reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

I my staramy się o dziewczynkę ale będziemy próbować tylko w 7 dniu cyklu,co miesiąc.Boję się przybliżyć do owulacji żeby znowu nie wyszli chłopcy.
 
reklama
Hej :) Wczoraj miałam dzień euforii, szał sprzątania dziś nie mam na nic ochoty, jestem zła nie wiem na co, w związku z tym mam pytanie, znacie potwierdzone metody na zasugerowanie maluchowi, że czas na ewakuacje ? Sprawdzone na sobie :) Idą upały :/

Ja przez tydzień codziennie szorowałam podłogę na kolanach. Zaś jak czułam skurcze to kręciłam sutkami i skurcze się rozkręciły.
 
Ale dlaczego martwi cie nt skoro masz w normie ?
Jakby z usg wyszlo cos zle to nie mialabys skorygowanego ryzyka na plus tylko podwyzszyli by ryzyko. Wiec ja nie widzę podstaw do zamartwiania. Bobo nie lubi jak mama sie smuci to sie nie smuć
Szczerze to nie wiem kiedy zostali poczęci.Wtedy nie miałam jeszcze takiego parcia na dziewczynkę.Dwóch było jeszcze do zaakceptowania. Teraz jest ciężko.Zwłaszcza że wyniki usg prenatalnego nie wyszły mi zbyt kolorowo.Wiem,że duze znaczenie w ryzyku Trisomii ma wiek.Msm 38lat.Ale NT też mnie martwi 2,3 .Lekarz stwierdził że w obrazie usg jest ok,ale bardzo się martwię.Czekam jeszcze na wynik Pappa.Nie dość że przeżywam że nie będę nigdy miała córeczki,to dodatkowo się marywię,żeby dziecko zdrowe było.Nic mi się nie chce czar prysł,mam dość.
 
@Alex811 rozumiem twoje emocje. To jest normalne. Możesz czuć to co czujesz. Będziesz kochać syna ale możesz tez być zawiedziona. Na pewno poradzisz sobie ze swoimi emocjami.
Ja cały czas się zastanawiam nad tym co zrobię jak okaże się ze trzecie dziecko to będzie syn. Powiem szczerze ze nawet sobie tego nie mogę wyobrazić. Nie wiem dlaczego. Może tez ta obawa mnie hamuje.
 
reklama
@serena22 a możesz napisać jak wiesz kiedy zostali poczęci chłopcy ? Jaka była twoja dieta, styl życia itd. Plus twój partner ?
Chłopcy bliźniacy poczęci dzień przed owulacją.
Syn w dniu owulacji.
Kolejny syn w 10 d.c.celowaliśmy w dziewczynkę, miałam monitorowaną owulację, byliśmy przekonani że to będzie córeczka.
 
Do góry