reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Megi wcześniej nic. Tylko stosunek bezpośrednio w dzień owu w szczycie śluzu u mnie to po mega rozciągliwym zaczyna być taki sliskii nierozciągliwy właśnie wtedy działaliśmy bo mój bardzo pragnął syna mi było obojętne byle dzieci i nareszcie ciąża.... To było 5 lat po ślubie już
 
Megi wcześniej nic. Tylko stosunek bezpośrednio w dzień owu w szczycie śluzu u mnie to po mega rozciągliwym zaczyna być taki słodki nierozciągliwy właśnie wtedy działaliśmy bo mój bardzo pragnął syna mi było obojętne byle dzieci i nareszcie ciąża.... To było 5 lat po ślubie już
To ja pytałam :) Czyli generalnie się sprawdza. Moja 2 siostra po prostu się starała o dzieci. Bez wyliczeń. 2 córki ma
 
@Sabrina32 odnośnie tej coca coli, nie chodzi o to, czy to jest świństwo czy nie ( fakt jest) bo tak samo można powiedzieć o suplementach, nie łykajcie ich bo to jest dziadostwo. U mnie coca cola zawsze była w lodówce, więc zawsze jakąś szklaneczkę wypiłam. Jeśli ktoś wierzy w dietę to właśnie np coca cole może zaliczyć do diety ponieważ ona ogromnie zakwasza organizm, jej ph wynosi tylko 2, a wiem, że w tamtym czasie miałam zakwaszony organizm. Nie mówię żeby pić, dziele się tym co pamiętam.
 
reklama
@Sabrina32 odnośnie tej coca coli, nie chodzi o to, czy to jest świństwo czy nie ( fakt jest) bo tak samo można powiedzieć o suplementach, nie łykajcie ich bo to jest dziadostwo. U mnie coca cola zawsze była w lodówce, więc zawsze jakąś szklaneczkę wypiłam. Jeśli ktoś wierzy w dietę to właśnie np coca cole może zaliczyć do diety ponieważ ona ogromnie zakwasza organizm, jej ph wynosi tylko 2, a wiem, że w tamtym czasie miałam zakwaszony organizm. Nie mówię żeby pić, dziele się tym co pamiętam.
Jestem nowa więc zapytam. Zakwaszony organizm i syn czy córka?
 
Do góry