reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jarzebinko z tego co piszesz to wnioskuję że Ty wolałabyś ten mniejszy , a skoro i tak planujesz drugie dziecko to kiedy Kacperek wyrośnie z tego ibędziesz mu musiała kupić większy to ten mniejszy będzie czekał na kolejnego lokatora . Ty widzisz swój pokój i sama musisz zdecydować które wyjście jest lepsze :tak:

Dziewczyny ja już po wizycie na Kopernika i strasznie zła jestem :wściekła/y: lekarz który tam dziś przyjmował na dzień dobry zapytał mnie czy byłam już u nich hospitalizowana - no to zgodnie z prawdą odpowiedziałam że nie - na to on czy w takim razie odpowiada mi poniedziałak żeby się wstawić na oddział :szok::szok::szok: nie ważne że wyniki ok. że pźóźniejsze badanie ok. , że usg ok. on sobie umyślił że mam się położyć na badania i już :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Tak że w poniedziałek wizyta na Kopernika 15 u diabetologów a we wtorek szpital - jak wszystko będzie ok. to w piątek powinnam wyjść . Pytanie tylko - skoro wszystko jest w porządku TO PO CO ????????????????
I co z moimi dziewczynami - rano zaprowadzić - po południu odebrać - przypilnować lekcje itp itd Wściekła jestem i tyle :wściekła/y:
 
reklama
Asus ojej to nie zazdroszczę,wiadomo w domu zawsze coś do zrobienia i dzieci, ale może się uda i szybciej Cię wypuszczą.
 
Witam:)))
Asus.. moze poprostu chce sie upewnic ze wszystko z Królewczem ok;-) .. nie stresuj sie bo to tylko mu szkodzi:tak:.. a wszystko bedzie dobrze..glowa do gory;-)
Jarzebinka.. ja bym wybrala wieksze bo szybko dzieci rosna.. ale nie wiem czy widzialas w IKEA sa łóżka dla dzieci tak zwane ... co rosna razem z nimi... to tez fajna sprawa mozna regulowac;-) Moze sobie zagladnij na stronke IKEA :-) a jak masz gdzies blisko ten sklep to podjedz;-)
Pozdrawiam :)))))
 
asus, to nie zazdroszczę, szczególnie,że jak piszesz wszystko jest w porządku..... :szok: to pewnie mąż bedzie musiał sie zaopiekować dziewczynkami ......

co do łóżka, to mi sie podoba to mniejsze bo jest takie fajne dzieciece i mały miałby wtedy taki chłopięcy pokoik, bo mozna kupic w komplecie z regałem na zabawki i fajnym krzesełkiem-bujakiem Meble Disney Pixar cars/łóżko/krzesełko/szafka (455647929) - Aukcje internetowe Allegro

ale chyba jednak zrezygnuje ..... juz rozglądam sie za takimi na 165 cm, tez sa fajne i można kupic w kolorach np. niebieskie lub czerwone ....
SUPER KOMPLET - ŁÓŻKO BARIERKA GRATIS IKEA (457296431) - Aukcje internetowe Allegro.

:tak: chociaz znalazłam jeszcze takie niebieskie autko ( używane) ale juz większych rozmiarów
http://www.allegro.pl/item461993127_lozko_samochow_wyscigowy_little_tikes_400zl.html

..... musze pomyśleć .....
 
Najbardziej podoba mi się to z IKEI, to łóżko z kompletu jest bardzo krótkie a miejsca zajmie sporo bo baldachim optycznie zmniejszy pokój, łózko samochód na początku będzie frajdą ale może szybko się znudzić i opatrzeć. Fajnie sobie tak wybierać mebelki nie wychodząc z domciu :-)
 
Czesc! mieszkam sobie w Opolu i mam 3 letniego synka alergika i zaczynamy myśleć o rodzeństwie dla niego ;-)
jarzebinko! ja też mam mały pokoik ale znalazłam łóżko, ktore w wersji zlożonej ma wymiary: 160 x 85 cm (powierzchnia spania 142 x 85 cm) a po rozciągnięciu (łóżko jest jedoosobowe) ma 195 cm długości.
 
Ostatnia edycja:
Witaj Rubi
Zaczynacie myśleć czy już działać?;-)
Nastawiacie się na jakąś płeć czy obojętnie?
Co do łóżka to najmniejszy po złozeniu będzie fotel rozkładany, amerykanka albo sofka która po złożeniu jest takim podwójnym fotelem. Tapczaniki zwykle zabierają sporo miejsca. Ja też dużo z tym kombinowałam swego czasu bo moje dziecko ma maciupki pokoik, ponad 6 metrów.
 
reklama
heh... myslimy i dzialamy ale jak poczytalam o tych testach, temperaturach itp. to okazalo sie ze jestem chyba baba z afrykanskiego buszu...
za pierwszym razem udalo mi sie zajsc w ciaze w drugim cyklu staran, teraz jeden cykl zakonczyl sie porazka wiec mam nadzieje, ze w tym sie uda;-) jak nie to wiem gdzie sie zwrocic o pomoc ;-)
plec? jest chlopak to teraz chyba dziewczynka... ale w sumie jakby nie wszylo tak bedzie dobrze - juz sobie tlumacze ze dla chlopaka mamy caly "osprzet" a poza tym teraz swiat tak idzie do przodu ze chlopcy tez nosza dlugie wloski ;-)
 
Do góry