reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Alex811 Bardzo mi przykro, na pewno z czasem się oswoisz i będzie wszytko dobrze. Najważniejsze, że mały jest zdrowy.

Ja dziś czytałam zagraniczne forum i dziewczyna będzie miała trzecią córkę z samej owulacji. Mi już mózg paruje i pocieszam się teorią, że zawsze mam 50%. Planu starań na dzień dzisiejszy nie mam ! Chyba pójdę na żywioł przy butelce wina Haha.
Jedna jedyna próba - brak gwarancji spełnienia cudownego marzenia, ryzyko utraty radości z tego marzenia, 100% gwarancji radości z kolejnego dziecka :) a mózg... No cóż...paruje. Zastanawiamy się ciągle nad wyborem pomiędzy celowanien w owu a prognozami lcb...które jak widać u koleżanki się sprawdziły. Pytanie teraz, czy to incydent czy jednak jakaś reguła? Niestety - odpowiedzi nikt tu z nas nie zna.. Co ma być to będzie ;)
 
Jedna jedyna próba - brak gwarancji spełnienia cudownego marzenia, ryzyko utraty radości z tego marzenia, 100% gwarancji radości z kolejnego dziecka :) a mózg... No cóż...paruje. Zastanawiamy się ciągle nad wyborem pomiędzy celowanien w owu a prognozami lcb...które jak widać u koleżanki się sprawdziły. Pytanie teraz, czy to incydent czy jednak jakaś reguła? Niestety - odpowiedzi nikt tu z nas nie zna.. Co ma być to będzie ;)

Noo dokładnie jedna próbna, a nawet nie próba a od razu przedstawienie :) to będzie moje podejście nr 2 i ostatnie, bo niestety więcej niż 2 dzieci nie będę miała. Jak zaczynam mieć nadzieje na syna z owulacji, to zaraz po tym jest wysyp chłopców sprzed owulacji. Więc trzeba nastawić się po prostu na zdrowe dziecko, a czy chłopczyk czy dziewczynka, to potem i tak się kocha ponad życie.
 
Milla nie znamy przyczyny, robiłam badania z materiału poronnego ale był zbyt zdegradowany aby poznać powód odejścia naszego aniołka. Lekarze twierdzą że musiał mieć poważną wadę genetyczną i tyle ale ze to nie wpływa w żaden sposób na kolejne ciążę. Sama nie wiem, może sama siebie psychicznie blokuje ze strachu przed kolejna ciąża/strata.
Alex współczuje straty synka, sama mam 2 synkow w domu i jednego w niebie i tak samo jak Ty marzę o córce choć teraz bardziej zależy mi już tylko na zdrowym dzidziusiu. Może mi jeszcze bedzie dane być w ciąży. I gratuluje synka, teraz czujesz rozczarowanie Ale to minie
 
To ty jeszcze mloda dupa jestes [emoji1] wiec z wiekiem tak nie wyskakuj bo tu czterdziestki krążą [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja mam termin na stycznia a juz myślę ze moze jak sie wszystko zagoi i wyrobimy sie to i na koniec roku drugie hehe
Chociaz przez swoj wiek to musze brac poprawke na co najmniej pol roczny okres starań
Dziewczyny nie ma co ukryć że jesteśmy starsze, ja syna mam z 2 cyklu, córkę z 1 (odstęp 3.5 dnia i 12 h po). Teraz tez się boję że nie będzie takie hop siup jak w poprzednich ciązach no i mężowie starsi i ich kondycja plemników może być inna. Dlatego odczekam jeszcze przyszły cykl i jak będę zdrowa to do roboty bo potem się może okazać że trzeba bedzie się naczekać na bobo. A mi sie marzy porod w 2020 roku więc ogolnie wychodzi tylko 7 miesięcy starań aby urodziło się jeszcze w 2020 licząc od września :-)
Naomi ale w wieku 30-35 lat szansa na ciążę to 20%, gdzie np w wieku 25-30 to 30%. Mi też do 40tki jeszcze dużo brakuje, bo 31 lat mam :-) ale nie chce robić sobie nadziei że uda się w 1 czy 2 cyklu i być potem rozczarowana..choć znając życie tak będzie :-)
 
No jasne ze wiem [emoji16] z niftypro na 100% SYNEK [emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170]
tak jak chciałam [emoji4][emoji7][emoji3059][emoji847][emoji173][emoji170]
Salsa a już wiesz kto siedzi w brzuszku? Co planowałas? :-)
 
reklama
Hej :) Wczoraj miałam dzień euforii, szał sprzątania dziś nie mam na nic ochoty, jestem zła nie wiem na co, w związku z tym mam pytanie, znacie potwierdzone metody na zasugerowanie maluchowi, że czas na ewakuacje ? Sprawdzone na sobie :) Idą upały :/
 
Do góry