reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

belle81 moja droga - DZIĘKUJĘ!!! Dziękuję Wam wszystkim :) Te zwiastuny wiosny stają się jakieś nadzwyczaj zwariowane dla mnie i Ż ;)...ale ciiii...nie nastawiam się jeszcze, może za dwa dni przyleci @...może ten identycznie "negatywny" jak Twój test okaże się...no właśnie...czym się okaże? :D;) Jakby nie było - przyjmę każdą ilość błękitu!! :yes:
 
Ostatnia edycja:
reklama
@mis0890 a jak to będzie "błękitny miś", to odstawicie LC? czy będziecie sami dla siebie używać?
Jak to będzie błękitny miś to LCB będziemy z pewnością używać pod kątem przeciwdziałania zbyt szybkiemu poczęciu 3 dziecka. Jeśli będzie druga różowa królewna - pewnie będziemy kiedyś próbować prognozować na syna, ale już nie tak ekspresowo jak w chwili obecnej, kiedy LCB nie zdążyło się jeszcze nawet rozkręcić a tu już takie niepewności po tym jednym razie ;)
 
Ale cisza zapadła na forum wszystkie chyba czekamy na wieści od @mis0890
Mnie piersi nadal bolą. Wczoraj zrobiłam test i niestety biel. No ale te nasze starania to takie kuszenie. W czerwcu biorę się za mojego M bardziej niż zwykle codziennie grzecznie łyka suplementy. Śmieje się i pyta po co a dobrze wie. Tak zastanawiałam się jaka taktykę przyjąć. Chyba postawie na króliczki do 11 dc. Zakwaszanie globulkami, sylk, suple żurawina C Mg wapń sudafed. Starania bez O. Aha i do tego sok z żurawiny. Będę unikać pomidorów, bananów, ziemniaków i wołowiny. Co Wy na to ?
 
Cisza na forum i niespokojna cisza u nas w domu :) Ż wczoraj czuła się fatalnie - zmęczenie, nudności, nawet zapachy jakieś zaczęła wyczuwać i mówi, że 90% ciąża ;) Ale dziś jak sama mówi czuje się rewelacyjnie i dobry humor ciążowy z cyklu "co by było gdyby" jej nie opuszcza:D...sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć...za dzień lub dwa będzie wiadomo, jutro może kolejny test (wykupiłem chyba wszystkie ;) ;)
Naomi_24 a ten wapń i magnez to ktoś nie mówił czasem tu na forum, że ponoć z tego chłopaki wychodzą?
 
Tak, tak, wapń i magnez to na boy sway.
Na dziewczynkę lukrecja dla obojga z was, saw palmetto i Olive Leaves dorzuć. Plus żurawina na zakwaszenie.

Króliczki - ja bym tu nie ryzykowała. Owszem wymiana nasienia wskazana bo ze „starej” spermy nawet męskiej ciąży moze nie byc. U nas wymiana była na 4 dni przed docelowym seksem. Potem tylko jeden seks przed owu. Na poprzednim usg lekarz siurka nie widział - tylko pępowina. Liczę ze tak i teraz bedzie. Wizyta za 9 dni to podpowiem czy sie udała nam walka o Tosię.
 
A ja przy pierwszej córce suplementowalam właśnie magnez i wapń i się udało dlatego skłonna jestem po prostu powtórzyć to co zadziałało. Przy pierwszej tez były króliczki.
 
@Naomi_24 ja też brałam wapń i magnez i mam córkę. Myślę, że Twój plan jest dobry, starając się o córkę, myślę, że zrobiłabym podobnie. Co do gynofloru, według mnie jest to jeden z lepszych preparatów zakwaszających, przy moich infekcjach intymnych zawsze ginekolog mi go przepisywał i pH po nim było bardzo niskie.
 
reklama
Ja się zastanawiam jak podnieść moje pH, w tej chwili mam 5, myślę, że dieta mało mi w tym pomoże. Myślałam o metodzie BDM, ale ta z kolei zabrania jakichkolwiek żelów czy irygacji. Mam również wątpliwość odnośnie orzechów, z mężem lubimy podjadać wieczorem pistacje i orzechy brazylijskie, z jednej strony mają dużą zawartość potasu, a z drugiej strony wyczytałam tu na forum, że orzechy sprzyjają poczęciu dziewczynki.
 
Do góry