reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ach wściekła jestem, padnięta:wściekła/y:.
Wywoływac mi nie będą, bo wszystko pozamykane. Badała mnie wewnętrznie i bolało jak u zadnego ginekologa w Polsce:wściekła/y:,do tej pory czuje dyskomfort.
Usg nie zrobili, bo nie ma potrzeby wg nich:no:. Zmierzyli ciśnienie z tego wszystkiego miałam 150/85.
Znowu przyszłą inna lekarka, a miała byc ta co ostatnio i na moje zapytanie o znieczulenie odpowiedziała,że zzo mogą mi dac w czasie porodu dobiero jak będzie rozwarcie 3 cm. Rozpłakałam sie tam jej bo u mnie właśnei rozwarcie szło bardzo wolno przy Krzysiu. Nie wiem jak oni mogą za każdym razem mówić mi co innego. Cały dół mam obolały i jestem wykończona, noc niewyspana bo Krzyś chory miał w nocne ataki, majaczył, wstał w nocy i zacął tańczyć i śpiewać w ciemnym pokoju, więc Wojtek spał z nim by gdzieś nam półprzytomny nie zawędrował lub nie spadł ze schodów.
A tu jeszcze durna lekarka, ta ostatnio była spoko, ach.
Następna wizta w szpitalu 1 styczeń chyba, no a wcześniej u położnej 29.12.ma mi robić ten masaż oddzielający od macicy pęchęrz płodowy, na co i tak sie nie zgadzam. Mówię lekarce by tylko sprawdziała stan szyjki a nie „zrozwalała ją” ale oni tu chyba inaczej nie umieją.Dziś ponoć się jej to nie udało bo było pozamykane, ale na przyszłej wizycie mnie to ma czekać.A ja im się nie dam, wogóle w takim razie się nie dam zbadać, nie rozbiorę się. Najgorsze,że oni lubią tu kłamać, mówią,ze coś tylko sprawdzą a i tak robia to co zamierzali.
Idę sie położe, już mi się do porodu nie spieszy moge w styczniu rodzić.:tak::confused::blink:
 
reklama
Medio.. to faktycznie niezaciekawie:-( Ale z tego co piszesz to tam gorzej niz w PL:szok: .. Ale nie denerwuj sie ...moze jeszcze sie wszystko ulozy i nie bedzie wcale tak zle jak to wyglada!!!;-) Moze Karolek sam sie pospieszy;-).. A tak to odpocznij teraz bo mialas meczacy dzien! Glowa do gory Kochana.. bedzie dobrze:tak:
Buziaki:) i zdrowka dla Krzysia:tak:
 
Cześć dziewczynki, ja już po pracy:-):-):-). U mnie zima pełną gębą i zmarzłam niesamowicie:baffled:
Dzisiaj jest mój dzień testowania (23dc) wiem,że to wcześnie ale mam cykle 26 dniowe, a pisałyście, że można wcześniej. I nic, piersi bolą jak na okres, chyba nic z tego nie będzie, ale taka pewna byłam. To mój pierwszy cykl starań i strasznie mi przykro, że nie jestem w ciąży. :-:)-(
Pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko.:blink::cool2:
 
hej dziewczynki:-)
ja właśnie po pracy...hurra weekend:-D:-) czyli wersja demo wakacji ale dobre i tyle:-)
lece robić obiadek, a potem jedziemy do brata na imieninki, jak dam rade to się dziś odezwę:-)
buziole:-)
 
Ja miałam w domu cały regał zawalony ksiązkami! Jak zaplanować płeć, jak, kiedy i gdzie najlepiej zajść w ciaże, ćwiczenia, stawania n agłowie itp :D wszystko na nic. Aż w końcu przypadkowo spontanicznie i sie stało :)
 
Cześć dziewczynki jestem po wizycie widziałam małą fasolinke , piękne uczucie długo czekałam żeby znowu poczuć to co czuje......
wszystko w porzadku wg lekarza mam 6tydz+5dni
buzki zdjecia wgrywam na 28dni....
 
Agnieszka super, masz swoją fasolkę.:-D Życzę powodzenia i cieszę się razem z Tobą. To fantastyczna sprawa, że można podglądać nienarodzone dziecko i ogromne przeżycie za każdym razem. :-)
 
reklama
DSC02508.JPG
DSC02510.JPG
DSC02499.JPG
DSC02496.JPG
DSC02506.JPG

udało mi się Wam wgrać fasolke;-):-)
 
Do góry