reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

więc na dobrą sprawę mogłaś miec owulkę własnie w niedziele.

i też tak to sobie interpretowałam,więc wszystko na dobrej drodze ...... teraz zostało tylko czekanie .....:tak:

a wogole to dzień dobry :-) i od 2 tygodni wyspany, w końcu ! :-D

miłego dnia życzę i słonecznego, bo zapowiadają,że dzisiaj ma świecić u nas słoneczko.... :cool2:

PS. a Ewcia nadal walczy z kompem ????
 
reklama
Jarzębinko to czekamy na wynik serduszek, oby zazieleniło.

My wczoraj byliśmy na zakupach takich większych, ale dla małego kupiłam tylko body i smoczki- tak na wszelki wypadek. Nic więcej. Dziś jedziemy do Mothercare, to zobaczę co tam mi wpadnie w oko. A wogóle, z moim mężem chodzć na zakupy -on twierdzi,że jest jeszcze tyle czasu i co ja chcę coś kupić to on mówi,że kiedy indziej po co już teraz. Ja nie mówię,że aż tak się spiesze, ale chciałbym już coć mieć, a znowu zakupy na ostatnią chwilę w 9 miesiącu ciązy, tuż przed świętami nie wiem czy są najlepszym pomysłem. Wózek zostawiam na sam koniec, a tak powolutku chciałby juz kompletować wyprawkę.

Wczoraj przywieźli nam też kuchenkę elektryczną i okazało się,że nie ma kabla, bo tu w Anglii są takie przepisy,że nowe kuchenki są bez kabla i trzeba zamówić inżyniera, by on ją podłączył i oczywiście jeszcze mu zapłacić. Dzwoniłam na tę ich infolinię i jeszcze zabrało mi parę funtów, no i zamowiłąm inżyniera na poniedziłąek między 8-18 i powiedziano mi,że nie mogę wyjść z domu, nawet jak pytałam by zaprowadzić Krzysia do szkoły, bo jak on przyjdzie, a mnie nie będzie to będę musiała zapłacić za to. Oby przyjechał rano, bo tak to cały dzień czekać to dziękuję, no i żeby wogóle się pojawił. Ach denerwuje mnie to, w domu stoją dwie kuchenki obok siebie i nie mogę sobie ładnie posprzatać tylko czekać, ale cóż..
Pozdrawiaski!!!
 
Witam Kobietki;):)
Jarzebinka.. to czekamy na efekty;-) Trzymam kciuki:-)
Medio.. ojj to faktycznie niezaciekawie..ale moze przyjdzie i juz sobie dzis zrobisz wsioo jak trzeba:sorry2: Te zakupki sa najfajniejsze az zazdroszcze hehehehe;-):zawstydzona/y:

Mi w tym cyklu nie udalo sie:-( ..ale coż co sie odwlecze to nie uciecze;-)od wiosny zaczynamy znow:sorry2:...Ojjj tylko pewnie ja sama tu zostane heheeh;-) reszta juz wszystkie beda z brzuszkami:sorry2: w kazdym razie trzymam kciuku za wszystkie:sorry2:
Milego dnia wszystkim:))))
 
Witam Kobietki;):)
Jarzebinka.. to czekamy na efekty;-) Trzymam kciuki:-)
Medio.. ojj to faktycznie niezaciekawie..ale moze przyjdzie i juz sobie dzis zrobisz wsioo jak trzeba:sorry2: Te zakupki sa najfajniejsze az zazdroszcze hehehehe;-):zawstydzona/y:

Mi w tym cyklu nie udalo sie:-( ..ale coż co sie odwlecze to nie uciecze;-)od wiosny zaczynamy znow:sorry2:...Ojjj tylko pewnie ja sama tu zostane heheeh;-) reszta juz wszystkie beda z brzuszkami:sorry2: w kazdym razie trzymam kciuku za wszystkie:sorry2:
Milego dnia wszystkim:))))
Oj do wiosny kawał czasu, czemuż to odwlekać;-).
 
Jarzebinka ...Medio .... bo mężus dzis wyjechal:-( i wroci dopiero na wiosne:wściekła/y:... a jak wpadnie do domku to na chwilke tylko:-(..wiec nie mam wyjscia;-)

Ale trzymam kciukaski za wszystkie plusiki...faasolki i porody ;-):-):-):-)
Dziekuje dziewczyny:zawstydzona/y::)))
Buziaki:)
 
Jarzebinka i ja trzymam kciuki żeby tym razem się udało , a co do testów owulacyjnych to ja robiłam je w maju i pozytywne , dwie grube krechy wychodziły mi już po owulacji dlatego ja nie ufam tym testom , dlatego miejmy nadzieję że te które zostały już nie będą Ci potrzebne :tak:
 
Asus nie powinny Ci wychodzic pozytywne po owulce, chyba że zaciązyłaś wtedy chyba jest taka mozliwośc. Ale co do jakości tych testów to masz rację niektóre są nic nie warte. dlatego najlepszą oceną są własne obserwacje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam :tak:

u nas dzisiaj też pochmurno i deszczowo :baffled:, ale za to weekend był śliczny ..... :tak:

a co do testów, to one miały mi tylko troszkę pomóc w mojej obserwacji, czy dobrze interpretuje swój organizm, wiec bóle,śluz i ..... :tak:

i wiecie co mieszkanie, nawet z najlepszymi znajomymi to .......:baffled:........ dobrze,że to tak krótko i przejściowo, człowiek nie może sobie znaleźć swojego kąta, nie wie co ma robić, czym sie zająć ....... ciagle muszę kontrowlować małego co robi, aby oczywiście nie nabroił........ to nie chodzi o znajomych, tylko o to ,że człowiek jednak nie jest u siebie ........

podrawiam:-)
 
Do góry