reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Muszę przetrawić.Córcia zostanie w marzeniach.Nie będzie różu.Cieszę się że dziecko zdrowe,ale jestem zawiedziona [emoji26]
Wszystko mi sprzyjało faza księżyca,kalendarz chiński,sex w 9 i 11dc.
Ale cóż taki mój los.
Przytulam za niespełnione marzenie
Gratulujemy zdrowej dzidzi
A kiedy miałaś owulacji?
 
@Alex811 Bardzo mi przykro, na pewno z czasem się oswoisz i będzie wszytko dobrze. Najważniejsze, że mały jest zdrowy.

Ja dziś czytałam zagraniczne forum i dziewczyna będzie miała trzecią córkę z samej owulacji. Mi już mózg paruje i pocieszam się teorią, że zawsze mam 50%. Planu starań na dzień dzisiejszy nie mam ! Chyba pójdę na żywioł przy butelce wina Haha.
 
@Alex811 a to już na 100% pewne, że chłopiec będzie? Wiesz, czasem jednak z chłopca wychodzi po czasie dziewczynka, bo na początku wszystko tam u dziecka wyglada tak samo...

Trzymam kciuki za zdrowo rozwijającą się ciąże. [emoji172]
 
Dziewczyny nie ma co ukryć że jesteśmy starsze, ja syna mam z 2 cyklu, córkę z 1 (odstęp 3.5 dnia i 12 h po). Teraz tez się boję że nie będzie takie hop siup jak w poprzednich ciązach no i mężowie starsi i ich kondycja plemników może być inna. Dlatego odczekam jeszcze przyszły cykl i jak będę zdrowa to do roboty bo potem się może okazać że trzeba bedzie się naczekać na bobo. A mi sie marzy porod w 2020 roku więc ogolnie wychodzi tylko 7 miesięcy starań aby urodziło się jeszcze w 2020 licząc od września :-)
Też tak myślę. W sumie to mi chyba zaczyna być wszystko jedno. Zdrowe i tylko tyle. A marzyć sobie można:)
 
reklama
Do góry