reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam i ja przeweekendowo ...... bo już strasznie marzy mi sie sobota i troszkę lenistwa :tak::-D:tak:

Asus, wielkie gratulacje, czyli jest synek jak marzyłaś a i brzuszek będzie, bo tak Ci go brakuje, więc wszystko na dobrej drodze .......:tak:

Beatko, egzamin mam pod koniec października, właśnie muszę sie wybrać i wykupić sobie dodatkowe godziny, ale u innego instruktora, i tak jakoś nie mam natchnienia, sprawa mieszkania tak mnie zajęła,że na to już brakło czasu i chęci, no ale juz pora się i za to zabrać .... może w poniedziałek ....;-)

anian, na chłopca w samą owulkę ....... a więcej na ten temat na początku tego wątku ......... :tak:

miłego :happy::-):happy:
 
reklama
Jarzębinko to za parę dni strzelasz testa?

A ja mojemu mężowi powiedziałm,że może byśmy postarali się jakiś czas po urodzeniu Karolka o trzecie dziecko, oczywiście jak będziemy wtedy jeszcze chcieli, no i może o dziewczynkę, a on się śmieję, daje mi znaki,że on chce trzeciego syna. Niezły z niego numer.
 
Asus gratuluję synka!
Z tego forum wynika, że chłopca da się zaplanować tylko z dziewczynkami coś nie wychodzi.
Ja po przerwie zaczęłam starania od nowa i mam nadzieję że nie będą trwały zbyt długo :blink: Jak na razie nie mogę już patrzeć na miód, marchewkę i nabiał bo zgodnie z zaleceniami od kilku miesięcy to przeważa w mojej diecie.
 
hej wam...

Medio kupuj kupuj,,ja uwielbialam kupowac dla dzidzi mojego...
Beciu ta 2009,,,a mial byc 2008,,hyh......a bielizne kupujesz mowisz,,no znowu mezowi bedziesz na enrwach grala sexi bielizna ,a on bedzie musial czekac...
 
Asus gratuluję synka!
Z tego forum wynika, że chłopca da się zaplanować tylko z dziewczynkami coś nie wychodzi.
Ja po przerwie zaczęłam starania od nowa i mam nadzieję że nie będą trwały zbyt długo :blink: Jak na razie nie mogę już patrzeć na miód, marchewkę i nabiał bo zgodnie z zaleceniami od kilku miesięcy to przeważa w mojej diecie.

Jak to nie wychodzi? Mi wyszło. Ja miałam zaplanowaną dziewczynkę i mam. Rusałka z początku watku tez ma planowana dziewczynkę i Kasia chyba ma dziewczynkę...już nie pamiętam dokłanie...ale ja się porządnie zaplanuje to przeważnie się ma.
 
reklama
Do góry