reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tez nigdy nie testowałam 1 bdm i abstynencji :p
No dokładnie przy trójce dzieci w tym niemowlaku to zycie łóżkowe do bogatych nie nalezy 🤣🤣🤣🤣
Łóżkowe to chyba umarło haha teraz najczesciej jest łazienkowe hahaha

Też to ostatnio słyszałam, żebym dobrze wykorzystała męża przy staraniach, bo potem to już się nie wyśpię z innych powodów. Ale ja w sumie już zapomniałam jak to jest, więc mogę sobie przypominać. 😀
Ostatnio ciągle myślę, jak to jest z trojeczka, chociaż zawsze chciałam i nadal chce (nawet więcej, jak dam radę). Ile się zmieni. Jakoś tak mi dziwnie z tym. Chociaż podobno więcej się zmienia przy drugim i czwartym. 😁
Przy Trzecim nie zauważyłam zadnych wielkich zmian poza tym, że trafiło się nam zupełnie inne od pozostałych dziecko ;) Łączy Ich tylko płeć ;) Jest więc jazda bez trzymanki ale nie ze względu na ilość dzieci a wymagania ostatniego ;)
Przy Czwartym jest duża zmiana? Mi opowiadają, że jak się świadomie na Trzecie decyduje to Czwarte zupełnie różnicy nie robi haha

@Lobeliaxx mam 3 Synów i każdy z innej "metody" :D Ostatni wg wszelkich proroctw i metod powinien być dziewczynką :D Jedynie właśnie zamiast BDM były Króliczki bo jakoś te nam lepiej wychodziły hahaha

Nie wiem, czy Wam już pisałam ale po przeanalizowaniu ostatnich starań doszłam do wniosku, że mój organizm odrzuca żeńskie zarodki bo dwa pozytywne testy , po których przyszła @ to były cykle ze strzałami 3-4 dni przed owu i typowymi staraniami o "córkę" bo wtedy jeszcze się w to bawiliśmy a jak odpuściliśmy, ja miałam okropnego doła po tym teście i w ogóle już nie chciałam się starać, zaszaleliśmy po naszemu i od razu zaskoczyło :D
 
reklama
Można na spokojnie popróbować różnych rzeczy, które sobie wybierzesz np. suplementacji, pH, diety, jonów, działania w owulację. Na chłopca to działają chyba wszystkie specyfiki poprawiające jakość nasienia i wspierające płodność np. olej z wiesiołka, cynk, witamina E, DHA, selen, koenzym Q10, żeń szeń. Na pewno z rozsądnym podejściem nie zaszkodzi, niezależnie od płci, a może akurat pomoże szczęściu i trafi się chłopiec. Mi się trafił, chociaż nie planowałam tego w żaden sposób, w sensie stosowałam czynniki na chłopca nieświadomie, ale pamiętam, że jak przeczytałam o czynnikach na chłopca w 6 TC to już czułam, co będzie. 😀
Dzięki 😚 w sumie masz rację, na pewno coś zastosować nie zaszkodzi.

Łóżkowe to chyba umarło haha teraz najczesciej jest łazienkowe hahaha


Przy Trzecim nie zauważyłam zadnych wielkich zmian poza tym, że trafiło się nam zupełnie inne od pozostałych dziecko ;) Łączy Ich tylko płeć ;) Jest więc jazda bez trzymanki ale nie ze względu na ilość dzieci a wymagania ostatniego ;)
Przy Czwartym jest duża zmiana? Mi opowiadają, że jak się świadomie na Trzecie decyduje to Czwarte zupełnie różnicy nie robi haha

@Lobeliaxx mam 3 Synów i każdy z innej "metody" :D Ostatni wg wszelkich proroctw i metod powinien być dziewczynką :D Jedynie właśnie zamiast BDM były Króliczki bo jakoś te nam lepiej wychodziły hahaha

Nie wiem, czy Wam już pisałam ale po przeanalizowaniu ostatnich starań doszłam do wniosku, że mój organizm odrzuca żeńskie zarodki bo dwa pozytywne testy , po których przyszła @ to były cykle ze strzałami 3-4 dni przed owu i typowymi staraniami o "córkę" bo wtedy jeszcze się w to bawiliśmy a jak odpuściliśmy, ja miałam okropnego doła po tym teście i w ogóle już nie chciałam się starać, zaszaleliśmy po naszemu i od razu zaskoczyło :D
Może coś w tym jest, że niektóre pary mają większe predyspozycje do danej płci 🙂
 
Łóżkowe to chyba umarło haha teraz najczesciej jest łazienkowe hahaha


Przy Trzecim nie zauważyłam zadnych wielkich zmian poza tym, że trafiło się nam zupełnie inne od pozostałych dziecko ;) Łączy Ich tylko płeć ;) Jest więc jazda bez trzymanki ale nie ze względu na ilość dzieci a wymagania ostatniego ;)
Przy Czwartym jest duża zmiana? Mi opowiadają, że jak się świadomie na Trzecie decyduje to Czwarte zupełnie różnicy nie robi haha

@Lobeliaxx mam 3 Synów i każdy z innej "metody" :D Ostatni wg wszelkich proroctw i metod powinien być dziewczynką :D Jedynie właśnie zamiast BDM były Króliczki bo jakoś te nam lepiej wychodziły hahaha

Nie wiem, czy Wam już pisałam ale po przeanalizowaniu ostatnich starań doszłam do wniosku, że mój organizm odrzuca żeńskie zarodki bo dwa pozytywne testy , po których przyszła @ to były cykle ze strzałami 3-4 dni przed owu i typowymi staraniami o "córkę" bo wtedy jeszcze się w to bawiliśmy a jak odpuściliśmy, ja miałam okropnego doła po tym teście i w ogóle już nie chciałam się starać, zaszaleliśmy po naszemu i od razu zaskoczyło :D
moze tak byc ...
 
Łóżkowe to chyba umarło haha teraz najczesciej jest łazienkowe hahaha


Przy Trzecim nie zauważyłam zadnych wielkich zmian poza tym, że trafiło się nam zupełnie inne od pozostałych dziecko ;) Łączy Ich tylko płeć ;) Jest więc jazda bez trzymanki ale nie ze względu na ilość dzieci a wymagania ostatniego ;)
Przy Czwartym jest duża zmiana? Mi opowiadają, że jak się świadomie na Trzecie decyduje to Czwarte zupełnie różnicy nie robi haha

@Lobeliaxx mam 3 Synów i każdy z innej "metody" :D Ostatni wg wszelkich proroctw i metod powinien być dziewczynką :D Jedynie właśnie zamiast BDM były Króliczki bo jakoś te nam lepiej wychodziły hahaha

Nie wiem, czy Wam już pisałam ale po przeanalizowaniu ostatnich starań doszłam do wniosku, że mój organizm odrzuca żeńskie zarodki bo dwa pozytywne testy , po których przyszła @ to były cykle ze strzałami 3-4 dni przed owu i typowymi staraniami o "córkę" bo wtedy jeszcze się w to bawiliśmy a jak odpuściliśmy, ja miałam okropnego doła po tym teście i w ogóle już nie chciałam się starać, zaszaleliśmy po naszemu i od razu zaskoczyło :D

Sugeruje się tylko opowieściami mam czwórki, że podobno dopiero na tym szczeblu zaczyna się odczuwać, że ma się dużo dzieci, robi się duże zakupy, dużo zajęć i wdraża się zorganizowanie do perfekcji wszystkiego i włącza pewien luz, żeby nie oszaleć. Nawet moja siostra trzymała dzieci w złotej klatce, a jak urodziła czwarte to trochę odpuściła. 😁

bebaby i pestki słonecznika, dyni i cytrusy. Też podobno chłopczykowe. Jak urodzę chłopca to powiem, czy działają, a jak nie to kefiry przejęły kontrolę. 😀
 
Sugeruje się tylko opowieściami mam czwórki, że podobno dopiero na tym szczeblu zaczyna się odczuwać, że ma się dużo dzieci, robi się duże zakupy, dużo zajęć i wdraża się zorganizowanie do perfekcji wszystkiego i włącza pewien luz, żeby nie oszaleć. Nawet moja siostra trzymała dzieci w złotej klatce, a jak urodziła czwarte to trochę odpuściła. 😁

bebaby i pestki słonecznika, dyni i cytrusy. Też podobno chłopczykowe. Jak urodzę chłopca to powiem, czy działają, a jak nie to kefiry przejęły kontrolę. 😀
Zorganizowanie, dużo zajęć i duuuże zakupy są już przy 3😂 szczególnie takich co są ciągle głodne jak moje😂
 
reklama
Ja mam syna ze złotego strzału jak i z wpadki :D ten z wpadki jest z odstępu wiec obalam różne teorie ;)
Zobaczymy kto tym razem!
PS. Na sierpniowkach w tym roku póki co wszystkie maja potwierdzonych synów. Ale sporo jeszcze czeka na prenatalne i testy... mimo tego będzie raczej ogromna dysproporcja 😱
 
Do góry