twoja najlepsza przyjaciólka od razu Tobie powiedziała o ciąży?? Ja się z tym wstrzymam, chyba aż do Świąt Wielkanocnych :sorry2: wtedy dopiero powiem najbliższym przyjaciólkom. No oprócz jednej, która wie że się z M staramy od jakiegoś czasu :tak: Ale rodzicom M i mojej mamie też chyba dopiero w Święta - tak mój M chce :tak: żeby wszystko było w porządku. Zresztą, kto ma wiedzieć, najważniejsze że My wiemy! :-D:-D:-)

Choć nie wiem czy wytrzymam tak długo w milczeniu.. :sorry2: Szczególnie chciałabym bratu powiedzieć :tak: bo on wyjeżdża pod koniec kwietnia z Polski na półroczny kontrakt...:-:)confused:
 
Ostatnia edycja:
Anufifi a gdzie Ty?? Co u Ciebie? Tęsknię..;-)

Beti spisz jeszcze?? Wstawaj, szkoda dnia! :-D Choć dzisiaj u nas w Lublinie tak szaro i ciemno na dworze, że się odechciewa z łóżka podnosić :baffled:
 
A Twoja najlepsza przyjaciólka od razu Tobie powiedziała o ciąży?? Ja się z tym wstrzymam, chyba aż do Świąt Wielkanocnych :sorry2: wtedy dopiero powiem najbliższym przyjaciólkom. No oprócz jednej, która wie że się z M staramy od jakiegoś czasu :tak: Ale rodzicom M i mojej mamie też chyba dopiero w Święta - tak mój M chce :tak: żeby wszystko było w porządku. Zresztą, kto ma wiedzieć, najważniejsze że My wiemy! :-D:-D:-)

Choć nie wiem czy wytrzymam tak długo w milczeniu.. :sorry2: Szczególnie chciałabym bratu powiedzieć :tak: bo on wyjeżdża pod koniec kwietnia z Polski na półroczny kontrakt...:-:)confused:

Tak to jest z ciążą, niby chcemy to oznajmić całemu światu a z drugiej strony chcemy z tym czekać do np 3 miesiąca ciąży....
może boimy się niepowodzenia w tych pierwszych "chwilach" ciąży, może chcemy tą informacja cieszyć się w zaciszu domowym (ja i mąż)....
 
Pyszczek tak przyjaciółka powiedziała mi od razu bo zarówno ona wie że my się staramy i ja wiedziałam ze oni zaczęli :tak: no i udało się! :-) najpierw sie dowiedział mąż potem ja :-) zresztą sama bym ją zapytała czy dostała @ i wtedy musiałaby skłamać :dry:
Rany ale byłoby fajnie gdyby i nam się udało w tym cyklu :blink: byłybysmy obie w niemal jednoczesnym czasie w ciąży.....
kusi mnie żeby zrobić teścik w weekend :zawstydzona/y: a @ (nie)spodziewana dopiero na wtorek/środa :-(
 
Choć nie wiem czy wytrzymam tak długo w milczeniu.. :sorry2: Szczególnie chciałabym bratu powiedzieć :tak: bo on wyjeżdża pod koniec kwietnia z Polski na półroczny kontrakt...:-:)confused:

Myśle że po wizycie u gina śmiało możesz bratu powiedzieć :tak:pod warunkiem ze się nie wygada bo wtedy zepsuje Wam niespodzianke dla rodziny :no:
 
reklama
16_6_1v.gif
Witam :)))

Zagladam zeby sie przywitac:)
Pyszczku-To normalne ze mimo wielkiej radosci z powodu ciązy nie kazda kobieta chce o niej mowic od razu...(z roznych względow) Ja oczywiscie rodzicom, siostrze powiedzialam od razu ale w pracy widzieli po 3 miesiącu....chyba jestem bardziej ostrozna i wolałam zaczekac te pierwsze 3 miesiące zeby potem oznajmic calemu swiatu :)

 
Do góry