reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Medio zgadzam się w 100% z Anią że ta pościel tobie ma się podobać najbardziej i podobnie jak Ania nadal uważam że misie są najpiękniejsze :tak:
Jarzebinka skoro tak bobrze poznałaś swój cykl to nawet bez monitoringu trafisz w owulację idealnie - więc pozostaje życzyć Ci tylko wolnej chaty :tak:
Aniu u nas w szkole jutro dopiero mają się odbywać uroczystości związane z dniem nauczyciela , połączone z ślubowaniem pierwszaków i świętem patrona szkoły i na mnie tym razem wypadło dostarczyć do klasy córki kwiatki , bombonierki itp tak że jutro chyba się nie wyrobię z tym Krakowem bo tam jak się nie zameldujesz do 10.00 to później już cię nie przyjmą więc pojadę chyba w piątek - a co do stresa to bardzo dobrze już mnie chyba znasz bo powoli go łapię ;-)
Beatko jak mąż się sprawuje ?
Ewciu spóźnione ale gorące życzenia : siły i wytrwałości :-)
 
reklama
Dzien Dobry:)))
Medio.. ta ostatnia jest super...chyba jak dla mnie najfajniejsza ..takie zywe kolorki;-) ..Ale to Twoj wybor i Twoj dzidzius tam bedzie spal:-);-)
Ania.. bocianowi chyba kupie GPS bo ten co ma to jakis do dooopy ..trafia nie do nas hehehe;-):-)
Jarzebinka..On chyba ten GPS ma z odzysku jakis nie ten teges bo nas omija;-):-)
Asus..pozdrowionka.. a tak propo to mamy blisko do siebie:-);-)

Milego dnia:)))
 
Sylwia dziękuję za pozdrowienia i vice versa szybciutko odsyłam dla Ciebie :-)
Medio ja 1976 :zawstydzona/y: stara dupa ze mnie :rofl2: i brzuszek nie rośnie :-(kiedy on wreszcie urośnie ? gin coś mówił że od 25 tyg - trzymam go za słowo !
 
hej wam

Dzieks za zyczenia

Anka ucze matematyki w gimnazjum:)

jarzebinko ja mam 10 cykli za soba i wierze ze ty tyle nie dotrzymasz...


jarzebinko baterie im padly w GPsie..hehe

asus tak mlao 4kg,,tylkooo
 
Asus to naprawdę baaardzo mało. Jak Ty to robisz? Czy to przez tą cukrzycę?

Ja dziś odebrałam wyniki, cukier i morfologia ok, nie ma anemii.
 
reklama
Medio od początku ciąży +4kg :tak:

Jejku tylko 4kg. Też bym tak chciała. A dzidzią przestań się stresować, ona i tak swoje sobie weźmie, ważne że lekarze mówią że jest ok, a Ty po porodzie to będziesz szprycha jak żadna. Moje dzieci zawsze powiększały sie od7 miesiąca, więc wyluzuj bo znów stresujesz tego twojego Maciusia.
 
Do góry