reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jarzębinko dobrze zrobiliście z tym mieszkankiem.
Koleżanka mojego męża jedno mieszkanie ma kupione za gotówkę, a 4 na kredyt, na każde mieszkanko 100% kredytu. A taka prawda jest że mieszkanka idą w górę może już nie tak drastycznie, ale idą. A kto nie stawia wszystkiego na jedną kartę nic w życiu nie ma.....;-) Kasę uzbieracie i szybko oddacie bratu, a kredyt mieszkaniowy spokojnie spłacicie.
Pomyśl jaka frajda Cię czeka w nowym mieszkanku- remont, sprzątanie no i te mebelki.....;-);-);-) Moja koleżanka pracuje w banku i siedzi na kredytach hipot. sprawa naprawdę zapowiada się nieciekawie. Kredyt hipot. będzie prawdziwym rarytasem dla przecietnego Kowalskiego.A kto na tym zyska????? Ten co wynajmuje mieszkanka i niezle zawyża za wynajem.....;-)
 
reklama
Moja mała wierci się jak mucha w smole i ciągle zmienia pozycje. j Najpierw miała posladkową, jeszcze w sierpniu miała pozycję poprzeczną, a już we wrzesniu główkową. Teraz chyba ma główkową bo kopniaki czuję do góry brzucha. Jak Marcinek był cały czas posladkowo to czułam jak mi kopał pęcherz.
To rzeczywiście:)Mój najpierw był w poprzecznej a teraz niezmiennie w głowkowej:) A boksuje mnie na dole po pęcherzu, ale nie boli, jak narazie.:-)
 
asus witaj kochana, nie martw sie malym brzuszkiem, chcesz to przesle ci swoje zdjęcie z 26tc....a to sie zdziwisz:szok:....u mnie brzuszek wyskoczył pod koniec stycznia a w marcu urodziłam :-)...byłam na sylwku w 25tc i nikt prawie nie wierzył, ze w marcu rodze bo nie widać było wcale ciąży...daj mi znac na priva czy chcesz fotkę, bo przeważnie urzeduję na starających się i na watku o ciąży po poronieniach :-)...
 
asus witaj kochana, nie martw sie malym brzuszkiem, chcesz to przesle ci swoje zdjęcie z 26tc....a to sie zdziwisz:szok:....u mnie brzuszek wyskoczył pod koniec stycznia a w marcu urodziłam :-)...byłam na sylwku w 25tc i nikt prawie nie wierzył, ze w marcu rodze bo nie widać było wcale ciąży...daj mi znac na priva czy chcesz fotkę, bo przeważnie urzeduję na starających się i na watku o ciąży po poronieniach :-)...
To pewnie bardzo mało przytyłaś w ciąży. Fajnie , ja w pierwszej aż 22 kg, choć zrzuciąłm je bez odchudzania, nie wiem moze puchłam. Zobczymy ile teraz bedzie;-).
 
medio, przytyłam 13 kg więc chyba w normie, ale podobno mam silne mięśnie brzucha i dopiero pod koniec stycznia trochę poluzowały i zaczelam wygladac jak cieżarna...w 30 tc chodziłam na szkołę rodzenia i miałam kompleksy bo brzunio za mały a w 34 jak kończylam szkółke to od normy nie odstawałam już:-D urodziłam pierwszego dnia 38tc
 
medio, przytyłam 13 kg więc chyba w normie, ale podobno mam silne mięśnie brzucha i dopiero pod koniec stycznia trochę poluzowały i zaczelam wygladac jak cieżarna...w 30 tc chodziłam na szkołę rodzenia i miałam kompleksy bo brzunio za mały a w 34 jak kończylam szkółke to od normy nie odstawałam już:-D urodziłam pierwszego dnia 38tc
A jak duże dziecię urodziałś:-), mój miał 3900:happy2:?
 
Pixella77 dzięki za wsparcie , ja na prawdę uspokoję się dopiero po usg 9 października , bo mimo wszystko to chyba nie jest zbyt normalne żeby w końcówce 5 miesiąca nic nie było widać , nawet spodnie dżinsowe zapinają mi się bez problemów , a co do zdjęć to wszystkie mile są widziane .
Moje córcie ważyły - pierwsza - 3.900 , a druga - 4.740 , ciekawe ile to dziecko będzie ważyć - jak dalej w takim tempie będzie rosło to pewnie 2.500 :baffled:
 
Asus myślę że niepotrzebnie panikujesz. Ważne że czujesz ruchy maleństwa, więc oby do tego 9.10 cobys nie musiała więcej już denerwowac siebie i tej kruszynki.
 
reklama
Do góry