reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kurcze to pewnie na dniach rzeczywiście mialo miejsce :( co Ci lekarz w takiej sytuacji radzi? Kontrola za kilka dni? Jestes teraz w Polsce?
Nie jestem w Polsce. Umówiona jestem do szpitala na środę rano na wywołanie poronienia. Będzie jeszcze usg. Ale jestem w takim stanie ze na dzień dziejszy się nie wybieram nigdzie, co ma być to będzie.
 
reklama
@Onaa.86 nie mogę przestać myśleć :( Tulę Cię mocno i wierzę, że jeszcze będzie pięknie!

@Megi_Meg no u mnie wg OvuFriend wyglądało to tak :
19.12 odpuściłam ze względu na silny ból owulacyjny (mąż swoje nadrobił żeby plemniory się nie zdążyły zregenerować). Wg mnie jednak owulacji na prwno nie było 22.12 bo skąd te pozytywne testy ciążowe 29.12 :) Stanowczo za szybko.
I pomyśleć, że mieliśmy plan 5dniowej abstynencji i 1 boboseksy 18.12 ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20200103-102712(2).png
    Screenshot_20200103-102712(2).png
    42 KB · Wyświetleń: 70
@Onaa.86 nie mogę przestać myśleć :( Tulę Cię mocno i wierzę, że jeszcze będzie pięknie!

@Megi_Meg no u mnie wg OvuFriend wyglądało to tak :
19.12 odpuściłam ze względu na silny ból owulacyjny (mąż swoje nadrobił żeby plemniory się nie zdążyły zregenerować). Wg mnie jednak owulacji na prwno nie było 22.12 bo skąd te pozytywne testy ciążowe 29.12 :) Stanowczo za szybko.
Ty myśl o sobie!!! Czekam na same dobre wieści.
 
Nie jestem w Polsce. Umówiona jestem do szpitala na środę rano na wywołanie poronienia. Będzie jeszcze usg. Ale jestem w takim stanie ze na dzień dziejszy się nie wybieram nigdzie, co ma być to będzie.
Ja i tak cały czas będę trzymać kciuki..

@Megi_Meg w ogóle to szukając odpowiedzi na moją dzisiejszą panikę, przejrzałam stare wpisy i zupełnie się pomyliłam pisząc wcześniej o dwudniowym odstępie od owu przy 2 Synku :)
Wyczytałam, że faktycznie staraliśmy się do 2 dni przed owulacją tyle, że ona wg mojego przeczucia i późniejszego USG przesunęła się kilka dni i wtedy właśnie był złoty strzał hahaha
A pierwszy Synek podobnie jak u Eleny, co 2 dzień i wyszło 2 dni przed i w dzień owulacji :)

Jutro jadę na trzecią betę, ból podbrzusza męczy mnie od nocy i po nospie odpuszcza tylko na krótko. Niby wyczytałam, że tak samo było i w pierwszej i drugiej ciąży w okolicy terminu @ ale wolę to sprawdzić bo jeśli beta będzie słabo przyrastać to od razu SOR bo boję się takiego jednostronnego bólu w ciąży :/
 
A tak na marginesie, kolejna moja koleżanka jest w ciąży, kolejna będzie miała córkę i kolejna ostatnie starania miała na 3/4 dni przed owulacją. Na dzień dzisiejszy nie mam bliskiej koleżanki, która ma córkę z owulacji.

Ja mam - seks na kilka godz w sumie przed owu. Ale jakby z owu :)

Ponoc w ciąży temp kobiety sie podnosi ;)
 
Witam w nowym roku.
U mnie ostatnio choroba szaleje wszyscy domownicy po kolei działaj zdałam sobie sprawę że to już miesiąc się ciągnie 😭

@Onaa.86 bardzo mu przykro 😢

Wszystkim z dwoma kreskami serdecznie gratuluję 😍

@mis0890 @Megi_Meg trzymam kciuki za chłopaków u Was, nam nadzieję że będziecie początkiem niebieskiej fali na którą i ja się zalapie 😁

@martoosia04 a wcześniej przed owulacją u Was w ogóle nie było sexow ?
Jest książka o planowaniu płci i jest napisane że musi wszystko że sobą zagrać dieta czas owulacji i częstotliwość współżycia jak czegoś nie dopilnujemy to nici z planowania. Czytałam też że plemniki chowają show i dojrzewają w macicy i czekają na właściwy moment jeżeli dojrzeje ten dziewczynkowy i dojdzie do jajeczkowania to nawet jeżeli dołożymy świeżych zolniezykow to i tak wygra ten dziewczynkowy.
Tak czytałam ile w tym prawdy nie zbadamy ale ja się tego właśnie trzymam.
 
@Megi_Meg dotarły do mnie paski do mierzenia ph polecane przez Ciebie ale mam pytanie techniczne czy ten pasek należy włożyć do pochwy ( bo to trochę nie higieniczne 😕 ) czy można np na patyczku sterylnym pobrać trochę wydzieliny i będzie to miarodajne ?
Wczoraj badałam mocz ale trudno mi było odczytać wynik czy to była kwestia zmoczonego papierka czy faktycznie kolor się zmienił 😕
 
@Megi_Meg dotarły do mnie paski do mierzenia ph polecane przez Ciebie ale mam pytanie techniczne czy ten pasek należy włożyć do pochwy ( bo to trochę nie higieniczne 😕 ) czy można np na patyczku sterylnym pobrać trochę wydzieliny i będzie to miarodajne ?
Wczoraj badałam mocz ale trudno mi było odczytać wynik czy to była kwestia zmoczonego papierka czy faktycznie kolor się zmienił 😕

Na patyczek i na papierek (ginekolog nawet tak robi) z moczem możesz zrobić to samo i z każdą inną bardziej płynną rzeczą. Z tą ciążą jednak wolałabym poczekać jeszcze trochę, nie na rękę mi teraz. Gdyby nie mój ból jajników, który mnie obudził i napalony mąż, to raczej do niczego by nie doszło, ale stało się. Liczę, że @ przyjdzie zgodnie z terminem.
 
reklama
Do góry