reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tak naprawdę to widzę, że nie ma reguły. U jednych dwa dni przed i córka, u drugich w dzień owu i też córka...każdy ma swoją taktykę. Oby za każdym razem skuteczną. My uderzymy prawdopodobnie "lejdikowo", czyli dwa dni przed...a potem już tylko modlitwa o niebieskiego misia:)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam córkę na 2/3 dni przed owulacją, więc teraz planuje, to zrobić w sam szczyt owulacji. Albo pójdę na monitoring albo będę bawiła się testami. Drugi raz nie chce powtórzyć tego samego schematu, bo wiem, że w moim przypadku skończy się to różem. Robię sobie rozpiskę jeśli chodzi o diete, może akurat pomoże. Czy starania będą za miesiąc, dwa czy pół roku, wolę mieć przygotowany organizm.
 
Moja siostra również ma córkę na 3 dni przed owulacją, więc może jest to u nas rodzinne, że córki rodzą się ze starań na kilka dni przed owulacją. Najwyżej zamiast Maksa będzie słodka Iga :)
 
U mnie 3 corki pierwsza 2 dni przed owulacja, druga z codziennego sexu a trzecia planowana na syna z wszystkimi wytycznymi i jeden sex w owulacje, nasienie 3 dniowe z wysokim ph itd wiec nie ma reguły ;)
 
U mnie 3 corki pierwsza 2 dni przed owulacja, druga z codziennego sexu a trzecia planowana na syna z wszystkimi wytycznymi i jeden sex w owulacje, nasienie 3 dniowe z wysokim ph itd wiec nie ma reguły ;)

Jeśli dochodzi do takich sytuacji, to myśle, że tu chodzi o nasienie mężczyzny. Podobno są mężczyzn, którzy mają jeden rodzaj nasienia lub znaczą przewagę. Dlatego postaram się tylko trochę zmienić diete, a suplementy całkiem odpuszczę. Zrobie czyste BDM, tam dziewczyną mają duży procent powodzeń.
 
W coś trzeba wierzyć, inaczej marzenia nie miałyby sensu. Najważniejsze, to mieć cel i słuchać głosu swojego serca. Największym sukcesem, nie jest płeć dziecka, a to że można być mamą. Ja niestety mam kilka problemów zdrowotnych, więc nawet nie wiem czy będę mogła nią być po raz drugi. Może dlatego też podchodzę do tego tematu z dystansem.
 
Sugeruję się wyłącznie badaniami i opiniami. Ostatnio zadałem pytanie na blogu lcb - użytkowniczka odpowiedziała, że raz prognozowany syn był synem, potem z prognozowanej córki był syn (czyli starania zgodnie z lcb musiały być bliżej owu), potem wpadli i wreszcie córka ;)
Mała poprawka bo z Ż właśnie rozmawiałem. Staranka o syna będą 1-2 dni przed owu bo wtedy lcb prognozuje chłopca, w owu chłopca i dziewczynkę, po owu dziewczynkę. Zaczęła się interesować bo dołączyła do grupy lcb :) czyli tym samym prostuje swoje wcześniejsze mądrości ;)

@mis0890 ten cały LCB niedługo będzie jak Shettles, niedawno chłopiec miał być na 4 dni przed owulacją, a teraz na 1 dzień przed. Mam nadzieje, że każda z tych metod pomoże w spełnieniu marzeń i jeden od drugiego czegoś od siebie się nauczy.
 
reklama
U mnie córka albo 4 dni przed owulacja albo w dzień owulacji nie wiem, a teraz 3 dni przed planowana owulacja choc nie wime czy sie nie przesunąła bo ciaza starsza o 3 dni i prawdopodobnie syn.
 
Do góry