reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Coś straszne pustki na forum.................
W takim razie witam się i życzę udanej niedzieli :-)
I też zmykam kończyć obiadek :blink:
 
Co do łóżka to najmniejszy po złozeniu będzie fotel rozkładany, amerykanka albo sofka która po złożeniu jest takim podwójnym fotelem. Tapczaniki zwykle zabierają sporo miejsca. Ja też dużo z tym kombinowałam swego czasu bo moje dziecko ma maciupki pokoik, ponad 6 metrów.

i w końcu co wykombinowałaś ????

ja chyba zdecyduję jednak na ten tapczanik ( taki jak ten z IKEI), ale zamówiłam sobie u teścia, który zajmuje sie stolarką bo od razu zrobi mi niedużą komode na ubranka i krzesełko do małego dziecięcego biurka :tak::-D to czerwone mi się podoba, ale już troszke za późno, trzeba było o takim myśleć jakieś 1,5 roku temu i tyle ......, a to niebieskie fajne a potem stwierdziłam,że też zabiera jednak dużo miejsca, więc pozostaje przy tradycyjnym tapczaniku .... ale dziękuję za wszystkie rady i sugestie ..... :tak::-D

rubi witaj i życze sukcesu II kreseczek :-p:-D

asus, a w weekend to chyba często takie pustki, ale juz jest poniedziałek i chyba nadrobimy zaległości .... :tak::-D

Medio, Sylwia, Ewcia, Anka i .... cała reszta.... życze miłego i słonecznego dzionka .....
 
Jarzębinko fajnie są takie zakupy na nowe mieszkanko. A dużo rzeczy musicie jeszcze kupić?

Ale dziś pogoda, nic tylko w domciu siedzieć. U nas silny wiatr.
Miłego dnia.
 
Witam :-)
ja już dziś po wizycie na Kopernika 15 u diabetologów - kolejna wizyta za 4 tygodnie 17 listopada .
Teraz będę się pakować do szpitala :-( i od jutra mój adres zamieszkania to Kraków ul .Kopernika 23 II piętro - mam nadzieję że nie na długo
Dziewczyny od wczoraj płaczą :-(
Eh cóż robić
 
Jarzębinko fajnie są takie zakupy na nowe mieszkanko. A dużo rzeczy musicie jeszcze kupić?

jeżeli chodzi o meble, to praktycznie całość tzn i sypialnię ( łóżko, komoda, szafa) i mebelki do dużego pokoju i pokoik małego :szok: , jedynie kuchnie mamy kompletnie urządzoną :tak: jak mieszkaliśmy na wynajętym, to było mieszkanko z wyposażeniem, i mamy tylko jakieś nieduże regaliki więc zaczynamy od początku ..... bez mebli a z dlugami :-D ......

Teraz będę się pakować do szpitala :-( i od jutra mój adres zamieszkania to Kraków ul .Kopernika 23 II piętro - Dziewczyny od wczoraj płaczą :-( Eh cóż robić

no właśnie, cóż zrobić :szok: zaciskam kciuki aby Cie długo nie trzymali, szybciutko wypisali do domku.... :tak:
 
Sylwia75 a jak Twoje chłopaki mają ze sobą dobry kontakt, nie kłócą się ze sobą?
OJ Kochana kłócą.. a jak;-).. choc teraz to juz mniej..jak dawniej ale jak juz do tego dojdzie to sie zaraz godza.. i fajnie to wyglada bo jeden idzie do drugiego i mu mowi np." wiesz przepaszam Cie nie powinienem...":-);-)no i daja sobie reke na zgode...Ale jak byli mlodsi to sie tez bili..szczegolnie młodszy bil starszego:-).ale ja wkraczalam do akcji heehehhe;-)... Pewnie sie zastanawiasz jak bedzie u Ciebie...ale to juz wieksza roznica i mysle ze Krzys bedzie raczej takim przewodnikiem dla Karolka w swiecie doroslych;-):-) Bedzie dobrze:tak:...

Jarzebinko... dobry wybór !!:-) i jeszcze bedzie taniej jak tesc zrobi;-) Powiem Ci ze mi tez sie podobal ten zestaw z tym baldachimem ..taki męski byl heehhe napewno by sie maly cieszyl..ale jak sama piszesz to nie na dlugo.. Kacperek rosnie i (wiem to od siebie) ze zaraz bedzie ze ma to takie dziecinne:-D...a nie dorosle hihihih..;-) To masz teraz na glowie zakupy hehehe... ja dzis jezdzilam za materacem do lozka do sypialni i za lozkiem .. bo te co sie nam podoba łóżko akurat jest promocja... ale kurcze cene materaca to mnie zwalila z nóg :szok: noo ale co sie nie robi dla wygody;-).. My niby mieszkamy juz rok u siebie ..ale w sypialni mielismy stare łóżko.. bo bylo wygodne ..a ja wolalam kupic sobie wypoczynek jak łóżko.. bo to nie byla priorytetowa sprawa;-)..wiec teraz nadszedl czas i na łóżko:-) Ale sie rozpisalam hehehhehe:-D:-D
Jarzebinka... ale wiesz jak mówią ... nowe łóżko..nowe DZIECKO.!!! moze to sprawdzimy heheh ...;-)
Asus..Glowa do gory!!! musisz byc dzielna!!!! trzymam kciuki .. wracaj szybko z wiesciami;-)
Witam nowe dziewczynki-forumowiczki i życze upragnionych II kreseczek!!!:-);-)

Pozdrawiam ..milego popoludnia:)))))
PS. Ania..Ewcia..Beatka..Dorotka.. i reszta dziewczynek Buziaki:))))
 
Sylwia to fakt u mnie bedzi ewiększa róznica,zobaczymy jakto wyjdzie w "praniu" jak narazie Krzys bardzo się cieszy.
Asus trzymaj się Kotku i daj znać co i jak.
 
Dziękuję za wsparcie i żegnam się już dziś bo jutro raniutko jadę i nie będę mieć czasu zajrzeć . Mam nadzieję że długo TAM nie będę i wszystkie badania wyjdą dobrze .
Trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia :tak:
 
reklama
Cześć

Jarzębinko nie przejmuj się brakiem mebli, z czasem sobie kupicie. Najważniejsze że macie mieszkanko, dostanie kredytu mieszkaniowego graniczy z cudem......;-)

Medio, asus, Sylwia, Indygo i wszystkie pozostałe pozdrawiam.

A u nas szalony tydzień sie skończył i rozpoczał nowy.....;-)
S i ja jesteśmy chorzy- S ma zap. oskrzeli a ja krtani. W sobotę robiliśmy urodziny Oskara a wczoraj byliśmy na chrzcinach, jutro jedziemy do siostry S a w środę mam 29 godzinę jazdy.

Miłego wieczorku
 
Do góry