reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Asus, jezeli bedziesz z dzieciakami, no i jednym w brzuszku, to faktycznie pomysl nocowania w Szczawnicy wydaje sie byc racjonalny. Tylko, ze na Splyw i do Niedzicy na zapore, czy na bacowke, zamek w Czorsztynie jest blizej od nas i z Niznych.
No i Slowacja blisko, cieple baseny, z tej strony tez siarkowe. W Niznych Sromowcach jest zrobiona kladka-most, ktora przechodzi przechodzi sie przez Dunajec na druga strone do sasiadow, a tam obok Czerwonego Klasztoru prowadzi sciezka rowerowo-spacerowa chyba do samej Szczawnicy wzdluz Przelomu.
Wiadomo, w Szczawnicy sa deptaki, sanatoria, rozlewnie wod, ale w tych mniejszych miejscowosciach jest sporo polnych drozek i malych gorek i pagorkow.
Ale reklame robie:happy2:

Faktycznie, planuje wrocic, bo jakos nie wyobrazam sobie zyc na stale w innym miejscu:-)
 
Beata, nie wiem jak okreslic czas spedzony w Stanach, poniewaz przez jakis czas bylam tam wlasciwie gosciem ze wzgledu na to, ze studiowalam w Polsce.
Teraz jest odwrotnie.
Niestety w USA wiele sie zmienilo, a pewnie po wyborach czekaja nas kolejne zmiany.
Juz nie jest tak dobrze jak bylo kiedys, tez wszystko drozeje, a pensje nie rosna, iekszosc splaca kredyty, wiec zyje sie w zawieszeniu, tylko ze Amerykanie chyba o tym specjalnie tak na codzien nie mysla, to zupelnie inna mentalnosc.
Poza tym najbardziej meczy mnie ten wieczny pospiech i bra czasu dla rodziny i przyjaciol. Ja pracuje kazdy dzien... Ale nie narzekam, zawsze mogloby byc gorzej, przynajmniej nie artwie sie o jedzenie i mam za co zyc.
 
Ale u nas zimno, a w Polsce upał, jak widzę w TV.
Zaraz ide sprzątać, czuje się dobrze, czas leci szybko Beatko Twój wyjazd tuz tuż już mąż pewnie nie może się doczekać!
1239.gif
1119.gif
1878.gif
1545.gif
 
Ostatnia edycja:
Hej, hej!:-)
Mialam jechac na zakupy ale nastapila zmiana planow, bo zapowiedzieli sie goscie, wiec zabieram sie za robote. W miedzyczasie bede zagladac.
 
Cześć laski

Medio na Pomorzu zimno i pochmurnie, chyba zaraz lunie.:baffled::baffled::baffled: To u nas normalne, że w całej Polsce upał a u nas zimno i deszczowo....:confused::confused::confused:. Już buty sobie przygotowałan na wyjazd- mam bzika na punkcie butów...:tak::-D:tak:. Już kilka Oskara bluzeczek też mam przygotowane i bieliznę na zmianę.....:-D:tak: to najważniejsze prawda. Tylko jeszcze kupię sobie nowy strój do opalania i kąpielówki dla synka.


kinga fajnie że znajomi Was odwiedzą....:-D:-D:-D życzę udanej imprezki. Co do mentalności Amerykanów masz rację, oni raczej rzadko się przejmują i zastanawiają co będzie jutro.

U Kasi2005 wszystko ok, jakoś nie ma wenny do pisania- ale jest na bieżąco.....:tak::-);-)

Zaraz będe robić obiadek- może zrobię naleśniki z truskawkami....:-D:-D:-D
 
U nas jeszcze nie pada- sukces, ale pogoda niezbyt fajna.....:confused::baffled::confused:
Oskar poszedł do ogródka, akurat przyszli jego kumple- więc zabawa sie kręci....:-D:-D:-D

Dziś S zadzwonił o 2-00 w nocy i rozmawialiśmy do 4-00, więc oczy mam na zapałki...:-D:tak::-D Przysłał mi bilety na autokar w Rzymie- na lotnisku będzie jakiś przedstawiciel, bo S nie przyjedzie, ma służbę do 18-00. Jeszcze 12 dni i się spotkamy...;-):-);-)
 
reklama
Beatko nie zapomnij o aparacie i jakies fotki czasem nam zaserwuj:-D:tak::laugh2:.
A we wrześniu Oskar do pierwszej klasy idzie co?Daleko macie od domku do szkoły?

Ja będę musiała kupić sobie coś ciążowego do ubrania, bo w pasie spodnie ledwoco zapinam.
 
Do góry