reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny chwale się moim skarbem urodziłam tydz temu w ndz o 16 50 poród indukowany, koszmar nigdy w życiu już nie chce rodzic sn choćbym miała zapłacić za cesarke żaden z moich poprzednich porodow nie był tak bolesny.. Ale dzidzius zdrowy i to jest najważniejsze jest dla mnie cały światem i nie ma dla mnie żadnego znaczenia jego płeć. Przedstawiam Gabriel 3230, 56 cm.[emoji176][emoji64][emoji173]️Zobacz załącznik 913652
Ogromne gratulacje!!!! Przeslodki jest :) i piękne imię :) dużo zdrówka :)
 
reklama
Ja zagłębiam się mocno w BDM. Na Facebooku czytam dziewczyny z tej grupy. Pytam. Pokazałam swoje testy owu, mówiły, że na ich oko poszliśmy fajnie i idealnie na GIRL SWAYS ;) ale nie nastawiam się jeszcze. Raczej traktuję ten cykl bardzo testowo. Mam obawy że ciut za szybko wystartowaliśmy. Ale nie załamuje sie. Ćwiczyć trzeba ;)

Poki co płodne trwają. Ale boboseksy z racji BDM zakazane jeszcze chwile ;)
Jak się nazywa ta grupa na fb
 
A u mnie zapowiada się piękny dzień. Słonko zagląda po oknach i temperatura iście wiosenna. Aż chce się żyć i działać:)
Oby jak najdłużej nas rozpieszczało bo nienawidzę jesiennej pluchy.
Udanego dnia dla Wszystkich ;)
 
reklama
Do góry