reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Wiesz co ja miałam chyba na dwa cykle przed tym szczęśliwym ewidentne objawy ciąży. Nawet mi się okres kilka dni spóźniał. Miałam od zgagi przez nudności bóle głowy, brzuch jak na nadchodzącą miesiączkę, piersi też zaczęły mnie boleć i tak to się wszystko skumulowało, że testy robiłam co drugi dzień. Ale ostatecznie okres i tak przyszedł.
U mnie też były takie objawy i wmawialam sobie,że to strach,a byłam w ciąży :*
 
Ponoć im starsza kobieta,tym większe szanse na bliźnięta!
Czytałam o tym wczoraj ;) Na Wrześniówkach chyba 4 dziewczyny ze mną mają wysoki przyrost ale tylko jedna w rodzinie ma już bliźniaki.
I pomyśleć, że jeszcze niedawno wspominałam, że jeśli trzecia będzie córa to chciałabym też 4te dziecko ale żeby tak od razu.. ;)
Ciekawa jestem, co się ukaże na USG :D

Dzisiaj pierwszy z możliwych wg aplikacji dni @, przez to już okropny sen miałam a patrząc na betę to owulacja raczej 19.12 była i termin @ na 02.01.
Mój wykres ogólnie tak się przedstawia (ten co widać cały wyświetla się w innych dniach więc ucięłam i dałam zbliżenie na sam okres okołoowulacyjny) :
 

Załączniki

  • Screenshot_20200103-102615(1).png
    Screenshot_20200103-102615(1).png
    15,1 KB · Wyświetleń: 56
  • Screenshot_20200103-102712(1).png
    Screenshot_20200103-102712(1).png
    29,6 KB · Wyświetleń: 54
Wiesz co ja miałam chyba na dwa cykle przed tym szczęśliwym ewidentne objawy ciąży. Nawet mi się okres kilka dni spóźniał. Miałam od zgagi przez nudności bóle głowy, brzuch jak na nadchodzącą miesiączkę, piersi też zaczęły mnie boleć i tak to się wszystko skumulowało, że testy robiłam co drugi dzień. Ale ostatecznie okres i tak przyszedł.

Dlatego liczę, że i do mnie przyjdzie @, z ciążą jednak wolałabym poczekać jeszcze kilka miesięcy. Chodzenie z największym brzuchem w lato jakoś nie przemawia do mnie :) To była moja pierwsza owulacja od dawna, więc pewnie hormony szaleją, jutro mija tydzień od owulacji, więc nie dam się przekonać na tak wczesne objawy ciąży.
 
Dlatego liczę, że i do mnie przyjdzie @, z ciążą jednak wolałabym poczekać jeszcze kilka miesięcy. Chodzenie z największym brzuchem w lato jakoś nie przemawia do mnie :) To była moja pierwsza owulacja od dawna, więc pewnie hormony szaleją, jutro mija tydzień od owulacji, więc nie dam się przekonać na tak wczesne objawy ciąży.
Ja teraz objawy miałam właściwie od razu. Z resztą pisałam Wam, że po prostu wiem, że to ten cykl ;) A zgaga mnie męczy od niedzieli! 24dc , no jaja jakieś :/
 
reklama
😓😓😓😓
Tyle po wizycie......
Kciuki za wszystkie!!!
Tak mi przykro :( Trzymaj się kochana .. To cholernie niesprawiedliwe :(

Masz dobrą intuicję :) u mnie 22dc, a czuje się jakbym teraz miała dostać @ nawet zbrzydłam 😂 a miało być "nowy rok nowa ja" 😂😂😂
Mnie od razu wysypało i zaraz po owulacji zaczęły się bóle @ ale to mogłabym na duphaston zwalić ;) Mimo wszystko czułam to <3
Tylko dzisiaj po tym beznadziejnym śnie mnie wszystko boli :/
 
Do góry