reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja chciałabym mieć jeszcze syna, ale jakiegoś parcia w tej chwili nie mam, jeśli mogę zwiększyć szanse na naturalne poczęcie to, spróbuje, a jeśli się nie uda, to i tak będę szczęśliwa bo w tej chwili pragnę mieć drugie zdrowe dziecko. Ja zaczynam mieć obawy innego rzędu, czyli jak długo może mi zająć staranie się. Kontaktowałam się z lekarzem i znowu muszę zrobić cały panel badań hormonalnych i jak już to zrobię to, mam przyjść na USG i mamy wdrożyć kolejne leczenie.
 
reklama
witajcie :) pozdrawiam cieplutko "starych" bywalców i nowych:) Martoosia, to kiedy tulisz róż? jakoś koniec wakacji jak pamiętam?:p

Termin z OM na 29.08, ale mała zawsze była mniejsza - tylko nogi jak u modelki czy baletnicy o półtora tyg do przodu. Ostatnio wychodziła na badaniach jakieś 2-3 dni do tylu, wiec z nią to niewiadomo. W badaniu jest bardzo nisko, ale szyjka długa i tu mam plus. Póki co kończymy dziś 34tc i odliczam te trzy tyg do 37tc i zaś niech się dzieje co chce [emoji173]️ byle nie wyszła jako wcześniak. Taki był cel i mam zamiar go spełnić. ;)
 
reklama
Do góry