reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czy któraś z Was podczas ciąży miała nasiloną alergie? Mam taki katar alergiczny, że nie mogę od kilku dni normalnie funkcjonować. Przed ciążą brałam aleric i pomagało na około dobę. Może któraś z Was miała podobny problem i wie jakie leki można używać w ciąży. 😭😭
Tak miałam alergie w poprzedniej ciąży, u mnie to przypadał 3 miesiac akurat. Bralam Loratan, podobno najmniej szkodliwy, współczuję bo wiem jak to jest. Podczas karmienia synka też w okresie letnim miałam alergie i również ten loratan. Niby można wziąć leki ale wiadomo że pierwsze tygodnie... to najgorzej. Jednak gdy będzie już Ci bardzo źle... to może zaryzykuj... wiem że się męczysz, a masz jeszcze małego w domu .... pozdrawiam
 
Czy któraś z Was podczas ciąży miała nasiloną alergie? Mam taki katar alergiczny, że nie mogę od kilku dni normalnie funkcjonować. Przed ciążą brałam aleric i pomagało na około dobę. Może któraś z Was miała podobny problem i wie jakie leki można używać w ciąży. 😭😭
Ja teraz miałam 2 rzut. W pierwszym w marcu pomógł spray do nosa steryd i krople do oczu (recepta od alergologa). Za drugim rzutem w maju już nie pomogło i musiałam tydzień brać Claritine z zalecenia ginekologa.
 
Ja teraz miałam 2 rzut. W pierwszym w marcu pomógł spray do nosa steryd i krople do oczu (recepta od alergologa). Za drugim rzutem w maju już nie pomogło i musiałam tydzień brać Claritine z zalecenia ginekologa.
Dzięki dziewczyny, zapytam o te leki w poniedziałek swojej ginekolog ;) w ogóle oprócz tej alergii, nie mam żadnych innych objawów. Czuje się tak dobrze, mogę spacerować, wykonywać normalne czynności w domu i przy dziecku, mogę wszystko jeść . To jest dla mnie nowość, bo w poprzedniej ciąży od samego początku były same problemy i dolegliwości. Wiem, że to dopiero początek i te wszystkie dolegliwości mogą do mnie przyjść, ale serio czasami się zastanawiam, czy ja w tej ciąży w ogóle jestem 😱 i to mnie doprowadza do chwilowego stresu 😁
 
Dzięki dziewczyny, zapytam o te leki w poniedziałek swojej ginekolog ;) w ogóle oprócz tej alergii, nie mam żadnych innych objawów. Czuje się tak dobrze, mogę spacerować, wykonywać normalne czynności w domu i przy dziecku, mogę wszystko jeść . To jest dla mnie nowość, bo w poprzedniej ciąży od samego początku były same problemy i dolegliwości. Wiem, że to dopiero początek i te wszystkie dolegliwości mogą do mnie przyjść, ale serio czasami się zastanawiam, czy ja w tej ciąży w ogóle jestem 😱 i to mnie doprowadza do chwilowego stresu 😁
U mnie objawy zaczęły się nagle w 40 dniu cyklu i trwaly przez dobre 6 tygodni. To były mdłości, zawroty głowy, słabość, apetyt na słodkie, brak siły na wszystko, kręciło mi się w głowie gdy tylko podnosiłam ręce do góry żeby np włożyć naczynia do szafki, wrażliwość na zapachy.. tylko niektóre jedzenia dawały ulgę, coś o mocnym zdecydowanym smaku albo słodkie... gdy byłam lekko głodna od razu miałam mdłości. Nie wymiotowałam.
 
reklama
Dzięki dziewczyny, zapytam o te leki w poniedziałek swojej ginekolog ;) w ogóle oprócz tej alergii, nie mam żadnych innych objawów. Czuje się tak dobrze, mogę spacerować, wykonywać normalne czynności w domu i przy dziecku, mogę wszystko jeść . To jest dla mnie nowość, bo w poprzedniej ciąży od samego początku były same problemy i dolegliwości. Wiem, że to dopiero początek i te wszystkie dolegliwości mogą do mnie przyjść, ale serio czasami się zastanawiam, czy ja w tej ciąży w ogóle jestem 😱 i to mnie doprowadza do chwilowego stresu 😁
Ciesz się tym jak najdłużej :) Ja pamiętam, że będąc w pierwszej ciąży musiałam zjeść coś jeszcze zanim wstane z łóżka- biszkopta, banana, herbatnika cokolwiek. Bo bez tego miałam mdłości. Szybko przeszło :D
Daj znać jak po wizycie :) Planujesz robić testy typu NIFTY SANCO albo HARMONY? Ja w pierwszej ciąży robiłam Nifty. Poza badaniami pod kątem szeregu chorób, już w 10-11 tygodniu znałam pleć na 100% :)
 
Do góry