reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mysle tez nad tym ze jak sie dluzej nie kochało, np tak jak u nas było ponad tydzien to plemniki męskie sa jeszcze silniejsze i wiecej ich bo hm testosteron, nie wiem juz sobie na wdzytskie sposoby tłumacze bo to wgl byla niespodzianka bo nie planowaliśmy :D i bylam w sumie pewna ze jak 3 dni przed owulacja to córka a tu prawdopodobnie syn :D
 
Mysle tez nad tym ze jak sie dluzej nie kochało, np tak jak u nas było ponad tydzien to plemniki męskie sa jeszcze silniejsze i wiecej ich bo hm testosteron, nie wiem juz sobie na wdzytskie sposoby tłumacze bo to wgl byla niespodzianka bo nie planowaliśmy :D i bylam w sumie pewna ze jak 3 dni przed owulacja to córka a tu prawdopodobnie syn :D

Też tak może być, u mnie przed pierwszą ciążą, seks był prawie codziennie, skończyliśmy na 2/3 dni przed owulacją z braku siły :-D
 
Ja też jestem przekaonana o zasadności - że dziewczynki przed owu a chłopcy w sam szczyt. Wiele z Was to tu potwierdza. Oczywiście zawsze jest jakieś ale i wyjątki ale to są już przypadki bliżej nie określone. Chodzi mi o rodziców z monopolem na jedną płeć.
Jest jeszcze jedną rzecz która do mnie przemawia że starając się o drugą ciążę ze startu mamy szansę 50/50 z lekką przewagą na tą odmienną stronę;)
 
reklama
Ja też jestem przekaonana o zasadności - że dziewczynki przed owu a chłopcy w sam szczyt. Wiele z Was to tu potwierdza. Oczywiście zawsze jest jakieś ale i wyjątki ale to są już przypadki bliżej nie określone. Chodzi mi o rodziców z monopolem na jedną płeć.
Jest jeszcze jedną rzecz która do mnie przemawia że starając się o drugą ciążę ze startu mamy szansę 50/50 z lekką przewagą na tą odmienną stronę;)

Ja kiedyś czytałam, że jeśli jest mała różnica wieku między dziećmi, to płeć lubi być ta sama. W sensie, jeśli kobieta do ok dwóch lat po porodzie zachodzi w drugą w ciąże. Nie wiem ile w tym było prawdy, ponoć były badania na ten temat, nie zagłębiałam się w to, bo moja córka skończyła już 3 lata, więc teoretycznie nie powinno mnie to dotyczyć. Fakt nie u wszystkich tak jest, ale pary które znam z dziećmi z małą różnicą wieku, zazwyczaj mają 2 córki lub 2 synów.
 
Do góry