reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc dziewczynki:))
Beata.. to masz z kim poplotkowac przy kawce;-)
Ania... a Ty ile czekalas zeby zrobic test ciazowy?? czy bylas na tescie z krwi?? .. lub czy sie inaczej zorjentowalas??..Kurcze bo ja jakos niby mi zle,a dzis w miesnym mna dziwnie trzeplo:)a przy poprzednich ciazach miesny to byl ostatni sklep do ktorego chodzilam bleeee:baffled:..ale sie obawiam ze nic z tego nie bedzie :(... a jesli juz sie bedzie w tej ciazy..to szyjka jest inna??..A dzis mam dopiero 14dc..gdzie tu do 28dc;/ ..Zalezy mi bo mąż bedzie tylko jeszcze miesiac,a potem dopiero zeby "trafic" to jedynie na wiosne:((((..w ogole jestem dzis jakas zakrecona ...
Jejku zadaje takie pytania jakbym byla 1 raz w ciazy..z gory przepraszam:zawstydzona/y:..
Pozdrawiam..Buziaki:sorry2:


Sylwia mi w 29 dc zaczęła spadac tempka i myślałam po prostu że mi sie cykl rozregulował i że @ przyjdzie z opóźnieniem. W 33 dc temka się podniosła, a test robiłam w 36 dc. Jakieś objawy tez tam miałam, ale tak nie za bardzo mi się spieszyło z tym testem bo nie sądziłam że się udało. Nawet ekspert napisał jak jeszcze cykl trwał że prawdopodobnie się nie uda, więc sie nie nastawiałam. Ale jesli chcesz sobie wszystko zobaczyc to tu znajdziesz mój wykres:
28dni
 
reklama
Ania dziekuje za odpowiedz... i przepraszam ze tak marudze:zawstydzona/y:..obiecuje sie poprawic:-):))))..
Troszke sobie przemyslalam i doszlam do wniosku co ma byc to bedzie.. jak nie tym razem to moze nastepnym:)..
A moze bedzie niespodzianka na mężulka urodzinki 7 wrzesnia;):)..Pożyjemy zobaczymy:sorry2:
PS..cos mnie boli podbrzusze i krzyże;/;/;/... ciekawe co to tym razem:baffled:....
Pozdrawiam i zycze milego wieczorku wszystkim dziewczynkom..:)
 
Sylwia spokojnie 14 dc to jeszcze zbyt wcześnie żeby coś stwierdzić. Nie nakręcaj się ale i nie wkurzaj- szkoda nerwów. Trzeba czekać!!!! A na objawy ciążowe zdecydowanie zawcześnie, czekaj cierpliwie do 28dc a potem testuj.

Ja mam dziś 30dc, pare dni temu testowałam i wyszła- I krecha, no trudno....... nie będe płakać, 10 cykl starań i nic. Ale teraz odpuszczam, mąż wraca 7 pazdziernika i wrzucam na luz co ma być to będzie. W sumie i tak wiem że drugiego dziecka nie będzie, ale to nic.
 
Ostatnia edycja:
Sylwia spokojnie 14 dc to jeszcze zbyt wcześnie żeby coś stwierdzić. Nie nakręcaj się ale i nie wkurzaj- szkoda nerwów. Trzeba czekać!!!! A na objawy ciążowe zdecydowanie zawcześnie, czekaj cierpliwie do 28dc a potem testuj.

Ja mam dziś 30dc, pare dni temu testowałam i wyszła- I krecha, no trudno....... nie będe płakać, 10 cykl starań i nic. Ale teraz odpuszczam, mąż wraca 7 pazdziernika i wrzucam na luz co ma być to będzie. W sumie i tak wiem że drugiego dziecka nie będzie, ale to nic.
Mialam dzis juz tu nie wlazic:zawstydzona/y:..
Beata,dziekuje za slowa otuchy:)) chyba mi tego trzeba bylo:zawstydzona/y:
A Ty dostaniesz klapsa jak jeszcze raz napiszesz ze nie bedziesz miala2:wściekła/y:.. bedzie i juz..nie dzis to kiedy indziej;).. ja juz wyluzowalam (chyba hehe) .. a z tego co widze to obie jestesmy w takiej samej sytuacji ze nie mamy wiecej mężów przy sobie jak mamy:-(..no ale widac taki nasz los..wiec jest nas dwie;-)..
Trzymam kciuki..Buziaki.. kolorowych wszystkim:)))
 
