reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Żarty żartami ale przez te aplikacje i objawy od razu się nabijaliśmy, że pewnie 2 owulacje były i obie trafione.

@mis0890 piękny termin :D

Dziewczyny pamiętacie dokładne Wasze przyrosty? Za stara jestem na ciążę bliźniaczą ;)
 
Żarty żartami ale przez te aplikacje i objawy od razu się nabijaliśmy, że pewnie 2 owulacje były i obie trafione.

@mis0890 piękny termin :D

Dziewczyny pamiętacie dokładne Wasze przyrosty? Za stara jestem na ciążę bliźniaczą ;)

Z tymi przyrostami to mit :) także myśle, że nie musisz się martwić, ewentualnie drugi dzidziuś będzie gratis :)
 
Albo panikuje, albo faktycznie dołącze do wrześniowek... mam zgagę ! Powiększone piersi i mam wrażenie, że @ zaraz dostanę ! W ciąży z córką gdyby nie brak miesiączki to, nie wiedziałbym że jestem w ciąży. Chyba, że te objawy to mój strach.
 
Albo panikuje, albo faktycznie dołącze do wrześniowek... mam zgagę ! Powiększone piersi i mam wrażenie, że @ zaraz dostanę ! W ciąży z córką gdyby nie brak miesiączki to, nie wiedziałbym że jestem w ciąży. Chyba, że te objawy to mój strach.

Wiesz co ja miałam chyba na dwa cykle przed tym szczęśliwym ewidentne objawy ciąży. Nawet mi się okres kilka dni spóźniał. Miałam od zgagi przez nudności bóle głowy, brzuch jak na nadchodzącą miesiączkę, piersi też zaczęły mnie boleć i tak to się wszystko skumulowało, że testy robiłam co drugi dzień. Ale ostatecznie okres i tak przyszedł.
 
reklama
Do góry