reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki dziewczyny ale to już 8 tydz według pomiarów. Według OM końcówka 9-tego. Duże baby już na usg było widać tylko nieruchome 😭😭 ja już nie wierze w cud. Ale dziękuje.
Już musiało bić serduszko i może ze dwa dni temu się zatrzymało? Może wczoraj? Tak by to mniej więcej zgadzało się. Nie chce już smęcić.
życie...spuchnięta od płaczu już jestem. Serce pęka...nic nie poradzę. Mam do siebie żal bo może sobie wmowilam ze coś będzie nie tak, niestety byłam tak nastawiona 🙁🙁
Kochana strasznie mi przykro. Tulę Cię mocno :*
 
reklama
Dziewczyny, które mierzą temp lub na tym się znają. Mam uczucie rozpalenia, mierzyłam temp i wyszła 37 stopni, myślicie że, to normalna temp ?
Nie da się tak określić,bo nie znasz wyjściowej. Ja mam w pierwszy dzień @ okolo 36.40,więc jak skacze w okolice 37,znaczy że była owulacja,a jak powyżej i trwa to dłużej,niż tydzień,to ciąża:)
 
A tak na marginesie, kolejna moja koleżanka jest w ciąży, kolejna będzie miała córkę i kolejna ostatnie starania miała na 3/4 dni przed owulacją. Na dzień dzisiejszy nie mam bliskiej koleżanki, która ma córkę z owulacji.
Dlatego ja się nie łudzę i u mnie jest 90% szans na to, że będzie druga córka...😉
 
Noo nic, czekam jeszcze tydzień, nie mam teraz żadnych zajęć i dosłownie nudzi mi się, a przy tym myślę. Do tego ta nieznośna zgaga [emoji849] zgagę to ja miałam raz w życiu - w połowie ciąży z córką.
 
reklama
Z takich staran mamy synka :-) także u nas bylo duzo serduszek, ale tez blisko owulacji :-)

Zobacz załącznik 1063906

Jak patrzę na te Wasze wykresy itp, to widzę, że jeśli chodzi o czas i częstotliwość, to nie ma reguły. Misz masz ! :) córkę mam z częstych starań zakończonych 3/4 dni przed owulacją. Teraz było tylko raz w samą owulacje, ale z racji tego, że psychicznie się zablokowałam i że miałam 1 owulacje chyba od pół roku, to twierdze, że jednak było małe prawdopodobieństwo na zafasolkowanie, moje objawy również mogą być spowodowane hormonami z którymi walczę, (lub duphastonem ? Już jestem z nim 3 cykl ). No nic, będę informować na bierząco ;)
 
Do góry