reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Medio a może ten poród będzie szybki i może nie ma powodu do nerwów....;-) Trzymam mocno za Ciebie kciuki- będzie dobrze.

A u nas szykują się spore zmiany- dużo się dzieje....;-) A od połowy pazdziernika będzie dużo, dużo , dużo.....;-) S wraca jednak 13.10 to tak na marginesie a na statek wraca 13.11 więc tylko 30 dni będzie z nami.
 
reklama
Medio a może ten poród będzie szybki i może nie ma powodu do nerwów....;-) Trzymam mocno za Ciebie kciuki- będzie dobrze.

A u nas szykują się spore zmiany- dużo się dzieje....;-) A od połowy pazdziernika będzie dużo, dużo , dużo.....;-) S wraca jednak 13.10 to tak na marginesie a na statek wraca 13.11 więc tylko 30 dni będzie z nami.
A coś Ty taka tajemnicza????:-D;-):-D;-)
No a do 13 października tuż tuż, szkodatylko,że na 30 dni zaledwie.
 
Medio z tym zadawaniem to oszaleli!!!!:szok::confused: We wtorek Oskar przyniósł zeszyt do kaligrafii a tam do zrobienia 10 stron- SZOK. Dzieci kończyły zajęcia o 15-30 a na drugi dzień miały na rano. :confused::dry:
:no: Wczoraj pani zadała im wiersz na pamięć na poniedziałek- chociaż na weekend nie powinno się zadawać, to taki mały szczegół.:confused: Wiersz jest beznadziejny, wcale się nie rymuje. :nerd: Ale młody już 3 linijki się nauczył, wieczorem będziemy się uczyć 4- tej.
W tamtym tygodniu na weekend zadała 4 czytanki i Oskar dobrze przeczytał tylko zdanie pytające, przeczytał normalnie- nie akcentując. I pani stwierdziła że nie przeczytał dobrze:szok::szok::szok: No i gdzie tu logika. Dzieci mają zadawane bardzo dużo, Oskar z pisaniem nie ma problemu, bo w przedszkolu bardzo dużo pisali:tak::-D Ale dużo dzieci nie chce chodzić już do szkoły, bo pani dużo zadaje.:baffled::baffled: boją się.
 
Medio z tym zadawaniem to oszaleli!!!!:szok::confused: We wtorek Oskar przyniósł zeszyt do kaligrafii a tam do zrobienia 10 stron- SZOK. Dzieci kończyły zajęcia o 15-30 a na drugi dzień miały na rano. :confused::dry:
:no: Wczoraj pani zadała im wiersz na pamięć na poniedziałek- chociaż na weekend nie powinno się zadawać, to taki mały szczegół.:confused: Wiersz jest beznadziejny, wcale się nie rymuje. :nerd: Ale młody już 3 linijki się nauczył, wieczorem będziemy się uczyć 4- tej.
W tamtym tygodniu na weekend zadała 4 czytanki i Oskar dobrze przeczytał tylko zdanie pytające, przeczytał normalnie- nie akcentując. I pani stwierdziła że nie przeczytał dobrze:szok::szok::szok: No i gdzie tu logika. Dzieci mają zadawane bardzo dużo, Oskar z pisaniem nie ma problemu, bo w przedszkolu bardzo dużo pisali:tak::-D Ale dużo dzieci nie chce chodzić już do szkoły, bo pani dużo zadaje.:baffled::baffled: boją się.
Beatko to naprawdę baaaaaaaaardzo dużo:confused:, oj ciężko by mi było z Krzysiem tak 10 stron przerobić, bardzo wymagająca ta nauczycielka:szok:. Tyle zadają w pierwszej klasie, później się dziwią,że dzieci zestresowane. To w końcu dopiero początki,a z tym znakiem zapytania to przesadziła, zniechęcić się można na starcie.Oby Oskar się nie dał i nie przeżywał za bardzo.Dzielny z niego chłopczyk.;-)
 
:tak: Medio mi się wydaje, że pani chciała sprawdzić ile dzieci to zrobi. Rezultat był taki że tylko Oskar i jego kolega wszystko zrobili- sporo dzieci nawet tego nie ruszyła.
Teraz uczymy się czytanki z literą L i K, nie mieli tego zadane- ale wiem że na przyszły weekend uzbiera się kilka czytanek i pani im zada. Więc po co Go stresować, niech nauczy się wcześniej a nie wszystkiego naraz :-):-D:-DAle teraz jak widzi ! w tekście to się aż drze, a jak ? to niezle się dziwi......:szok::szok::szok:
 
Tak przejął sie Twój Oskarek i teraz akcentuje tak wyraziście by chyba nikt nie miał żadnych wątpliwości:)spryciarz z niego.
A u nas ładne słoneczko.
Jarzębinkoco u Ciebie?
Asus jak zdrówko i samopoczucie?
 
reklama
Medio czytam Was regularnie ale nie mam weny do pisania . U mnie bez zmian i już zniechęcona tym jestem . Wciąż brzuszka nie widać , ruchy też minimalne , a 8 października będzie 5 miesięcy . Kiedy wreszcie będą te kopniaczki ? Usg dopiero za 2 tygodnie a ja się martwię czy moje dziecko prawidłowo się rozwija bo jak popatrzę na brzuszki mam na lutówkach to po prostu szok ! One mają już taaaaaaaakie duże a po mnie NIC nie widać , to jak to możliwe?
A Karolek szaleje ? Od kiedy zaczął tak konkretnie się ruszać ? I w ogóle zaklimatyzowałaś się już z powrotem po powrocie?
Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę udanego tygodnia .
 
Do góry