reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry :)
Jestem nowa na forum. Właśnie staramy się o 2 dziecko. Kiedyś bardzo interesowałam się planowaniem płci. I faktycznie zadziałało. Mam synka z samej owulacji (potwierdzonej monitoringiem)
Życzę wszystkim powodzenia w spełnianiu marzeń :)
 
reklama
Dzień dobry :)
Jestem nowa na forum. Właśnie staramy się o 2 dziecko. Kiedyś bardzo interesowałam się planowaniem płci. I faktycznie zadziałało. Mam synka z samej owulacji (potwierdzonej monitoringiem)
Życzę wszystkim powodzenia w spełnianiu marzeń :)

Hej ! Dajesz mi nadzieje, ja zawsze gdzieś tam w sercu chciałam mieć synka. Przed ciążą z córką słyszałam teorie właśnie typu "syn z owulacji, córka z przed" ale byłam wtedy tak zafascynowana tym, że niebawem mogę być mamą, że nie zwracałam na to uwagi. I z tego wyszła córka, starania skończone na 3/4 dni przed owulacją, jak zobaczyłam 2 kreski na teście i historie mojej aplikację to byłam pewna, że to dziewczynka. I jak widać, nie myliłam się. A oprócz monitoringu coś jeszcze zrobiłaś w tym kierunku ?
 
Hej ! Dajesz mi nadzieje, ja zawsze gdzieś tam w sercu chciałam mieć synka. Przed ciążą z córką słyszałam teorie właśnie typu "syn z owulacji, córka z przed" ale byłam wtedy tak zafascynowana tym, że niebawem mogę być mamą, że nie zwracałam na to uwagi. I z tego wyszła córka, starania skończone na 3/4 dni przed owulacją, jak zobaczyłam 2 kreski na teście i historie mojej aplikację to byłam pewna, że to dziewczynka. I jak widać, nie myliłam się. A oprócz monitoringu coś jeszcze zrobiłaś w tym kierunku ?
Stosunek zapladniajacy w dzień owulacji w pozycji misjonarskiej bez orgazmu. Nic więcej :) Moja siostra ma 2synkow z owulacji (monitoring) Ale żeby było śmiesznie moja przyjaciółka ma córkę też z samej owulacji (też monitoring)
 
W moim otoczeniu raczej wiele osób wie, że zawsze chciałam i chciałabym mieć syna i doskonale wiem, że życzą mi kolejnej córki. A najwięcej ma dopowiedzenia koleżanka, która ma parkę i nie może znieść tego, że ktoś chce dziecko "konkretnej" płci. No ale, najlepiej się nie odzywać. Z córką jestem bardzo zżyta i w sumie nie płakałabym na wieść o kolejnej, ale to zdecydowanie moja ostatnia ciąża więc fajnie byłby spełnić się jako mama i córki i syna. Zawsze to coś innego nawet przy robieniu wyprawki, świat dziewczynki już poznałam doskonale, teraz chętnie poszłabym w świat batmana :)
 
Jeśli komuś pomogę to mam dwóch synów ☺ jeden z owulacji drugi z dnia przed oba z orgazmami. Do tego piłam minimum 3 kawy dziennie sypane parzone i duuuzooo soliiii aż biało na pomidorze i mam chłopaków jak tralala :wściekła/y::realmad:
 
Ja bym chciała teraz po prostu dziecko. Może ciut bardziej 2 synka ale i z córki będę przeszczesliwa. No ale nie idzie :( Jestem pewna że jak bym miała 2 synka to otoczenie by uważało że jestem nieszczęśliwa bo na pewno musiałam chcieć córkę...
 
reklama
Stosunek zapladniajacy w dzień owulacji w pozycji misjonarskiej bez orgazmu. Nic więcej :) Moja siostra ma 2synkow z owulacji (monitoring) Ale żeby było śmiesznie moja przyjaciółka ma córkę też z samej owulacji (też monitoring)

Z kolei moja bliska koleżanka ma syna z przed. U mnie w rodzinie jest dużo dziewczynek i wszystkie z przed owulacji, a kuzynka urodziła niedawno syna właśnie z owulacji i dzień po, więc liczę, że u mnie zadziała ten popularny schemat :)
 
Do góry