reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Myślę że tam tez inaczej podchodzi się do wielodzietnych rodzin, i jest duza radość z każdego dziecka juz abstrahując o plci. Ja pamiętam urodziłam pierwsze dziecko dostalam 3 kartki z gratulacjami z okazji urodzin dziecka. Urodziłam drugie i juz 0. Sama sobie kupilam, aby dziecku wkleic do albumu z pamiątkami :p pewnie z trzecim będzie to samo :p

U mnie szczególnej radości ze strony rodziny nie było, pewnie jak będę w ciąży z drugim to, się dowiem, "po co Ci to było" 😂😂😂
 
reklama
U mnie szczególnej radości ze strony rodziny nie było, pewnie jak będę w ciąży z drugim to, się dowiem, "po co Ci to było" 😂😂😂
U mnie to większość znajomych pewnie tak uwaza :p ale rodzina to chyba się cieszy, mimo ze mama byla scepetyczna jak Wam kiedyś pisalam jak jej wspomniałam ze myślimy o trzecim. Za to moj tata najlepszy jak dowiedział sie o ciąży to powiedzial : "Dzieci ani szklanek w domu nigdy nie za dużo" :-) a wnuki to bardzo rozpieszcza, mowi ze ich kocha, mimo ze to typ człowieka ktoremu ciężko okazywać uczucia a tym bardziej o nich mówić wprost.
 
Dziewczyny, znacie się na tych teoriach Ramziego?

Moja kuzynka jest w ciąży i dzis była na usg. Niby ok 6 tyg a z pomiarów ciąża młodsza.
IMG_1602.JPG
 
Dziewczyny, znacie się na tych teoriach Ramziego?

Moja kuzynka jest w ciąży i dzis była na usg. Niby ok 6 tyg a z pomiarów ciąża młodsza.
Zobacz załącznik 1084733
Z Ramzim jak pamiętasz nie taka prosta sprawa bo nie odczytasz ze zdjęcia strony ułożenia z tego względu, że nie wiesz z jakiego przekroju jest fota. Trzeba lekarza zapytać, po której stronie się Fasola zagnieździła :) Na tej focie niby po lewej ale wystarczy, że jest "lustrzane odbicie" i już masz prawą ;)
 
Hej Wam :) Tak nawiązując do wróżb, prognoz, wszelakich przeczuć i horoskopów chciałem zapytać Was o dolegliwości jakie miałyście podczas ciąży w przypadku dziewczynek/chłopców (mdłości, zimne stopy, zachcianki, apetyt lub jego brak, tętno dziecka itd itp.). Na ten temat jest też wiele ludowych prawd i pół prawd ;)
Taaa.... Słyszałam, ze ja dziewczyne ma sie apetyt na słodycze.... Mam syna a w ciąży tyljo do slodyczy mnie gnało.
 
Z Ramzim jak pamiętasz nie taka prosta sprawa bo nie odczytasz ze zdjęcia strony ułożenia z tego względu, że nie wiesz z jakiego przekroju jest fota. Trzeba lekarza zapytać, po której stronie się Fasola zagnieździła :) Na tej focie niby po lewej ale wystarczy, że jest "lustrzane odbicie" i już masz prawą ;)

Dokładnie to, samo słyszałam.
A Ty jak się czujesz? kiedy masz usg genetyczne ? zdecydowałaś się na nifty ?
 
Dokładnie to, samo słyszałam.
A Ty jak się czujesz? kiedy masz usg genetyczne ? zdecydowałaś się na nifty ?
A dziękuję, że pytasz :) USG 05.03, na Nifty się jeszcze nie zdecydowałam bo nie wiem, co bym zrobiła z wynikami .. Zobaczymy jak wyjdzie to USG i jak wyliczą ryzyko bo jak będzie wysokie to zrobię, żeby wykluczyć podejrzenia.
A czuję się różnie, raczej słabo.. Wczoraj cały dzień wymiotowałam po 4 dniach względnego spokoju, brakuje mi sił, dzisiaj byłam drugi raz w tej ciąży na zakupach i nie daję rady ustać w kolejce :/ Mam zawroty głowy i zasłabnięcia. Żart jakiś ;) Znam to wszystko z drugiej ciąży ale takie dolegliwości miałam od 7 miesiąca. Ehh
 
Hejka Staraczki:)

Kiedys tutaj się udzielalam:)Pozdrawiam Was i zycze wymarzonych dzieci:)

Elena czy to Ty za moich czasow? :D
Czy wiadomo cos o Leeleeth czy jak to sie pisalo?Udalo sie Jej?:)
 
reklama
Do góry