reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aniu celowałam, robiłam testy owu ale jakies blade mi wyszły, ale postaraliśmy się 2 doby po bólu jaki miałam na owu...i zobaczymy...udało się znowu w pierwszym cyklu starankowym .... zobaczymy czy cos urosnie 5.11 usg...same pamietacie jak było ostatnim razem...udało sie, wielka radosć a potem smutek....trochę sie denerwuję, że znowu bede miała powtórkę ale co zrobić trzeba walczyć do skutku...
 
reklama
Jarzębinko to dobre wieści.....juz niedługo skończy się Wasza tułaczka....i wreszcie na własnym m. I chyba Wam się udało w ostatnim mom encie bo teraz cały czas trąbią w tv o kredytach że już cięzko je dostac.

co do kredytów to tak, udało nam się w ostatniej chwili - teraz pewnie mielibyśmy szanse tylko na 70 %, a gdzie reszta .......:tak::tak::tak: a pogoda faktycznie wczoraj u nas była okropna, ciekawe czy dzisiaj będzie lepiej, niby prognozowo bez deszczu, ale za oknem jest inny obraz ........:baffled:

pozdrawiam

miłego dzionka :rofl2:
 
Pixella pewnie,że na obajwy u Ciebie za wcześnie, teraz jak patrzę na Twój suwaczek to widzę,że to 4 tygi 4 dni ciązy u Ciebie. Ale nic się nie martw przyjdą niedługo i zapewniam,że nie ma co za nimi tęsknić hihi nudności nie należą do miłych odczuć haha Ważne by wszystko z dzieckiem było ok, reszte jakoś się tam zniesie.
 
Pixella gratulacje i oby tym razem wszystko dobrze się skończyło

Witajcie dziewczyny :-)
Ja już dziś wyszłam ze szpitala - właściwie to nie wiem po co tam byłam - zrobili mi mocz , morfologie i jakieś próby nerkowe z krwi + USG , czyli nic nowego .
Lekarz powiedział mi ,, że nie ma się do czego doczepić ,, i wypuścili mnie do domu .
Lekarze są tam nawet mili , siostry też , gorsi są praktykanci i studenci - nachalni , krzykliwi , upierdliwi
Na całym oddziele jest JEDNA łazienka ( a w niej 2 wc + 3 prysznice BEZ KOTAR ) wszystko jest stare , ale trzeba przyznać że chociaż jest czysto i jest fajne jedzenie . Podsumowując - nie taki diabeł straszny jak go malują - ale opieka lekarska taka jak u nas w miasteczku , a tego legendarnego super sprzętu na tym oddziale na którym leżałam NIE MA
Pozdrowienia i całuski :-)
 
pixella moje gratulacje!!!!:-D:-D:-D Teraz będzie dobrze.....:-D

Medio
i jak tam przygotowania ? Już masz wszystko kupione?:tak:

Jarzębinko kciuki zaciśnięte :-D, w tym cyklu się uda.
Kiedy masz egzamin z jazdy?????;-) Trzymam kciuki za Ciebie!!!!:-);-)

asus ale ten czas leci, jeszcze troszkę i dzidzia będzie na świecie.....;-)

S jednak zostaje do 17.11 więc wszystko dobrze się układa....:-D a tak na marginesie, to mamy urwanie głowy- ciągle czasu mi brakuje....:szok:
 
Jarzębinko widzę u Ciebie 13 dc jak tam staranka? Robisz testy owulacyjne?

robie testy, ale po obserwacji samej siebie i w tym cyklu bez testów wiem co i jak
( to taki drugi cykl, gdzie organizm wysyła jasne sygnały, bo na początku staranek tak sie wszystko rozregulowało,że nie było wiadomo co i jak) wiec juz wczoraj było serduszkowanie, bo jest jakieś 2 dni przed owulką i dzisiaj pewnie powtórka, i potem chyba stop ...................... bo chyba bedzie próba na dziewczynkę jeszcze w tym cyklu, :tak::-D:tak:

Podsumowując - nie taki diabeł straszny jak go malują - ale opieka lekarska taka jak u nas w miasteczku ,

witam, witam ....... to dobrze,że nie było tak źle i juz wrociłaś, bo wiadomo, że najlepiej w domu...... a już wiesz na który szpital zdecydujesz sie co do porodu ??? :tak:

My z mężem mamy swoje metody, pierworodny nasz synek nam się udał, później żonka chciała córeczkę i udało sie nam. Jeśli chcecie się dowiedzieć jaki to sposób piszcie do mnie na mail a odpisze na pewno. Czytaliśmy z mężem tą książkę "Chłopiec czy dziewczynka"

dziękujemy ślicznie, ale chyba ze 3 strony wstecz juz mamy to info ...... :tak:

Jarzębinko kciuki zaciśnięte :-D, w tym cyklu się uda.
Kiedy masz egzamin z jazdy?????;-) Trzymam kciuki za Ciebie!!!!:-);-)

S jednak zostaje do 17.11 więc wszystko dobrze się układa....:-D a tak na marginesie, to mamy urwanie głowy- ciągle czasu mi brakuje....:szok:

Beatko dziękuję za kciuki, zawsze to coś.... a egzamin mam 28, tylko troche brakuje mi czasu na dodatkowe godziny przed egzaminem przez te sprawy mieszkaniowe, więc pewnie będę czekała na kolejny termin bo teraz to czarno to widzę ......:baffled: a za Ciebie też kciuki zaciśniete, bo S to chyba na jeden czy 2 cykle sie załapie na serduszkowanie, więc może, może tym razem .......:tak::-D:tak:

a ja dzisiaj czekam na info w sprawie ewentualnego realnego terminu wprowadzki na swoje M, bo dzisiaj podpisuja akt notarialny zakupu M dla faceta i tamci właściciele maja czas na wyprowadzke do 31 października, facet zaraz na początku listopada sie wyprowadzi z naszego i wprowadzi juz na swoje, wiec może do połowy listopada i my sie wprowadzimy juz na swoje i Święta już na swoim .............:rofl2:
 
Jarzębinko więc nadal mocno kibicuję!
Beatko ciekawe jak u Ciebie czy będzie owoc serduszkowania, zdążył wtedy S czy nie?
Ja dzis czekam na dostawę łóżeczka i materca, przeijaka, lezaczka więc siedzę w domu Krzyś ma od dziś wolne idzie do szkoły dopiero 3.11.
 
reklama
Do góry