reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny chwale się moim skarbem urodziłam tydz temu w ndz o 16 50 poród indukowany, koszmar nigdy w życiu już nie chce rodzic sn choćbym miała zapłacić za cesarke żaden z moich poprzednich porodow nie był tak bolesny.. Ale dzidzius zdrowy i to jest najważniejsze jest dla mnie cały światem i nie ma dla mnie żadnego znaczenia jego płeć. Przedstawiam Gabriel 3230, 56 cm.[emoji176][emoji64][emoji173]️Zobacz załącznik 913652
Kruszynka123 Twój Gabryś jest PRZE PRZE PRZECUDOWNY!!! I jaki nosek ma elegancji :) super!!! Trzymajcie się Kochani. Ściskam i mój maluch przybija piątkę Twojemu :-*
 
reklama
Hej dziewczyny chwale się moim skarbem urodziłam tydz temu w ndz o 16 50 poród indukowany, koszmar nigdy w życiu już nie chce rodzic sn choćbym miała zapłacić za cesarke żaden z moich poprzednich porodow nie był tak bolesny.. Ale dzidzius zdrowy i to jest najważniejsze jest dla mnie cały światem i nie ma dla mnie żadnego znaczenia jego płeć. Przedstawiam Gabriel 3230, 56 cm.[emoji176][emoji64][emoji173]️Zobacz załącznik 913652
A widzisz z tymi indukcjami to różnie bywa. Ja najpierw mialam mieć indukowany poród, a potem stwierdzono że jednak nie i nie ma co przyspieszać . Mój trzeci był indukowany oksy, bo wody mi odeszly i nic więcej się nie działo. Rodzilismy wtedy sami z mezem chodząc po korytarzach szpitala. Położna trafila nam się genialna na 10 minut końcówki. Tym razem za to końcówka ciąży była dla mnie b.trudna i z fizycznej strony i z psychicznej niestety a na końcówkę trafila mi się helga położna decydentka i jeszcze mąż nie zdążył dojechać na poród :/ pierwszy raz rodzilam sama i pierwszy raz wzięłam znieczulenie. Jedyna rzecz, którą moglam sobie choć trochę ulżyć. Minus taki, że dostalam znieczulenie pod sam koniec. Moze z 15 minut dzialalo, było częściowe i potem już herr helga zszywala mnie bez znieczulenia! Nie lubię dolegliwości ciążowych, porodów i podejścia wielu lekarzy i medykow w stylu "będzie teraz bolało", czy-"będzie czwarty syn? To współczuję! " albo chwilę po porodzie "płacze pani ze szczęścia, czy z rozczarowania?" Albo lekarz na izbie "czwarta ciąża. ..a wie pani, że każda ciąża zabiera kobiecie 2 lata z życia " albo lek.na kontroli "zna pani płeć? No to wie pani, że będzie córka "-żart jak kulą w płot; ) także szczerze? To nie znoszę tego wszystkiego, ale kocham te dzieci i dla nich jestem wstanie te gehenny przechodzić :(
 
A u mnie cykl jakiś wariujący. Normalnie płodne mi się zaczynały gdzieś koło 13dc, a ja dwa dni po @ już miałam śluz jak białko jaja. Teraz mokro mi jak chol...a ! Bez wkładki mnie zalewa. Wg apki i skanów testów, owu była wczoraj. Co by dało nam boboseksy na 2.5 dnia przed @, wg dziewczyz z grupy BDM idealne cut off na dziewczynkę. Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Ja mam jakieś dziwne wrażenie, że jednak wszystko za szybko, ale ten śluz... No głupieję i sama nie wiem czy dobrze zrobiliśmy, że wtedy były te przytulaski, czy to nie był falstart.... Testy nie są wybitnie ciemne. Miałam pik jakiś czas temu ze dwa razy może pokazany. Serio, cykl w absolutnym nieładzie teraz trwa :D
 
@martoosia04 ja też mam cykl absolutnym nieładzie, ale odwrotnie niż Ty. Ostatnio miałam po 24 dni i owu faktycznie szybko, po okresie, płodny śluz zaraz po zakończeniu @. Teraz za to mam dłuuugi cykl który mnie zmylił totalnie bo owu w 14 dc i cykl bedzie 28 dni ! Dla mnie szok. No i jeśli nie zdążyliśmy w O+12 to klapa.
 
Dziś nie robilam . Zaczął mnie brzuch pobolewac na @ albo na ciążę ;) Ale chyba szyjka się otwiera bo wczoraj czułam trochę mokro. Zobaczymy. Czekam
 
Czesc dziewczyny i chlopaku!

@Kruszynka123 gratulacje, przepiękny widok, zdrowy śliczny synuś :)

Ja melduję że nie było mi dane testować @ przyszła 5 dni wcześniej więc cykl oszalał i dodatkowo był mega bolesny i krwawy... Nie wiem czemu tak się porobiło bo ostatnie dwa były idealne... Więc jednak dobrze cos czułam że nie zdążyłam na ta owu.
No nic spróbujemy w tym miesiącu. Mam jeszcze okresowe badanie tarczycy więc trzymajcie kciuki żeby nie pokrzyżowało mi to planow.

Dużo ostatnio mam na głowie więc nie mam ani czasu za bardzo pisać ani czytać ale wszystkich wspieram duchowo i trzymam kciuki.

Aaaa @szczypiorkowa12345 dla ciebie również gratulację, pięknie że iza już jest z wami i że masz to już za sobą i trochę ochlonełaś.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny[emoji8]
@gorligorligor miła konkretna położna to najważniejsza rzecz przy porodzie ja taka miałam ale i tak nie obyło się bez krzyku słyszał mnie cały oddział teraz to mi wstyd nawet, ale nie panowalam wtedy nad sobą bo ten bol w porównaniu do poprzednich porodow byl straszny. I w takim przypadku i w każdym innym głupie pytania lub stwierdzenia lek czy położnej są wysoko nie na miejscu[emoji852]️ nikt nie ma prawa komentować złośliwie czy płci dziecka czy naszego stanu po.. czy w czasie porodu.. [emoji852]️strasznie przykre to jest. GABIS także pozdrawia Piotrusia niech nam rosną zdrowo maluszki[emoji7]
 
Ostatnia edycja:
Do góry