reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aniu dziękuję że tak mnie stawiasz do pionu - to bardzo przyjemne :tak:
Medio ja już tak chyba mam że mało przybieram na wadze bo z Kasią przytyłam 10-11kg a sama Kasia ważyła 4.740 + łożysko + wody - tak że teraz też mam nadzieję nie przekroczyć 10 kg .:tak:

U mnie pada deszcz i jest paskudnie , ale mimo to udanego czwartku Wam życzę :-)
 
reklama
witam w ten pochmurny szary dzionek :-( ale życzę słonecznego i miłego dzionka :-);-):-D:tak:

Anka, chyba tak zrobię,że jeszcze ze 2 cykle, będą próby na dziewczynkę, a potem już ........ na II kreseczki ...... zobaczymy co z tego wyjdzie ...... :tak:

Ewcia,Sylwia bateryjki już się ładuja w ładowarce, więc i GPS zaczną dobrze działać ......:tak:

Medio, super,że wyniki OK ... :tak:

Asusu, faktycznie niewiele, ale pewnie jeszcze nadrobicie te kg :tak: ja przy wadze 45 kg, w ciązy przytyłam 15 , nie wyglądałam najgorzej, ale sama świadomość tych kg na plusie, wydawała mi sie straszna :szok: chociaz teraz już by je chciała nadrabiać ponownie ......:tak:

pozdrawiam miłego ......
 
Asus jak Ty z dziewczynkami tak mało przytyłas to co Ty teraz chcesz? Oj Ty panikaro.....

Jarzębinko trzymam kciuki....

Miłego wieczorka Kobietki....
 
i ja witam piatkowo .....:-);-):-)

i mam pytanie, bo właśnie staram sie umeblować małemu pokoik i chciałabym aby byl taki dziecięco-chłopięcy i znalazłam fajny tapczanik, ale on ma 140 cm i nie wiem czy takiemu 3 latkowi kupić juz taki pełnowymiarowy 200, czy na te 3-4 lata taki mniejszy ..... :szok: pokoik nie jest za duży :szok:, więc jak kupię ten mniejszy to będzie więcej miejsca na zabawę, a jednak taki większy troszke zbierze powierzchni ..... :szok: ten mniejszy jest jeszcze z taka niedużą barierką, że mały nie powinien wypaść ........
 
Witam

Proponowałabym jednak nieco dłuższy tapczanik, 140 to wymiar niemowlęcego łózeczka, może trzylatek jakoś się tam zmieści ale po co kupowac łóżko na rok. Ja mojemu dziecku kupiłam "dorosłe" łóżko jak miał 4 latka. A ponieważ też miał malutki pokoik to zamiast tapczanu kupiłam rozkładany fotel, wygodny no i w końcu przestała mu spadać z łózka kołdra ;-)
 
Ja ostatnio też meblowałam pokoik mojej córci. Ma niewiele miejsca więc meble sprzedałam (miała takie zwykłe meble młodzieżowe) i zamiast nich, mój zdolny mąż zrobił szafę suwaną. Zastanawialiśmy się nad łóżkiem (moja pierworodna od 4 mies swojego życia nie śpi w łóżeczku) i w końcu kupiliśmy jej tapczan z wysówaną skrzynią, rozkładany, na 165 cm. Teraz w sklepach meblowych robią wszystko na wymiar, więc wystarczy tylko pochodzić i popytać. Na marginesie dodam, że nasz tapczan w standardzie był na 210 cm.
 
reklama
Jarzębinko wiadomodłuższy na dłużej. Mój Krzysiu szybko rośnie więc ma już normalne łóżko od 3,5 roku życia. Ale on jest naprawdę wysoki, no po moim mężu tak szybko rośnie, który ma 198 cm.
 
Do góry