reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Magnez nie wskazany chyba [emoji848]

Tak było u nas:
1x Kwas foliowy, 2x Lukrecja i 2x Olej z liści palmowych dla męża.
Dla kobiety 2x lukrecja, 1 x kwas F.

My te suple braliśmy przez pol roku oboje az do owu. Potem spokój i od kolejnego cyklu od nowa.

Do tego żurawina - najlepiej sok 100% - dobrze ponoć zakwasza.
Lukrecja już też zamówiona ☺️☺️☺️
 
A ja całe życie biorę duże dawki magnezu i mam dwóch synów :)
Dlatego, planowanie to z przymrużeniem oka należy traktować. Przy chlopcach miałam magnez w dolnej granicy, piłam colę nałogowo, przy córce już porzuciłam nałóg i lykalam magnez bo słabo go przyswaja i czuje mięśnie jak nie biorę.
 
reklama
Hmm ja mam syna z 4 dni przed owu, więc ta teoria dla mnie nie działa. Zawsze się znajdzie ktoś, kto ma syna z owulacji o córkę sprzed skoro jest 50% szans Ciekawi mnie co z tą kawa, to jest jakieś info które ma podłoże w badaniach, czy to też teoria taka jak z tym czasem poczęcia?
 
Do góry