reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jarzębinko on powinien Wam padać wieczorem...:confused::confused: dziwna sprawa. Ale może to tylko chwilowe....:tak:;-) Trzeba być cierpliwym i czekać , może mu minie.
 
reklama
Espania mistrzem swiata dobranoc...



jarzebino a tydzien egzam,nono juz kumata co?/ boisz sieee:confused:


zmykam na noc,,rano bede jak wstane...
 
Dzien dobry!
Zapowiada sie kolejny sloneczny dzien:-)

Beata, przy Madzi test mi wyszedl pozytywny (z blada kreska) juz po tygodniu od zaplodnienia, dlatego teraz pewnie Go meczy. Najlepiej to jeszcze by bylo, zebym mogla byc pewna, ze tym razem w brzuszku jest Jedrus:happy2:

Niedziela spedzona wizytowo-odpoczynkowo, zdazylismy jednak wrocic przed meczem: WIWAT HISZPANIA!
 
Cześć!
Mnie dziś czeka pracowity dzień-mam wiele spraw do załatwienia, ale coś energii dziś na to nie mam, chyba niskie ciśnienie. Mały zaraz do szkoły. Pozdrawiaski poniedziłakowe.
 
Witajcie kochane dawno mnie nie było az głupio tak wpadac co jakis czas pewnie już nawet mnie nie pamietacie ;(
Pózniej poczytam co u Was się dzieje bo teraz mam sporo roboty ;)
U mnie @ przyszła wiec kolejny cykl staran teraz żeby zaskoczyc a co będzie to sie zobaczy ;) widziałam ostatnio wykres ciązowy (córka) serducha były przed owulka i w trakcie co dzień i kobitka ma juz potwierdzoną córeczkę wiec teoria z serduszkowaniem przed owulka zaczyna mi sie sypac hihiihihihih i chyba jest tak ze co nam pisane to to bedzie :tak:
Zycze Wam fajowego dzionka ;)
 
hej wam
Ja zabieram sie za sniadnakokawa juz czeka...
U mnie sloneczko wyglada z pod chmurek,,

Medio zycze udanych pozalatwianych spraw i milego biegania,,tlyko sie nie przemeczaj..

kinga udanego wypadu do maista

stokrotka chyba tak,kazda ma swoj dzien,kazda ma swoj czas,,tego nie przewidzimy,,pozdro
 
Cześć dziewczyny....poweekendowo,
Na Santanie było super, tłumy szalały ale ja spokojnie :-) siedziałam na loży VIP :-) bo sie z koleżanką wkręciłysmy.... śmiałysmy się, ze poszły dwie ciężarówki na koncert hehe
W sb i nd opiekuje się córeczką a ona mi do kompa nie da siąść, w nd miałam gosci od rana... Bylismy na basenie...
Któras z was (chyba Medio) się pytała, czy moja siostra zna płeć. Niestety nie zna i jeszcze długo nie pozna bo niestet invitro nie przyjeło się już drugi raz :-(, jajeczka obumarły. Teraz zbiera siły na kolejne pobrania i wszczepiania... podobno w sierpniu.... Z oznajmieniem jej, że bedzie ciocia poczekam, nie wiem jak mogłabym to zrobic by jej sie po tym co przeszła przykro nie zrobiło i by sie nie załamała.
Moja szwagierka 38l jest w ciazy ale nie raczyła bratu o tym powiedzieć jeszcze choc tesciowa sie wygadała juz miesiąc temu, strasznie mu przykro, że wszyscy wiedzą a ona nawet mu nie raczyła smsa wysłać...chyba bedzie musiała, bo mamy jej łóżeczko... albo ja do niej napiszę sms-a z gratulacjami żeby się jej łyso zrobiło... też postanowilismy jej i teściowej nie mówić a co!:-)
 
reklama
jarzebino a tydzien egzam,nono juz kumata co?/ boisz sieee:confused:.

na dzień dzisiejszy spokój i opanowanie, ale co będzie dalej ..... :tak: im bliżej tym pewnie będzie wiekszy stres....:tak:

pixella, to fajnie,że koncert był super :tak::-D:tak:a z tym ukrywaniem ciąży przez szwagierkie, to tak mało sympatycznie :szok: ale moja kuzynka teraz też jest w ciąży ok. 8 tydzień :tak: i jej mąż pochwalił się najbliższym,że żona jest w ciąży, a jak moja siostra ją ostatnio spotkała i gratulowała,to była zła,że mąż gada na około, bo ona sama chciała się pochwalić, a widziały się z 2 tyg wcześniej i nic nie powiedziała :szok: i do kogo pretensje, do męża że szczęśliwy,że ponownie będzie ojcem .....

a u mnie z moją wątrobą nadal nic nie wiadomo ..... napewno nie jest to naczyniak, ale nic poza tym nie wiem, USG we wrześniu, aby zobaczyć czy się coś zmieniło, nie rozrosła i wogóle co się z tym dzieje :tak: punkcji nie zrobią, bo jest tak umiejscowiona ta plamka,że się lekarz nie podjął badania, bo to jest blisko pęcherzyka żółciowego i jakiejś aorty czy żyłki:tak::szok::tak: i tyle.....

miłego:happy:
 
Do góry