reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny , kiedyś aktywnie śledziłam forum , bo starając się o pierwszą ciąże bardzo liczyłam na synka. Okazało się, że zajście w ciąże do łatwych nie należy więc potem to już mi zależało tylko na dziecku . Ostatecznie mam upragnionego syna, który 3 maja skończył 7 lat ! O kolejną ciążę walczyliśmy bardzo długo, do tego stopnia że już jakieś 3 lata daliśmy sobie spokój . Pracowałam w 3 zakładach pracy, zaczęłam studia no i w kwietniu nie dostałam miesiączki . Po 7 latach bez zabezpieczenia jestem w kolejnej ciąży. Obecnie 12+5 ale po wczorajszym usg dzidziuś jest kilka dni do przodu . Czy jesteście w stanie powiedzieć czy na zdjęciu jest wyrostek płciowy i o jakiej płci świadczy ? Jesteśmy już bardzo ciekawi czy czekamy na synka czy córeczkę.
Córa jak nic 🥰
 
reklama
Mam takie same odczucia po wczorajszym usg ❤️ Tętno 161, główka okrągła , a nub płaściutko wzdłuż kręgosłupa . Poziom hcg też miałam wysoki i spore przyrosty. W połączeniu z wiadomością, że maluszek jest zdrowy i wszystkie pomiary są idealne, to wiadomość, o córce to byłaby wisienka na torcie . Pozostaje mi tylko czekać na 18 lipca i potwierdzenie tych przeczuć 😍

Nub wskazuje na dziewczynkę. Natomiast co do reszty cóż... Ja bardzo chciałam drugiego synka. Córka za to chciała siostrę. Wszystkie zabobony wskazywały na dziewczynkę. Ciaza z lewego jajnika, wysokie tętno, wysoka beta, wymioty, chinski kalendarz itd.

No ale nub był mocno chłopięcy i urodziłam chłopca 😉
 
Hejka! Zazdroszcze czekajacym na córeczke (tak pozytywnie) :) Ja stwierdziłam, że zaczniemy na wakacjach się starać. Mam przeczucie, że uda się nam szybko :D tak jak z synkiem :) Czyli jeszcze jeden okres przede mną i działamy :) Łudzę się, że miesiąc dłużej suplementacji zbliży mnie do dziewczynki...
 
Hejka! Zazdroszcze czekajacym na córeczke (tak pozytywnie) :) Ja stwierdziłam, że zaczniemy na wakacjach się starać. Mam przeczucie, że uda się nam szybko :D tak jak z synkiem :) Czyli jeszcze jeden okres przede mną i działamy :) Łudzę się, że miesiąc dłużej suplementacji zbliży mnie do dziewczynki...
Hej, ja mam podejście takie, żeby myśleć w tej sprawie pozytywnie. Uwierz, że będziesz mieć córkę i fajnie będzie Ci z tą myślą. A jak już będziesz w ciąży to i tak myślenie trochę się zmieni. Wiadomo, że pragnę, aby to była dziewczynka i wmawiam sobie że tak jest, ale prawda jest taka, że zależy mi właśnie na tej ciąży, żeby było wszystko ok, żeby dzidzia się zdrowo rozwijała itp niezależnie od tego, kto tam mieszka w brzuchu ;)
 
reklama
Do góry