reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny...przyznać się mi tu...która z Was tak mocno trzymała kciuki? Bo mocno chcę uściskać :D a tak na serio - ten wyraźny jest z przedwczoraj (przez przypadek Ż dojrzała go na biurku bo zapomniała go wyrzucić), ten dzisiejszy (wyleciałem do apteki jak z procy) do 5 minut pokazywał kreskę, która widoczna jest już tylko pod światło. Czy któraś miała taką sytuację? Pojedziemy na krew dla pewności. Jeju...ale bym się cieszył, Ż też ;) może awatarek się spełni :) dam znać, choć jak czytam to raczej mało prawdopodobne bo testy przecież do 5 minut się odczytuje
Ślę błękit, niech się spełni[emoji170][emoji170][emoji170]
 
reklama
Dziewczyny kiedy Was zaczęły bolec piersi w ciąży ? Zastanawiam się czy wpadki nie zaliczyłam. Dzidiaj 24 dc i piersi bardzo tkliwe.
Mnie piersi zaczęły boleć jakoś tak 10-11dpo czyli i mnie 25dc. Sutki takie wrażliwe. Pierwsze objawy wzięłam za mega pms,a 11dpo wyszła pierwsza blada kresecz
 
Dziewczyny...przyznać się mi tu...która z Was tak mocno trzymała kciuki? Bo mocno chcę uściskać :D a tak na serio - ten wyraźny jest z przedwczoraj (przez przypadek Ż dojrzała go na biurku bo zapomniała go wyrzucić), ten dzisiejszy (wyleciałem do apteki jak z procy) do 5 minut pokazywał kreskę, która widoczna jest już tylko pod światło. Czy któraś miała taką sytuację? Pojedziemy na krew dla pewności. Jeju...ale bym się cieszył, Ż też ;) może awatarek się spełni :) dam znać, choć jak czytam to raczej mało prawdopodobne bo testy przecież do 5 minut się odczytuje
Michaś:) Ty farciarzu,kreski są:D
Oddaje mój podwójny błękit, zdziesięciokrotniony przez mój sentyment do Ciebie :D
 
Pytasz czy któraś tak miała... Proszę w załączniku mój test(trzeba się dobrze przyjrzeć pod światło),a dziś 20+4 :) tc
 

Załączniki

  • 20181115_143413.jpeg
    20181115_143413.jpeg
    17,7 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry