reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Eliczek bardzo wielkie dzięki, narazie @ straszna u mnie, ale jak tylko poczuję że boli mnie brzuch na owulację( bo na szczęście tak czuję), to wtedy przystąpimy do dzieła, mam nadzieję że wyjdzie nam synek. Ten brzuszek mnie wtedy boli nawet 3 dni i w sumie to nie jestem pewna kiedy mamy TO zrobić żeby był chłopaczek, wtedy kiedy boli, czy jak przestanie?

Gosiaczku,w wykryciu owulacji nie sugeruj się tylko bólem. Bo może być on albo przed albo w trakcie albo po. Wspomóż sie testami owu, one ci wykryją 2-3dni przed owulacją kiedy ona nastąpi.Jak bedzie test pozytywny,odczekujesz jeszcze kilka godzin..i do dzieła.
Nam chłopaczek wyszedł sugerując się tylko temperaturką.Ale dziś już jestem "mądra" i wiem,że było to po owulacji,bo po wzroście temperaturki-czyli był złoty strzał :))

Dziewczyny,dziś piątek to...z niecierpliwością czekam na wyniki testów!!! Zdawać relację, raz dwa,bo niecierpliwa mamuśka jestem
 
reklama
Ano nic Gwiazdeczko. Tempka porażka, nie ma szans na dzidzię w tym cyklu. Cóż, życie. Widać nie jest mi to teraz jeszcze pisane:no::-(.
Mam teraz kilka godzin wolnego bo zaprowadziłam małego do niani, żeby miał choć trochę kontakt z dziećmi. Włączę sobie jakiś filmik na pocieszenie (przynajmniej spokonie go obejrzę bez małego :tak:;-)).
Wogóle to odkąd biorę Duphaston to mam balon zamiast brzucha tak mnie wzdęło, porażka na całego :wściekła/y:.
Miłego dnia laseczki
Kasia_2005 świetna tempka.
Gwiazdeczko cieszę się,że lepiej już się czujesz. Beatko a jak tam twoje zdrówko?
Pozdrawiam was wszystkie
 
czesc dziewczynki dlugo nie pisałam ale staram sie nie siedziec przed kompem ze wzgledu na brzuszek. oczywiscie bardzo wam dziekuje za gratulacje. Czuje sie dobrze tylko gdzie bym nie weszla to wszystko mi smierdzi nawet jedzenie . co tam u Was? Eliczek24 jak tam staranka kiedy zaczynasz? Dorotko27 a Ty kiedy robisz tescik? daj znac na gg. Kasiu strasznie mi przykro ze @ przyszła ale mysle ze tym razem sie uda pamietaj tylko o tym co ci pisałam. pozdrawiam wszystkie staraczki te ktore znam i te nowe bo widze ze duzo was tu przybyło. pozdrawiam
 
Cześć Dziewczynki!!!
U nas cieplej, niż przez ostatnie parę dni, ale niestety pochmurno. Dziś Barto nie idzie do przedszkola. Strasznie go w nocy męczył kaszel. Rano za nim mąż wyszedł do pracy szybko zrobiłam zakupy i dziś spędzę cały dzionek z moim łobuziakiem.
Od jutra wg wykresu z "piekiełka" powinniśmy zacząć na nowo starania o córcię. No zobaczymy jak to nam pójdzie w tym cyklu.
Najlepiej chyba myśleć o czymś innym, bo znów ostatnio zaczynam świrować.

Dziewczyny, w każdym bądź razie życzę Wam miłego dzionka i owocnych staranek.
 
czesc dziewczynki dlugo nie pisałam ale staram sie nie siedziec przed kompem ze wzgledu na brzuszek. oczywiscie bardzo wam dziekuje za gratulacje. Czuje sie dobrze tylko gdzie bym nie weszla to wszystko mi smierdzi nawet jedzenie . co tam u Was? Eliczek24 jak tam staranka kiedy zaczynasz? Dorotko27 a Ty kiedy robisz tescik? daj znac na gg. Kasiu strasznie mi przykro ze @ przyszła ale mysle ze tym razem sie uda pamietaj tylko o tym co ci pisałam. pozdrawiam wszystkie staraczki te ktore znam i te nowe bo widze ze duzo was tu przybyło. pozdrawiam


Gizia!!!! No nareszcie,kobieto!!!
Cieszę się że wreszcie się odezwałaś. Kiedy po raz pierwszy byłam w ciąży, pierwsze 4 miesiące to była porażka. Też wszystko mi śmierdziało, a najbardziej mięso wieprzowe. Wymiotowałam prawie na okrągło, nawet jeśli ne miałam czym.
A CIebie nudzi?
Koniecznie zrób sobie suwaczek - ciążowy.
Uściski i pozdrowienia.
 
reklama
:happy: Czesc laseczki;-)

;-)Dorotko tylko spokojnie, jak nie w tym cyklu to w nastepnym bedzie dzidzia.
:-DK_asiu @ sie skonczy i wiele przyjemnych chwil przed Toba.......hihihi.....
:-)Eliczku wiec do dziela.......hihihi......


:happy:My dzis bylismy w centrum i kupilam Oskarkowi fajna kurteczke na zime, az mu sie gebalek cieszy.Jak ja zobaczyl w sklepie to zaraz ja chcial, jeszcze kupilam dzis mu kapcie, pistolet i dla chrzesniaczki fajna sukienke pod choinke ale na lato ,a druga z polaru na zime i rozowy dresik na wiosne.:laugh2: Wiec dzis zaszalalam .....hihihi...... i jeszcze kupilam bluze dla meza.......:rofl2:
 
Do góry