reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witajcie:))
Ale dzis pospalam az wstyd sie przyznac do ktorej:zawstydzona/y:...
Beata focie bomba..jak w jakims filmie,normalnie cudo,pewnie te wakacje beda niezapomniane:))

Kinga no to juz jest nas trzy.. hehehhe moze jakies koleczko slomiankowe sie zaklada;)

Ania masz racje czasu trzeba..a ja taka niecierpliwa:zawstydzona/y:..wchodzilam na 28dni ale mi sie otwiera moje konto..chyba ze cos zle robie ..ale po wczorajszym wyluzowaniu lepiej sie dzis czuje chyba mialam jakis zly dzien;).. Nooo Twoj drugi synus to maluszek jeszcze:)) a moi to juz duze smoki;)..ale to oni sie tez upominaja o siostre;)..zobaczymy co bedzie..czas pokaze:-)

Milego dzionka zycze dziewczynki:))
No to jak wchodzisz na 28 dni to na pewno mnie tam znajdziesz. Musisz tylko wpisac w wyszukiwarkę andruta, bo tam mam taki login
 
Beata dzięki :-) oprócz ,,starego,, nadciśnienia i ,,nowej,, wykrytej w 10 tyg cukrzycy ciążowej u mnie wszystko ok . Od kardiologa dostałam 3 paczki Relanium i zalecenie że najlepiej będzie dla mnie i dla dziecka jeśli najbliższe 5 miesięcy prześpię :tak:;-)
Sylwia75 mnie udało się zaciążyć w pierwszym monitorowanym cyklu , więc teoretycznie w owulację , a co z tego wyniknie to zobaczymy za jakiś czas . A może mój mąż ma tylko plemniczki ,,dziewczynki,, ??? :-p

No własnie ja sie tego obawiałam tylko że chłopieńcych bo u nas sami chłopcy. Ale chłopcy byli strzelani w same owulki a ta trzecia dzidzia w 3-4 dni przed owulką więc u mnie ta metoda się sprawdziła w 100%. Podstawą jest wiedziec dokładnie kiedy jest owulka.

A Ty Asus jak celowałaś ze masz dwie córcie? mNo bo teraz jak w owulke to powinien byc chłop jak malowanie, no chyba że ten Twój mąz jest tym jednym przypadkiem na nie wiem ile tysięcy.....ale bądźmy dobrej mysli mi się udało to Tobie też.
 
Cześć laski

Aniu chyba jeden cykl będe monitorować, tak dla zdrowia psychicznego....;-)

Jasne Kochana łap sie wszystkiego, no chyba że odpuscisz i skoncentrujesz swoją miłośc na Oskarku. Ale ja Ci zycze drugiej dzidzi. Mój Aleś się ciągle skarżył że jest taki sam. A jak się mały urodził to sobie wymyslił że jak nas juz nie będzie to on sobie zamieszka razem z Marcinkiem i bedzie im razem wesoło...... co to dzieci nie wymyślą....??? hihihi
 
Ania Kochana dziekuje znalazlam ,przestudjowalam i teraz wiem co i jak :zawstydzona/y:..wstyd sie przyznac ze do tej pory dokladnie nie wiedzialam:-)..no ale coz zawsze jest czas na nauke;-)..jak na razie tam sie oswajam i zaczne dzialac:sorry2:
Jeszcze raz dziekuje.
 
Sylwia bez meza nie tak łatwo pracowac nad II,,hihi

Ja wczoraj na wsi grilowalam i dobrze bo to byl chyba ostatniw tym roku,,bo od dzisiaj elje,pada,pizga,,ech
 
Oficjalnie moge powiedziec - UDAŁO SIĘ . Jest KRÓLEWNA. Wreszcie mam swoją wymarzona córcię.

wielkie gratulacje ..... :tak::-D:tak:

też za jakiś czas chciałabym móc tak napisać .....:tak:

pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia we wtorek, wtedy wracam do rytmu dnia codziennego to będę już na bieżąco .... :tak:

przyjemnego wieczorku ..... :tak:
 
reklama
Do góry