reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewcia no ja też 2 lata i nic, dlatego olałam sprawę....;-) Już dziś wiem na 100% że nie chcę więcej dzieci:no::no::no: mi ten stres i cała szopka z liczeniem dni płodnych wcale nie ułatwia życia :no::no: Więc po co mam się wkurzać?????? Jest jak jest, mam Oskara i mi starczy :tak::-D:tak: A tak to tylko chodziłam smutna i załamana a teraz odzyskałam radość życia......:-D:-D:-D
 
reklama
Ewcia no ja też 2 lata i nic, dlatego olałam sprawę....;-) Już dziś wiem na 100% że nie chcę więcej dzieci:no::no::no: mi ten stres i cała szopka z liczeniem dni płodnych wcale nie ułatwia życia :no::no: Więc po co mam się wkurzać?????? Jest jak jest, mam Oskara i mi starczy :tak::-D:tak: A tak to tylko chodziłam smutna i załamana a teraz odzyskałam radość życia......:-D:-D:-D
no ja tez bym chciala taka radosc miec
narazie mam prace w glowie i mojego dizubeczka,ktorym sie caly czas ciesze:):):)
wazne ze mam synka....

echh....bedzie good.....

dobranoccccccccc
 
Ewcia81 witaj i gratujuje nowej pracy!
Beatko pewnie,że tak. Często chcemy to czego nie możemy mieć, a niecieszymy się z tego co mamy. Masz mądrego synusia i wiele powodów do radości, więc po co się smucić.
 
Witam dziewczynki:))
Ewcia .. mi sie nie udalo w tym miesiacu ..wiec tez jak cos to dopiero nie nawet w zimie ale na wiosne!!Więc bedzie nas 2 ;-):-)

Beatka..powiem Ci ze masz racje z tym "odpoczynkiem " bo to sie juz staje chore jak czlowiek przed @ zerka co chwilke czy juz ..a moze sie udalo..mysli wiecznie tylko kraza w jednym temacie:-(... potem rozczarowanie..żal..niedosyt:-(..Ale jak juz sie czlowiek z tym oswoi to jakos tak lzej:-);-)..jakby inny swiat:-)

Medio...Ania... Pozdrowionka i Buziaczki;-)

Milego dnia wszystkim:)
 
Sylwia75 wierz mi ja tez już nie wierzyłą,że nam się uda (zaciązłam za 5 razem). Powiem krótko dopóki próbowałam zaplanować płeć dziecka to nie mogłam zaciązyć, jak to "olałam" to zaciążyłam i choć będzie drugi synek i na początku byłam rozczarowana to teraz jestem przeszczęsliwa i już nie mogę się doczekać grudnia jak będzie już z nami.
 
Dzień Doberek! :-) Dziewczyny, czy któraś z Was posiada w wersji elektronicznej książke "dziewczynka czy chlopiec"? Swego czasu NiaNia rozsyłała forumowiczkom. Jeśli ktos ma to bardzo prosilabym o przeslanie na adres avatar1313@poczta.onet.pl
pozdrawiam!!!
 
witaj Leila, w tej kwesti ja nie pomogę, nie posiadam tej książki :no:

a wogóle to gdzie wywiało całe towarzystwo ????? :szok:

ja wczoraj tylko czytałam BB, bo na pisanie już nie miałam siły:baffled: , pół dnia na kibelku :baffled:, chyba jakieś zatrucie albo cuś, i dzisiaj kolejny dzionek tylko na sucharkach, ale juz można w miare funkcjonować ... :tak:

miłego :tak::-);-)
 
Witajcie Kobietki!
No własnie ja tez wczoraj kuknęłam i wichura widze straszna. Gdzie nasz Ewcia? jak tam jej się w szkole wiedzie?
Jarzębinko wracaj prędko do zdrowia, bo pogoda nieciekawa,. dzis u nas mgła i wilgoć i oby Cię więcej zarazków nie dopadło.
 
Jarzębinko zdrówka życzę.

Ja ciągle mam problemy z niestrawością, wczoraj cały dzień miałam wrażenie jakbym połknęła piłeczkę która stoi mi w przełyku, dziś podobnie, ciągłe odbijanie i wogóle.
A w Anglii dziś piękne słoneczko:)
 
reklama
Witajcie :-)
Jarzebinko szybkiego powrotu do zdrowia :tak:
Ania u mnie też paskudnie ale słoneczko zaczyna przebijać się przez mgłę więc może popołudnie będzie już ładne
Medio przyślij nam tutaj trochę tego słońca , no i tobie też życzę lepszego samopoczucia

Ja dziś cała w stresie (ale też pełna nadziei ) o 17.00 wizyta i usg - trzymajcie proszę kciuki żeby wszystko było dobrze . Brzuszka jak nie było tak nie ma :-(
 
Do góry