reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie!

Beata, co ja slysze?! Ty na nic nie licz, tylko zbieraj sily do dziela, a potem to juz tylko bedziesz patrzec na powiekszajacy sie brzuszek:biggrin2:
Weszlam sobie na strone, ktora podalas i cos mi sie wydaje, ze w zeszlym roku babcia odbyla takim statkiem rejs, byla zachwycona. Moze kiedys i ja sie wybiore w taka podroz...

Medio, witaj:laugh2:
Ruchow mi chyba najbardziej brakowalo po porodzie, taka dziwna pustke odczuwalam.
 
reklama
Madzia dzis caly ranek wymiotowala, teraz zasnela wymeczona a ja sie zastanawiam co jej moglo zaszkodzic, chyba ze wczorajsze zabawy w basenie sie do tego przyczynily:confused: Mam nadzieje, ze nie rozchoruje sie mi przed samym wylotem.
 
witam i ja :tak: piatkowo i prawie weekendowo :tak:

a moje dziecię tez chyba się rozkłada, ma kaszel i katar i chyba stan podgorączkowy :-( zobaczymy jak będzie popołudniu, ale coś czuje,że nici z plażowania w weekend :-( a chociaż mąż dzisiaj wraca z deleg, to i tak będziemy sami bo on ma dyżur weekendowy w pracy sob-neidz 10.00-18.00 :-(

a poza tym dzionek dzisiaj u nas śłiczny - słoneczko, troszkę białych chmurek :tak: całkiem przyjemnie:-D:tak:
 
Witam i ja piątkowo,

Wczoraj testowałam z Wiką nowy wózek, jest czerwono-czarny, Wice sie tak spodobał, że w nim od rana dzis siedziala hihihi


Właśnie dostałam od szefa 2 bilety na koncert Santany i zamierzam dziś isc się wyszaleć....
 
dzieki jarzębinka, oczywiscie mąż by mnie zamknał w domu by fasolce nic nie zaszkodziło... no nie wiem sama, myslicie, że koncert może zaszkodzić??? W mojej ocenie owszem będę zmeczona ale zadowolona
 
Witajcie!


Medio, witaj:laugh2:
Ruchow mi chyba najbardziej brakowalo po porodzie, taka dziwna pustke odczuwalam.
Kiga12 witaj!:-D:tak:;-):-):happy::happy2:odczuwanie ruchów dziecka to chyba najpiekniejsza strona ciązy:-D:tak:
Jarzebinko zdrówka dla Kacperka;-)!
Pixela miłej zabawy uważaj na siebie i fasolinkę;-)!
 
hej wam
Mezulo wybyl do dentysty,not o ja na Bb,hehe,nie zartuje,oporostu synek jzu skoncyzl abje ogladac sobie,,bo od rana carsy ogladał i my tez..

U mnie duszno,,tak dziwnie,ale nie za cieplo,,chociaz na krotki rekawek da rade isc...


Medio ty juz asz 13 tydz,,wow,ale czas elci

beciu ja tez lcize ze ty sie przeliczysz i trzymam kciukaski za ciebie,,,
jarzebinko zdrowka dla dzieciatka twojego,,moze tylko przejscioweckza jakas,,zycze zdrowiaa

u nas dziwnie,zero slonka,,,ale w miare,,,
my do tesciowej mykamy dzisiaj po 14,,ale najpierw zakupy meza na wyjazd,,bo w neidziele myka juz do pracy na 3 tygodnie...:-(,,a potem wczasy,,

pozdrofffkaaaaa:laugh2:
 
reklama
Do góry