reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witkam
ja ogarnelam domek,od rana sprzatalam,,zpaalu jakiegos dostalam,to wolalam przerw nie robic,hehe..
sylwia ja tez byle by zdorwe,,plec nieistotna:)

Jarzebinko zycze ci abys miala do trzech razy sztuke

a ja chhyba mam do 20 razy sztuka,haha,,bo 10 cykli minelo..
 
reklama
witam w ten śliczny pochmurny poranek ....

i nie będzie przeprowadzki w ten weekend, a była już taka szansa :no: wczoraj zadzwoniła nasza agentka, że biuro z którym współpracowała i miała już zablokowana kawalerkę, w środę mieli iść do notariusza, wczoraj ją poinformowało,że sprzedało innej osobie to mieszkanie, czyż nie świństwo .... :no: i czekamy nadal, oby znowu nie za długo :no:

ale teoretycznie jak będą te dni, to znajomi wyjeżdzają na chrzciny na weekend, więc chata będzie wolna ....... :tak::tak::tak:

miłego ...... :rofl2:
 
Witaski!
Jarzębinko, szkoda,że sprzedali. Może sie trafi szybko coś fajnego. Dobrze,że w weekendzik będziecie mieć wolną chatę, trochę się zrelaksujecie.
 
reklama
Do góry