Beata no co ty ??? Jak to nie będzie ??? Co z Tobą - Ty podwalina , weteranka i przewodniczka nasza wątpisz ??? A kysz z tymi myślami . Z takimi trudnymi warunkami , kiedy męża więcej nie ma niż jest to każdej byłoby trudno , ale nie rezygnuj ! Rodzeństwo dla Oskarka to super sprawa :tak: Na pewno się uda , przecież już raz Ci się udało - prawda ???
 
Mialam dzis juz tu nie wlazic:zawstydzona/y:..
Beata,dziekuje za slowa otuchy:)) chyba mi tego trzeba bylo:zawstydzona/y:
A Ty dostaniesz klapsa jak jeszcze raz napiszesz ze nie bedziesz miala2:wściekła/y:.. bedzie i juz..nie dzis to kiedy indziej;).. ja juz wyluzowalam (chyba hehe) .. a z tego co widze to obie jestesmy w takiej samej sytuacji ze nie mamy wiecej mężów przy sobie jak mamy:-(..no ale widac taki nasz los..wiec jest nas dwie;-)..
Trzymam kciuki..Buziaki.. kolorowych wszystkim:)))


Trzy... ze mnie tez taka slomiana wdowa, chociaz u mnie moze sie to zmieni za trzy tygodnie...mam taka nadzieje przynajmniej

Beatko, uszy do gory:-)
 
Jasne że możesz miec owulkę w 13 dniu cyklu. U mnie w tym cyklu w którym zaszłam w ciążę to według mnie była ona z 14 na 15 dc a ekspert wypowiedział się pod wykresem że mogła wystąpic między 13 a 16 dc. Same testy nie wystarczą, żeby to stwierdzic. Musisz mierzyc jeszcze tempkę, obserwowac śluz i najlepiej jeszcze szyjkę. Jesli większośc z tych badanych wskazuje na owulke to najprawdopodobniej wtedy ona wystepuje.

Aniu, dziekuje! Ja kiedys zwariuje, im wiecej wiem tym wiekszy mam metlik, chyba musze isc na zywiol. dzis np. mam normalne jak co miesiac bole brzucha, chyba zrobie jeszcze teraz jeden test, zobaczymy co pokaze.:baffled:
 
Ja pitole ale pieknie.... Ja chce do Potofino....Ale Ci było fajnie Beatko no i dziewczyny maja rację, nie wygaduj tu takich bzdur. Dzidzia na pewno bedzie - widocznie jeszcze nie jej czas. Jak mi po tylu facetach udało się córcie zmajstrowac to Tobie też się uda. A może jakis monitoring Beatko? Ewcia chyba teraz się zbarała za jakies poczynańka w tych sprawach.
 
Ostatnia edycja:
Ania dziekuje za odpowiedz... i przepraszam ze tak marudze:zawstydzona/y:..obiecuje sie poprawic:-):))))..
Troszke sobie przemyslalam i doszlam do wniosku co ma byc to bedzie.. jak nie tym razem to moze nastepnym:)..
A moze bedzie niespodzianka na mężulka urodzinki 7 wrzesnia;):)..Pożyjemy zobaczymy:sorry2:
PS..cos mnie boli podbrzusze i krzyże;/;/;/... ciekawe co to tym razem:baffled:....
Pozdrawiam i zycze milego wieczorku wszystkim dziewczynkom..:)

Kochana tylko spokój i cierpliwośc. W sumie to masz juz dwóch dużych chłopaków,( bo mój to jeden jest malutki jeszcze) więc tez by przydała Coi sie jakaś mała królewna. Przy dziewczynkach potrzebny jest czas i cierpliwośc. Wejdź sobie na 28 dni i pooglądaj dziewczynkowe wykresiki
 
reklama
Do góry