reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny normalnie jeszcze nie mogę uwierzyc.....mój mąż jest w szoku. Na tyle chłopców ile jest w rodzinie wreszcie dziewczynka. Mieliśmy 7 chłopców i 1 dziewczynkę, teraz są 2. Mąż też ma samych braci. Normalny szok!!!:szok::-)
 
reklama
Ania.. no napewno sie cieszycie i trudno w to uwierzyc:)))..wiem jak sie szwagierka cieszyla jak miala juz 3 chlopcow i nagle sie urodzila dziewczynka i na dodatek nieplanowana..no radocha jest na 102!!!!:-)..... uu to u mnie tesciowa ma na 21 wnuczat tylko 6 wnuczek:baffled: hheheheheeee.... Ale Wam sie udalo !!!!!! to teraz tylko trzymac trzeba kciuki do szczesliwego rozwiazania:-)...

Buziaczki:))
 
Ostatnia edycja:
Aniu, gratulacje!!! To ogromne szczescie dla Was:-)

Kasiu, nie zalamuj sie, moze nastepny cykl bedzie naszym sukcesem!

Dziewczyny, czy to normalne, zebym miala owulke w 13 dniu, zwykle mam cykle po 28, 29 dni. A odkad robie testy sa one pozytywne juz w 13 dniu.
 
Ania gratuluję Ci spełnionego marzenia w postaci upragnionej córci . To teraz pozostaje już życzyć tylko szybkiego i bezbolesnego porodu .:tak::-)
 
Aniu kochana coreczka super gratuluje ci upragnionej córci:0 super,,,bedize laseczka:):):) a na zdjeicu to co ty jak moze tak pokazywac wstydliwa jest heh

kinga oczywiscie,ze to mozliwe,,nie wiesz ze teraz wszystko jest mozliwe,,,ło matko ja tez mam tak zawsze pogmatwane
 
Aniu, gratulacje!!! To ogromne szczescie dla Was:-)

Kasiu, nie zalamuj sie, moze nastepny cykl bedzie naszym sukcesem!

Dziewczyny, czy to normalne, zebym miala owulke w 13 dniu, zwykle mam cykle po 28, 29 dni. A odkad robie testy sa one pozytywne juz w 13 dniu.

Jasne że możesz miec owulkę w 13 dniu cyklu. U mnie w tym cyklu w którym zaszłam w ciążę to według mnie była ona z 14 na 15 dc a ekspert wypowiedział się pod wykresem że mogła wystąpic między 13 a 16 dc. Same testy nie wystarczą, żeby to stwierdzic. Musisz mierzyc jeszcze tempkę, obserwowac śluz i najlepiej jeszcze szyjkę. Jesli większośc z tych badanych wskazuje na owulke to najprawdopodobniej wtedy ona wystepuje.
 
Dziewczyny oczywiście dziękuję Wam serdecznie za gratulacje. Ciszę się naprawdę strasznie bo było to jedyne takie moje niespełnione marzenie od zawsze. Teraz już nic więcej mi do szczęscia nie potrzeba, jedynie spokojnego zycia, żeby te małe szkraby wykształcic i wychowac na ludzi.
 
Cześć laseczki

Kasiu tak mi przykro.

Aniu Tobie gratuluję córci.

Jest u mnie szwagierka, więc wpadłam tylko na chwilkę się przywitać......;-)
 
reklama
Czesc dziewczynki:))
Beata.. to masz z kim poplotkowac przy kawce;-)
Ania... a Ty ile czekalas zeby zrobic test ciazowy?? czy bylas na tescie z krwi?? .. lub czy sie inaczej zorjentowalas??..Kurcze bo ja jakos niby mi zle,a dzis w miesnym mna dziwnie trzeplo:)a przy poprzednich ciazach miesny to byl ostatni sklep do ktorego chodzilam bleeee:baffled:..ale sie obawiam ze nic z tego nie bedzie :(... a jesli juz sie bedzie w tej ciazy..to szyjka jest inna??..A dzis mam dopiero 14dc..gdzie tu do 28dc;/ ..Zalezy mi bo mąż bedzie tylko jeszcze miesiac,a potem dopiero zeby "trafic" to jedynie na wiosne:((((..w ogole jestem dzis jakas zakrecona ...
Jejku zadaje takie pytania jakbym byla 1 raz w ciazy..z gory przepraszam:zawstydzona/y:..

Pozdrawiam..Buziaki:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry