reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja przy chłopcach czułam się dobrze. Zmęczenie do 3go msc ale ani razu nie wymiotowałam. Z pierwszym 16kg na plus z drugim 9. Moja przyjaciółka ma dwie dziewczynki i z obiema czuła się dobrze, a teraz jest w 9 tym tygodniu i ciągle ma mdłości. Czyli te objawy to takie marnie wskazujące .
Ja mam dylemat bo odstawiłam tabletki 28.11. było krwawienie z odstawienia i już się skończyło. Nie mam pojęcia kiedy powinnam mieć owulację... Mój mąż twierdzi, że na wizycie 12.01 już będę w ciąży, bo z chłopakami tak wyszło od razu po odstawieniu tablet [emoji28][emoji2960]
 
Ja przy chłopcach czułam się dobrze. Zmęczenie do 3go msc ale ani razu nie wymiotowałam. Z pierwszym 16kg na plus z drugim 9. Moja przyjaciółka ma dwie dziewczynki i z obiema czuła się dobrze, a teraz jest w 9 tym tygodniu i ciągle ma mdłości. Czyli te objawy to takie marnie wskazujące .
Ja mam dylemat bo odstawiłam tabletki 28.11. było krwawienie z odstawienia i już się skończyło. Nie mam pojęcia kiedy powinnam mieć owulację... Mój mąż twierdzi, że na wizycie 12.01 już będę w ciąży, bo z chłopakami tak wyszło od razu po odstawieniu tablet [emoji28][emoji2960]
Kup sobie dobre testy owulacyjne powinny ci przybliżyć termin owu
 
U mnie 3 chłopaków, dwie pierwsze ciążę dość podobne do siebie : w pierwszej kilka razy wymiotowałam, w drugiej raz. Beta przyrastała na spokojnie, ph moczu 6,5 - 7, przytyłam po 30kg a brzuch widoczny był już w 7tc, włosy miałam cudowne, rosły gęste, jak szalone, skóra gładka ale ja nigdy problemów nie miałam.
A ta ostatnia to jakiś armagedon był .. Wymiotowałam do 4 miesiąca ale to nie były zwykłe wymioty tylko apokalipsa, schudłam 7kg w miesiąc , okropienstwo, Beta szła do góry po 200%, ph moczu 5, przytyłam 12kg i do 6m nikt nie.widział ciąży, włosy wypadały garściami i zamiast urosnąć to się skruszyły i do dziś są moją zmorą :/ skóra jak u nastolatki, plamy, krosty, okropieństwo, na samą myśl o mięsie biegłam do.wc a przy dwóch poprzednich to była podstawa - teraz tylko nabiał :)
Wg objawów wszyscy obstawiali córę :)
Także u mnie tyle w temacie objawów :D
Boboseksy przed, w trakcie, czy po owulacji stwierdzanej monitoringiem też zawsze dają ten sam wynik :D Czwarty więc też będzie syn, jeśli już się na Niego zdecydujemy :D
 
Ej jak myslicie jak powinnam reagować, moja córka w piątek skleiła sobie kartki a4 i narysowala dziewczynkę i mówi ze to jej siostra. Mowię super, to mama nie będzie Ci rodzic. A ona mowi ze chce prawdziwa. Powiedziałam jej że jest za bardzo wymagająca, i ze niech doceni że ma 2 braci 😂 miała któraś z Was takiego upartego gada?
 
Ej jak myslicie jak powinnam reagować, moja córka w piątek skleiła sobie kartki a4 i narysowala dziewczynkę i mówi ze to jej siostra. Mowię super, to mama nie będzie Ci rodzic. A ona mowi ze chce prawdziwa. Powiedziałam jej że jest za bardzo wymagająca, i ze niech doceni że ma 2 braci 😂 miała któraś z Was takiego upartego gada?

Jaaaa mam taki "problem" córka ciągle rysuje portrety małych chłopców i mówi, że to jej brat. Ostatnio narysowała tęcze, a na niej małego chłopca i powiedziała, że jest to jej brat, który po tęczy idzie do nas. Jest to dla mnie ciężki temat, raz, że nie wiem czy i kiedy zdecyduje się na drugie dziecko, a dwa - dobrze wiemy jak z tym planowaniem płci jest.
 
Jaaaa mam taki "problem" córka ciągle rysuje portrety małych chłopców i mówi, że to jej brat. Ostatnio narysowała tęcze, a na niej małego chłopca i powiedziała, że jest to jej brat, który po tęczy idzie do nas. Jest to dla mnie ciężki temat, raz, że nie wiem czy i kiedy zdecyduje się na drugie dziecko, a dwa - dobrze wiemy jak z tym planowaniem płci jest.
Slodkie :-)
 
Poznałam Panią podczas punkcji ( byłyśmy razem w pokoju po odbiorze) i wprost mi powiedziała, że decyduje się na 3 dziecko ponieważ bo chce mieć dziewczynkę ( ma już 2 chłopców- 9 i 3 lata invitro) i że poprosi personel kliniki " zeby jej w tym pomogli". Byłam zszokowana jej podejściem, jak dla mnie nieetyczne...
 
reklama
A dla mnie jest to ok, jeśli ma możliwość wyboru to czemu nie. Idąc tym tokiem myślenia można również powiedzieć, że in vitro jest jest nieetyczne. Ja jestem osobą niewierzącą w kościół i według mnie religia nie powinna się za przeproszeniem wpieprzać w tym co nam wolno czego nie. Najbardziej śmieszą mnie osoby które biegają do kościoła, ale ale jak jest problem z niepłodnością to biegną na in vitro - to jest ok ?
 
Do góry