reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja to strasznie marzę, by zrobić taki prezent pod choinkę M., mamie i babci mojej.
Ty piszesz ze chcesz rodzinie prezent zrobić a ja wciąż boję się reakcji mojej rodziny, zdziwienia Wiadomo że zaakceptuja. pokochaja każde nasze dziecko tylko myślę o tej pierwszej ich reakcji bojesie że może mi się przykro zrobić.
 
reklama
Ty piszesz ze chcesz rodzinie prezent zrobić a ja wciąż boję się reakcji mojej rodziny, zdziwienia Wiadomo że zaakceptuja. pokochaja każde nasze dziecko tylko myślę o tej pierwszej ich reakcji bojesie że może mi się przykro zrobić.
Ja Wien że usłyszę od jednej osoby z rodziny że to błąd i nieodpowiedzialne z naszej strony ale mam to gdzieś... To my mamy być szczęśliwi nikt za nas życia nie przeżyje
 
Grabcia super sie ciesze gratulacje :*
Ja mam za to wachania nastroju. Raz wierze ze bedzie corka a innym razem placze ze corki miec nie bede juz nigdy. Wizyta dopiero 29tego wiec różnica 5tyg. Swira mam czy wszystko dobrze, bo przy ostatnim poronieniu tez nie plamilam itp. Tylko wtedy nie wodzialam serduszka a teraz juz tak.
 
reklama
Grabcia super sie ciesze gratulacje :*
Ja mam za to wachania nastroju. Raz wierze ze bedzie corka a innym razem placze ze corki miec nie bede juz nigdy. Wizyta dopiero 29tego wiec różnica 5tyg. Swira mam czy wszystko dobrze, bo przy ostatnim poronieniu tez nie plamilam itp. Tylko wtedy nie wodzialam serduszka a teraz juz tak.
Będzie wszytsko dobrze!! Inaczej nawet nie myśl!!
 
Do góry