reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny tak z ciekawości dla zabawy bo teoria ramzi dla mnie jak wróżenie z fusów.Ale co byście obstawiły.
Może ktoś miał podobne ułożenie i już zna płeć?
 

Załączniki

  • 20210108_142631.jpg
    20210108_142631.jpg
    633,7 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Teoretycznie dziewczynka 😉
Właśnie na grupach fb też takie mieszane domysły z przewagą dziewczynki.Byłoby to moje spełnienie marzeń,ale już nie chce się rozczarować. W domu 3 synów 😊
A i wogóle nie wierzę w planowanie. Raczej w szczęście. Według mnie jak ktoś twierdzi że zaplanował to poprostu znalazł się w tych 50% szans które zawsze są.
 
Właśnie na grupach fb też takie mieszane domysły z przewagą dziewczynki.Byłoby to moje spełnienie marzeń,ale już nie chce się rozczarować. W domu 3 synów 😊
A i wogóle nie wierzę w planowanie. Raczej w szczęście. Według mnie jak ktoś twierdzi że zaplanował to poprostu znalazł się w tych 50% szans które zawsze są.
Zdecydowaliście się na czwarte dzieciątko? :-) kciuki za córke!
 
Zdecydowaliście się na czwarte dzieciątko? :-) kciuki za córke!
Nie,nie. Los za nas zdecydował. Szczerze to byłam załamana,bo mały ma dopiero rok.Wcześniej cała trójka planowana a teraz taka niespodzianka.
Na dodatek jak już się oswoiłam z niespodzianka to niestety cały czas plamię mimo leków więc żyję w niepewności.A na tym etapie pozostaje tylko czekać.
 
Nie,nie. Los za nas zdecydował. Szczerze to byłam załamana,bo mały ma dopiero rok.Wcześniej cała trójka planowana a teraz taka niespodzianka.
O ja ale super ! Byc moze dlatego, że nie planowane to będzie dziewczynka czego bardzo Ci życzę !!! Robilas coś w kierunku planowania przy poprzednich ciążach?
 
Nie,nie. Los za nas zdecydował. Szczerze to byłam załamana,bo mały ma dopiero rok.Wcześniej cała trójka planowana a teraz taka niespodzianka.
Na dodatek jak już się oswoiłam z niespodzianka to niestety cały czas plamię mimo leków więc żyję w niepewności.A na tym etapie pozostaje tylko czekać.
Oby wszystko bylo ok. Lubię takie niespodzianki :-) owulacja Ci się przesunela czy plemniki dlugo przetrwały?
 
O ja ale super ! Byc moze dlatego, że nie planowane to będzie dziewczynka czego bardzo Ci życzę !!! Robilas coś w kierunku planowania przy poprzednich ciążach?
Przy poprzedniej miałam obsesję że to ostatnie dzieciątko i musi być dziewczynką. Zbyt dużo nie zrobiłam ale nie jadłam pomidorów bananów,pilam 100%sok zurawinowy,cytrynian magnezu.Mężowi kazałam się parzyć w wannie🤣 Cykle 28dniowe sex w 10dc.Owulacja zazwyczaj 13-14dc.
 
Przy poprzedniej miałam obsesję że to ostatnie dzieciątko i musi być dziewczynką. Zbyt dużo nie zrobiłam ale nie jadłam pomidorów bananów,pilam 100%sok zurawinowy,cytrynian magnezu.Mężowi kazałam się parzyć w wannie🤣 Cykle 28dniowe sex w 10dc.Owulacja zazwyczaj 13-14dc.
No to Kochana ✊!!! Takie wpadki są najlepsze. Wszystkie moje koleżanki właśnie z wpadek maja córeczki ;)
 
reklama
No to Kochana ✊!!! Takie wpadki są najlepsze. Wszystkie moje koleżanki właśnie z wpadek maja córeczki ;)
Jak na razie to marzę o tym że skoro już tak wyszło żeby wszystko było ok. Po jestem już też po 2 stratach,a teraz to ciągłe plamieniem brązowe.Przy roczniaku ciężko leżeć czy się oszczędzać.Ale co ma być to będzie na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.
 
Do góry