reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie :-)
Jarzebinko szybkiego powrotu do zdrowia :tak:
Ania u mnie też paskudnie ale słoneczko zaczyna przebijać się przez mgłę więc może popołudnie będzie już ładne
Medio przyślij nam tutaj trochę tego słońca , no i tobie też życzę lepszego samopoczucia

Ja dziś cała w stresie (ale też pełna nadziei ) o 17.00 wizyta i usg - trzymajcie proszę kciuki żeby wszystko było dobrze . Brzuszka jak nie było tak nie ma :-(
Trzymam kciuki za zdrowiutkiego syniunia!!! Daj znać po wizycie co i jak:-)
 
reklama
Witam Dziewczynki:))))
Jarzebinka .. a moze to ....... fasolka??:sorry2:;-):-)
Ania .. a u mnie dzis sloneczko piekne:))) jak i u Medio:-) co prawda to kawal drogi miedzy nami ale slonko to samo hehehe;-)
Asus ...Trzymam kciuki!!! daj znac po powrocie co i jak;-)

Milego popoludnia wszystkim:))))))
 
hej wam
Sylwia spoko,,tlyko u mnie odpada w tym roku na pewno,,,,,takze 2008 nie dla mnie w tym czasie,,,,echhh

U nas dzisiaj zimno,pada,brrr,,a mialo byc pieknie slonecznie,,cos ta pogoda kłamie:sorry2:

asus to czekamy an relke,bedzie dobrzee
 
Medio czy ty masz w sobie coś z jasnowidza ?
Jestem już po wizycie , wszystko jest w porządku , a lekarz powiedział że brzuszek w ciągu 3 tygodni na pewno mi urośnie . Maleństwo waży 461g i po dwóch córciach teraz będzie KRÓL MACIUŚ I :-):-):-):-):-):-):-)
Więc jeśli chodzi o planowanie płci to forum górą !!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję Wam za wsparcie i kciuki - bardzo się przydały . Teraz muszę ochłonąć i dojść do siebie .
 
Asus BRAWOOOO i GRATULACJE!!!!!!:-);-)
Czyzby sie sprawdzalo do 3 razy sztuka??? hehehe u Ani u Ciebie sie sprawdzilo!!!;-):-):-)
Bedziesz miala teraz swego Królewicza...ale fajnie..az sie sama ciesze hehehe:zawstydzona/y:;-):-):-)
Trzymam wiec teraz kciuki za szczesliwe rozwiazanie;-)
Pozdrawiam i Buziaki:)))
 
asus swietne wiadomosci nam przynosisz,gratuluje,super,ze wsyztsko w porzadku,trzymaj sie,,i superr,,pochwal sie nam jak wygladasz koffana....

my z Matem racuchy wciagnelismy wl;asnie,,mlay abje oglada

ja zaraz mykam
dobranoc
 
Jarzębinko może grypa żołądkowa?????:confused::confused:Jak tam egzamin??????:-D Ja jutro mam jazdy na 7-00 i 2 godziny jazd po mieście z nawiedzonym typem..... :tak::-D:baffled: no ale to już 24 i 25 godzinka.

asus moje gratulacje!!!!!!! Chłopcy są cudowni..... ;-);-);-)


Ewciu będzie dobrze, główka do góry- rok 2009 będzie tym szczęśliwym dla Ciebie....;-):-D

Medio witaj skarbie, szalejesz na zakupach???????:-D:-D
Bo ja ostatnio szaleję w sklepach i kupuję firanki...... :-D:-D no ale w poniedziałek idę na babskie zakupy i kupię sobie bieliznę..... ;-):-)

Mój S wraca już w poniedziałek o 22;00 ląduje w GDN więc o 22-40 będzie w domu. Nie jadę po niego na lotnisko, bo Oskar już o tej porze śpi.:-D Mąż wraca tylko na parę dni- bo 2 listopada musi być na szkoleniu w USA- szkolenie trwa prawie 2 tyg, a potem leci do Barcelony prosto na statek. Więc będzie w domu tylko 2 tygodnie :baffled: nie jestem tym faktem zbytnio zachwycona, no ale nie będę mu zawracać głowy babskim gadaniem ....:no:
 
Asus wielkie gratulacje!!! :-):-):-) Bardzo się cieszę. To Twój synuś będzie miał niezłą opiekę 2 starsze siostry do pomocy, córy pewnie sporo Ci przy nim przy nim pomogą.:tak:;-):tak::cool2::cool::-D:tak::happy2:Super!!!

Beatko dziś nic nie kupiłam dla dzidzi ale niedługo zaczynam znowu, teraz już te duże-no i droższe mnie czekają.;-)
 
reklama
Medio czy ty masz w sobie coś z jasnowidza ?
Jestem już po wizycie , wszystko jest w porządku , a lekarz powiedział że brzuszek w ciągu 3 tygodni na pewno mi urośnie . Maleństwo waży 461g i po dwóch córciach teraz będzie KRÓL MACIUŚ I :-):-):-):-):-):-):-)
Więc jeśli chodzi o planowanie płci to forum górą !!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję Wam za wsparcie i kciuki - bardzo się przydały . Teraz muszę ochłonąć i dojść do siebie .


Asus SUPER!!!!! WIELGACHNE GRATULACJE! Wiem co czujesz bo ja czułam to samo jak się dowiedziałam. Normalnie ciesze się razem z Tobą .....hihihi nawet moja mała się cieszy bo własnie mnie pokopała..... A jednak jak sie porządnie zaplanuje to można mieć wymarzona płeć, tylko trzeba się do tego porządnie przyłożyć i solidnie określić dzień owulacji. Mówiłam Ci Skarbie że nie masz się co stresowac na zapas bo stresujesz dzidzię, więc na przyszłość proszę się zastosować....
Kurcze.....ale się ciszę.......jeszcze raz GRATULACJE!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry