reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak mi przykro :( Trzymaj się kochana .. To cholernie niesprawiedliwe :(


Mnie od razu wysypało i zaraz po owulacji zaczęły się bóle @ ale to mogłabym na duphaston zwalić ;) Mimo wszystko czułam to <3
Tylko dzisiaj po tym beznadziejnym śnie mnie wszystko boli :/
Oj cholernie.
Za Ciebie trzymam mocno kciuki!!

mi została tylko pamiątka....serduszko nie bije 😭😭😭
 

Załączniki

  • 1AB221F9-3B17-4E26-A92C-2386DBAD2127.jpeg
    1AB221F9-3B17-4E26-A92C-2386DBAD2127.jpeg
    709,6 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Oj cholernie.
Za Ciebie trzymam mocno kciuki!!

mi została tylko pamiątka....serduszko nie bije 😭😭😭
:(
Nie ma żadnych szans na pomyłkę?
U Kumpeli w 8tc stwierdzili puste jajo płodowe i dopiero USG przed łyżeczkowaniem pokazało zarodek z bijącym serduchem.
Też się cholernie boję, lewa strona nie odpuszcza, dzisiaj to i krzyż boli , beta dziwnie wysoki przyrost ma. Ehhhh
 
@Onaa.86 , nie poddawaj się. U mnie w ciąży z synem byłam na pierwszym usg
W 10 tygodniu. Jakoś 9+2 musiałabym dokładnie zerknąć do karty. I wyszło 12, 7 mm co odpowiada 7+3 tak mam napisane. Syn ma 3,5 roku
 
Sprawdziłam. Byłam w 9+5 tc.
To była moja pierwsza ciąża, nic nie wiedziałam, nie czytałam. Nie znalam opcji takich rozbieżności. Inaczej pewnie zawał murowany.
Także poczekaj! Może lepszy specjalista i kolejne usg? Zarodek dobrze wygląda na zdjęciu. Może naprawdę pomyłka? Może jeszcze nie wszystko stracone
 
Dzięki dziewczyny ale to już 8 tydz według pomiarów. Według OM końcówka 9-tego. Duże baby już na usg było widać tylko nieruchome 😭😭 ja już nie wierze w cud. Ale dziękuje.
Już musiało bić serduszko i może ze dwa dni temu się zatrzymało? Może wczoraj? Tak by to mniej więcej zgadzało się. Nie chce już smęcić.
życie...spuchnięta od płaczu już jestem. Serce pęka...nic nie poradzę. Mam do siebie żal bo może sobie wmowilam ze coś będzie nie tak, niestety byłam tak nastawiona 🙁🙁
 
Dzięki dziewczyny ale to już 8 tydz według pomiarów. Według OM końcówka 9-tego. Duże baby już na usg było widać tylko nieruchome 😭😭 ja już nie wierze w cud. Ale dziękuje.
Już musiało bić serduszko i może ze dwa dni temu się zatrzymało? Może wczoraj? Tak by to mniej więcej zgadzało się. Nie chce już smęcić.
życie...spuchnięta od płaczu już jestem. Serce pęka...nic nie poradzę. Mam do siebie żal bo może sobie wmowilam ze coś będzie nie tak, niestety byłam tak nastawiona 🙁🙁
Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale...bądź silna, poradzisz sobie, zawsze sobie przecież radzisz. Pamiętaj też, że zawsze możesz tu liczyć na wsparcie, z którego każde z nas korzystało, korzysta lub korzystać będzie
 
Dziewczyny, które mierzą temp lub na tym się znają. Mam uczucie rozpalenia, mierzyłam temp i wyszła 37 stopni, myślicie że, to normalna temp ?
 
reklama
A tak na marginesie, kolejna moja koleżanka jest w ciąży, kolejna będzie miała córkę i kolejna ostatnie starania miała na 3/4 dni przed owulacją. Na dzień dzisiejszy nie mam bliskiej koleżanki, która ma córkę z owulacji.
 
Do góry