reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej:) Ale cisza,aż dziwnie tak...
Wszyscy skupieni na skrupulatnym dokonaniu planu. Czy już dostatecznie jesteśmy obcykani we wszystkie niuansiki dotyczące naszego tematu? Czy nikt nie potrzebuje pogadać...?
@Kruszynka123 Ty już chyba rozpakowana?
Chwal się szybciutko królewiczem ku uciesze e-ciociów i e-wujka:)
 
reklama
Pozdrawiam już z zachodu :-) za nami wizyta u gina (po raz pierwszy nie mogłem osobiście towarzyszyć Ż). Na szczęście wszystko jest z Małą w porządku, waży już 1,6 kg, jedyne co mi nie daje spokoju to fakt, że tak jak ostatnio jest tak przytulona główką do łożyska, przez co nie daje się dobrze sfotografować. Gin zapewnia, że wszystko ok. Oby tak było. To była leniwa sobota. Ujście emocjom dał film "Mój przyjaciel Hachiko", który swoją tematyką bardzo do mnie trafił, który i Wam bardzo polecam. Bo nawet jeśli nie ma na co czekać...to warto czekać ;-) dobranoc
 
Hej:) Ale cisza,aż dziwnie tak...
Wszyscy skupieni na skrupulatnym dokonaniu planu. Czy już dostatecznie jesteśmy obcykani we wszystkie niuansiki dotyczące naszego tematu? Czy nikt nie potrzebuje pogadać...?
@Kruszynka123 Ty już chyba rozpakowana?
Chwal się szybciutko królewiczem ku uciesze e-ciociów i e-wujka:)

Cisza bo klimat się tu zrobił "i tak nie zaplanujemy, byleby się udało zajść".
A u mnie jakaś cisza. Testy białe. @ powinna być jutro pojutrze, ale nie mam żadnego bólu na okres. No i szyjka długa zamknieta.
No nic czekamy.
 
Pozdrawiam już z zachodu :-) za nami wizyta u gina (po raz pierwszy nie mogłem osobiście towarzyszyć Ż). Na szczęście wszystko jest z Małą w porządku, waży już 1,6 kg, jedyne co mi nie daje spokoju to fakt, że tak jak ostatnio jest tak przytulona główką do łożyska, przez co nie daje się dobrze sfotografować. Gin zapewnia, że wszystko ok. Oby tak było. To była leniwa sobota. Ujście emocjom dał film "Mój przyjaciel Hachiko", który swoją tematyką bardzo do mnie trafił, który i Wam bardzo polecam. Bo nawet jeśli nie ma na co czekać...to warto czekać ;-) dobranoc
@mis0890 szkoda że nie mogłeś zobaczyć Małej. Jeśli lekarz mówi że jest wszysto ok,to tak jest. Nie zamartwiaj się. Przytulona do mamy bo jej tam dobrze;) Niech dalej pięknie rośnie.
A film...fantastyczny. Historia wręcz niewiarygodna a prawdziwa.
Obejrzałam duszkiem. Na początku ukradkiem ocierałam łzy,a skończyło się tym że musiałam zmienić bluzkę bo cała mokra od łez. Trzeba było tak jak Ty obejrzeć ten film późną nocą. Jak ja mam teraz taka zapłakana wyjść do ludzi.
@mis0890 -dziękuję;)
 
Cisza bo klimat się tu zrobił "i tak nie zaplanujemy, byleby się udało zajść".
A u mnie jakaś cisza. Testy białe. @ powinna być jutro pojutrze, ale nie mam żadnego bólu na okres. No i szyjka długa zamknieta.
No nic czekamy.
@anija.82 czekaj cierpliwie. Może ktoś potrzebuje czasu aby się zadomowić i dopiero w terminie są o sobie znać;)
Trzymam kciuki&&&
 
Mi spóźnił się okres 5 dni. Z cyklu 28 dniowego zrobił się 33 dniowy. A już miałam nadzieję:( myślicie, że owu będzie standardowo w 15 dc czy też się przesunie o te 5 dni ? Jak u Was jest ?
 
Mi spóźnił się okres 5 dni. Z cyklu 28 dniowego zrobił się 33 dniowy. A już miałam nadzieję:( myślicie, że owu będzie standardowo w 15 dc czy też się przesunie o te 5 dni ? Jak u Was jest ?
Szkoda że @ jednak przyszła.
U mnie cykle 29. I jak tak patrzę na wykresy to jeśli w jednym cyklu coś się opozniło to następny był krótszy. Nie wiem jak to się ma do owu. Musisz obserwować żeby nie przegapić;)
 
Hej dziewczyny chwale się moim skarbem urodziłam tydz temu w ndz o 16 50 poród indukowany, koszmar nigdy w życiu już nie chce rodzic sn choćbym miała zapłacić za cesarke żaden z moich poprzednich porodow nie był tak bolesny.. Ale dzidzius zdrowy i to jest najważniejsze jest dla mnie cały światem i nie ma dla mnie żadnego znaczenia jego płeć. Przedstawiam Gabriel 3230, 56 cm.[emoji176][emoji64][emoji173]️
IMG_20181031_155159.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181031_155159.jpg
    IMG_20181031_155159.jpg
    62,6 KB · Wyświetleń: 743
Ja zagłębiam się mocno w BDM. Na Facebooku czytam dziewczyny z tej grupy. Pytam. Pokazałam swoje testy owu, mówiły, że na ich oko poszliśmy fajnie i idealnie na GIRL SWAYS ;) ale nie nastawiam się jeszcze. Raczej traktuję ten cykl bardzo testowo. Mam obawy że ciut za szybko wystartowaliśmy. Ale nie załamuje sie. Ćwiczyć trzeba ;)

Poki co płodne trwają. Ale boboseksy z racji BDM zakazane jeszcze chwile ;)
 
reklama
Hej dziewczyny chwale się moim skarbem urodziłam tydz temu w ndz o 16 50 poród indukowany, koszmar nigdy w życiu już nie chce rodzic sn choćbym miała zapłacić za cesarke żaden z moich poprzednich porodow nie był tak bolesny.. Ale dzidzius zdrowy i to jest najważniejsze jest dla mnie cały światem i nie ma dla mnie żadnego znaczenia jego płeć. Przedstawiam Gabriel 3230, 56 cm.[emoji176][emoji64][emoji173]️Zobacz załącznik 913652
Ogromne gratulacje. Maluszek fantastyczny [emoji7]
 
Do góry